Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

Eina sau - koks grazus paveikslas wub.gif ir is kur tiek tos fantazijos semti g.gif bet kad jos vienos uztektu, cia reikia sugebejimu tureti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

žinokit, kokią romanetę užmačiau Kaune, senamiestyje... tai iki šiol negaliu atsigauti nuo grožio..... wub.gif smile.gif Aišku, brangoka... nu bet jau grožis.... ant skaidraus žalsvo audinio nupieštos karvytės ir visokie kitokie gyvūnėliai... (turbūt rankų darbo tas audinys)... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristuks: 10 lapkričio 2008 - 10:16
baubukai labai grazi siena.
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 11 09, 22:40)
Paranormali - fainas kambariukas su visu vaikisku bardaku  thumbup.gif
kazko man tarsi dar truksta, na bet viska dar susideliosit  wub.gif

4u.gif Aciukas.
As manau kazkokio akcento truksta, gal paveiksliuku g.gif Kad vietos mazai nzn nei ka sugalvoti schmoll.gif

Baubukai, jetus kokie jus iradingi! thumbup.gif Man reik konkretumo nesnekant apie vyra mano unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 11 09, 23:28)


Labai faini sviestuvai. Gal galit isduoti paslapti, kur tokiu radot?
Atsakyti
Baubukai thumbup.gif Būtų gaila baldais užstatyt rolleyes.gif
Paranormali, man irgi kažko trūksta. Aš gal panašią užuolaidą suorganizuočiau tokios pat spalvos virš lovytės antro aukšto, einančią nuo lubų... Greičiausiai kiek apmažėtų erdvės, bet būtų jaukiau, tvarkingiau
QUOTE(rimulia12 @ 2008 11 09, 23:28)
doh.gif jau čia strigsiu doh.gif Ačiū už nuorodą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglienė: 10 lapkričio 2008 - 12:05
QUOTE(Paranormali @ 2008 11 09, 19:40)
hi.gif
[color=gray] Per darbus nebuvo laiko. Na bet pazada vykdau, ir imetu savo vaiku kambari. Aisku nieko nuostabaus, bet galu gale svaru, ir nauja...... unsure.gif

thumbup.gif fainai rolleyes.gif

QUOTE(rimulia12 @ 2008 11 09, 23:28)


geriau butum nenurodzius nuorodos, nes strigau as tam albume, bet suuuper ideju ten yra rolleyes.gif
QUOTE(baubukai @ 2008 11 09, 23:59)
Sveikos  4u.gif

Noriu parodyt kaip mes padarem viena siena kambaryje


wau thumbup.gif o jus sitos sienos visai neuzstatysit?
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 11 10, 11:14)
Sveikos,

žinokit, kokią romanetę užmačiau Kaune, senamiestyje... tai iki šiol negaliu atsigauti nuo grožio..... wub.gif  smile.gif  Aišku, brangoka... nu bet jau grožis.... ant skaidraus žalsvo audinio nupieštos karvytės ir visokie kitokie gyvūnėliai... (turbūt rankų darbo tas audinys)...  smile.gif

kurioj parduotuvej uzmatet? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(EvelinaM @ 2008 11 08, 21:23)
Labas vakaras,

Mergaites, gal kartais uzmatete, kur galima isigyti uzdaru deziu zaislams sudeti? Nes nuolatine betvarke vaiko kambary jau is proto veda. doh.gif


Daug kur ju yra, tik ne visada kaina ir dydis tinka smile.gif Labai fainos, bet brangios ir nedideles yra Isku, taip pat galima rasti Skrajoj kur Daug pasauliu, maciau ir Renlenoj Akropoly (irgi brangu). Manau, ju daug kur turi but, kur prekiaujama vaikiskais baldais smile.gif Bet man jos paprastai kazkokios mazokos ir dar brangios. Optimaliausia pagal dydi maciau Senukuose, bet plastmasine smile.gif
Atsakyti
Kas cia yra, pas visas vaiku kambariuose vyrauja zalia ir melynos spalvos biggrin.gif Cia jau per visa foruma ta pastebejau biggrin.gif
Rimulios nuorodele tai thumbup.gif
Atsakyti
[quote=baubukai,2008 11 09, 23:59]Sveikos  4u.gif

Noriu parodyt kaip mes padarem viena siena kambaryje



Zuvytes, tai lipdukai, apie kuriuos maciau kalbejot temos pradzioje, na, o visa  kita tai mano ir MB fantazija  biggrin.gif
bigsmile.gif \ bigsmile.gif
koks grazumelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 10 lapkričio 2008 - 16:55
QUOTE(rimulia12 @ 2008 11 09, 22:28)

wow kiek ideju ir kiek graziu kambariuku wub.gif
Atsakyti