Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(EvelinaM @ 2008 11 10, 13:34)
Labai faini sviestuvai. Gal galit isduoti paslapti, kur tokiu radot?

Speju kaip visad ne lietuvoj doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baubukai @ 2008 11 09, 23:59)
Sveikos  4u.gif

Noriu parodyt kaip mes padarem viena siena kambaryje

user posted image

Zuvytes, tai lipdukai, apie kuriuos maciau kalbejot temos pradzioje, na, o visa  kita tai mano ir MB fantazija  biggrin.gif

Wau thumbup.gif nu super ne tas zodis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 11 10, 22:22)
Speju kaip visad ne lietuvoj  doh.gif  lotuliukas.gif


Va cia ir yra didziausia tragedija, kad toj Lietuvoj negausi ko nori ir ko reikia, nors atrodo parduotuves luzta nuo prekiu. As, pavyzdziui, irenginedama sunaus kambari, neturejau proto ir isrinkau tapetus juros tematika. Tai dabar vargstu, nes panasios tematikos nei kilimo, nei sviestuvo, nei kitu interjero detaliu dar nesuradau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(EvelinaM @ 2008 11 11, 09:57)
Va cia ir yra didziausia tragedija, kad toj Lietuvoj negausi ko nori ir ko reikia, nors atrodo parduotuves luzta nuo prekiu. As, pavyzdziui, irenginedama sunaus kambari, neturejau proto ir isrinkau tapetus juros tematika. Tai dabar vargstu, nes panasios tematikos nei kilimo, nei sviestuvo, nei kitu interjero detaliu dar nesuradau. doh.gif

tie patys rūpesčiai doh.gif Kilimą kaip ir radau, bet ne visai jis mums tinka user posted imageŠiaip dar estišką neblogą nužiūrėjau, medvilninis ir kaina labai gera, bet reikiamo dydžio spalvos tokios kokios reikia neturi lotuliukas.gif Šviestuvą pati seniau turėtą pritaikiau, perdažiau gaubtukus ir užklijavau juosteles, tokie ala švyturiukai gavosi hihihi.gif O interjero detalių kaip ir gana jau būtų, bet vis pamatau ką nors "į temą" , ir negaliu praeiti biggrin.gif Sunkiausia su užklotais ant lovų, jau nebežinau kur ir beieškoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 11 lapkričio 2008 - 10:16
QUOTE(Paranormali @ 2008 11 09, 19:40)
hi.gif
Per darbus nebuvo laiko. Na bet pazada vykdau, ir imetu savo vaiku kambari. Aisku nieko nuostabaus, bet galu gale svaru, ir nauja...... unsure.gif
Ipusejus:
user posted image

user posted image

user posted image

Cia siandiena jau fotkinau, naturali vaiku kambario aplinka doh.gif  :lotuliukas:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Nuostabus kambariukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etynsur: 11 lapkričio 2008 - 11:31
user posted image
Daugiau kambariuku cia
Atsakyti
oij kiek daug sitam tinklapy grozybiu wub.gif dieviskiausias tai man sitas user posted image
Atsakyti
Man irgi žiauriai gražūs vaikų kambariai bigsmile.gif
Atsakyti
Nuostabus kambariukai
Stai maniskiu kambarys
user posted image
user posted image
Na ry idesiu daugiau.
Man patys graziausi kabariukai su foto tapetais ant sienu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kamiliuke @ 2008 11 12, 03:58)
Nuostabus kambariukai
Stai maniskiu kambarys
user posted image
user posted image
Na ry idesiu daugiau.
Man patys graziausi kabariukai su foto tapetais ant sienu thumbup.gif


Labai švelnios ir šiltos spalvos, liuks thumbup.gif O ir mažieji labai fainuoliai, kokie panašūs wub.gif plaukučiai pasakiški wub.gif Čia mano silpnybė, nes sūnelis nelabai gali pasigirti gražia plaukuosena, tai mama kitus vaikučius pamačius su tokiais gražučiais plaukučiais susilydo blush2.gif
Atsakyti
[quote=kamiliuke,2008 11 12, 03:58]

Stai maniskiu kambarys
[url=http://www.radikal.ru]user posted image

labai grazus vaikuciai wub.gif , o kur pirkot tokia lova?as ieskau metalines ale niekur nerandu g.gif ir gal galima butu is toliau foto, kad bendras vaizdas geriau matytusi..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2008 11 12, 09:12)
labai grazus vaikuciai  wub.gif , o kur pirkot tokia lova?as ieskau metalines ale niekur nerandu  g.gif  ir gal galima butu is toliau foto, kad bendras vaizdas geriau matytusi..... 4u.gif

Yske maciau metalines mirksiukas.gif
Atsakyti