Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

Dėžės žaislams man jyske patinka - ir užsidaro ir su ratukais, visokių dydžių ir spalvų.

QUOTE(Spyglienė @ 2008 11 08, 17:27)
bigsmile.gif oho kaip įdomu  g.gif  gal ir skalbt galima? Kokie gabaritai? Gal pati pasidirbinai  bigsmile.gif Aš niekaip neapsisprendžiu, ko noriu. Norėčiau skalbiamo, bet ar tik tai neliks mano fantazijose...

pati, ten nieko ypatingo - pasipiešiau lapą, į vidų sinteponą ir "gyslas" lapo persiuvau, kad skalbiant sinteponas nesusigumuluotų.

QUOTE(rimulia12 @ 2008 11 08, 20:36)
Tai gal laikas gelytes ant kedziu siuti sitoj zalumoj? g.gif  mirksiukas.gif

tikrai laikas biggrin.gif Bet gobeleno gėlėto neturiu, gal aplikaciją kokią g.gif
Atsakyti
QUOTE(EvelinaM @ 2008 11 08, 21:23)
Mergaites, gal kartais uzmatete, kur galima isigyti uzdaru deziu zaislams sudeti? Nes nuolatine betvarke vaiko kambary jau is proto veda. doh.gif
žiūrint kokio smulkumo žaislai. Aš daug ką sumetu į palapinę vaikišką. O mąstau apie kažkokį tokį variantą http://www.hobbyhall...4/414_7181.html
Bet kolkas 'nesutikau' savojo smile.gif

QUOTE(raganele @ 2008 11 08, 22:18)
pati, ten nieko ypatingo - pasipiešiau lapą, į vidų sinteponą ir "gyslas" lapo persiuvau, kad skalbiant sinteponas nesusigumuluotų.
tikrai laikas biggrin.gif Bet gobeleno gėlėto neturiu, gal aplikaciją kokią g.gif

skamba fantastiškai. Nemanau, kad man pavyktų pačiai. Bet labai norėč pilnos foto, jei nesunku. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2008 11 08, 22:09)
...
skamba fantastiškai. Nemanau, kad man pavyktų pačiai. Bet labai norėč pilnos foto, jei nesunku. 4u.gif

tikrai nieko fantastiško, paieškojau tarp esamų foto, tai va tokioj iš arčiau lapas:
user posted image
va su sūnelio kilimėliu tai daugiau žaidimo buvo, užtat ir išėjo kiek skersa žuvytė lotuliukas.gif šita didesnė:
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif lb fainai. Čia su paprasta siuvimo mašina g.gif Tokio nemažo skermens bigsmile.gif Aš tik žuvies akytę perkelčiau kiek arčiau nosies ir vos žemiau.
Tiesa, kėdę aptraukčiau su žaliu, o perrišimą su kokiais tamsesnės žalios sp. lapeliais, arba spalvotom gėlytėm, arba storais kutulais, arba įsiuta spalvota juostele šonuose . Man patinka, kai ta pati medžiaga pasikartoja rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglienė: 09 lapkričio 2008 - 09:36
saunuole Raganele thumbup.gif
labai liuks pasiuvai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Spyglienė -pagal taip kaip ji aprase tai manau su paprasta siuvimo masina


Atsakyti
Raganele, iki užtiesaliukų pasiuvimo tau belieka vienas žingsnis bigsmile.gif
Man šitie užtiesaliukai 'minkšti', su spurgiukais
user posted image user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=Spyglienė,2008 11 08, 23:09]
žiūrint kokio smulkumo žaislai. Aš daug ką sumetu į palapinę vaikišką. O mąstau apie kažkokį tokį variantą http://www.hobbyhall...4/414_7181.html
Bet kolkas 'nesutikau' savojo smile.gif

As irgi ziurejau sita deze, bet pagal ismatavimus ji man mazoka pasirode g.gif Vienos tikrai neuztektu.
Papildyta:
QUOTE(raganele @ 2008 11 08, 22:18)
Dėžės žaislams man jyske patinka - ir užsidaro ir su ratukais, visokių dydžių ir spalvų.


O jyske niekad neatkreipiau demesio, reikes nulekti ir pasiziureti.
Atsakyti
hi.gif
Per darbus nebuvo laiko. Na bet pazada vykdau, ir imetu savo vaiku kambari. Aisku nieko nuostabaus, bet galu gale svaru, ir nauja...... unsure.gif
Ipusejus:
user posted image

user posted image

user posted image

Cia siandiena jau fotkinau, naturali vaiku kambario aplinka doh.gif :lotuliukas:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Paranormali thumbup.gif labai fain 4u.gif kai pamaciau kad Tu zinute parasei, begau ziuret, nes taip ir tikejaus foto pamatyt 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Daugiau kambariuku cia
Atsakyti
Paranormali - fainas kambariukas su visu vaikisku bardaku thumbup.gif
kazko man tarsi dar truksta, na bet viska dar susideliosit wub.gif


Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Noriu parodyt kaip mes padarem viena siena kambaryje

user posted image

Zuvytes, tai lipdukai, apie kuriuos maciau kalbejot temos pradzioje, na, o visa kita tai mano ir MB fantazija biggrin.gif
Atsakyti