Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(ūlkyte @ 2008 11 06, 16:21)
tai va ax.gif  ir aš dar neskubu, dar daug reikalu reik sutvarkyt  doh.gif ir su spalvom dar neapsisprendem. kažkaip mane vilioja fioletine su alyvine  g.gif  ka manot?


Man alyvinė spalvytė nuo ryškesnių iki švelnių atspalvių derinta su balta spalva labai labai thumbup.gif Tik tiek, kad turiu berniuką, tai tenka rinktis kitas spalvas biggrin.gif
Atsakyti
Mes ir ruošiam vaikam kambarius, tik bėda kad iš karto du, tai įsivaizduokit kad iš karto reikia du kambarius glaistyti, dažyti, grindis dėti, baldų komplektus du užsisakem, tik viska leidžiu rinktis patiems, jiems 9 ir 10 metu, ir spalvas patys išsirinko, po vieną skirtingą sieną, kai darbai bus į pabaigą pasirodysiu ax.gif dabar ieškau info apie roletus
Atsakyti
QUOTE(ūlkyte @ 2008 11 06, 13:31)
nu labai jau simpatiški tie pufai  wub.gif mano dama tai boruže išsirinko.
idomu per kiek laiko pagamina ir ar pristato i namus  g.gif

pristato per 2-3 savaites visoje lietuvoje. kaina kaip ir minejo po 150 lt g.gif
siandien panasiu matem zaislu isparduotuvej esancioje salia kinu rozes (algirdo gatvej) po 35 lt, aisku ne tokie grazus bet tikrai mieli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ūlkyte @ 2008 11 04, 16:08)
ačiukas  bigsmile.gif
na tikrai, radau ka pritaikyti  bigsmile.gif  thumbup.gif



labai daug sauniu ideju cia galima pasisemti,aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 11 06, 23:44)
pristato per 2-3 savaites visoje lietuvoje. kaina kaip ir minejo po 150 lt g.gif
siandien panasiu matem  zaislu isparduotuvej esancioje salia kinu rozes (algirdo gatvej)  po 35 lt, aisku ne tokie grazus bet tikrai mieli thumbup.gif

dėkui už informacija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute301 @ 2008 11 06, 23:18)
Mes ir ruošiam vaikam kambarius, tik bėda kad iš karto du, tai įsivaizduokit kad iš karto reikia du kambarius glaistyti, dažyti, grindis dėti, baldų komplektus du užsisakem, tik viska leidžiu rinktis patiems, jiems 9 ir 10 metu, ir spalvas patys išsirinko, po vieną skirtingą sieną, kai darbai bus į pabaigą pasirodysiu  ax.gif dabar ieškau info apie roletus

vienu metu- vienas bardakas. pasibaigs ir pasimirs,, daug blogiau butu palaipsniui.
tada viena kampa sutvarkai, tai kitas apsikuicia doh.gif
Lauksim fotkiu, sekmes ir kantrybes remontuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute301 @ 2008 11 06, 23:18)
Mes ir ruošiam vaikam kambarius, tik bėda kad iš karto du, tai įsivaizduokit kad iš karto reikia du kambarius glaistyti, dažyti, grindis dėti, baldų komplektus du užsisakem, tik viska leidžiu rinktis patiems, jiems 9 ir 10 metu, ir spalvas patys išsirinko, po vieną skirtingą sieną, kai darbai bus į pabaigą pasirodysiu  ax.gif dabar ieškau info apie roletus

būtų idomu suzinoti kokį apšvietimą montuosite vaikučiam ax.gif
norisi kuo daugiau šviesos, nenusprendžiu ka daryti g.gif
Atsakyti
Raganele o tas zalias kilimelis - lapas is kokio audinio. Medvilne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 08 lapkričio 2008 - 13:54
QUOTE(rimulia12 @ 2008 11 08, 13:53)
Raganele o tas zalias kilimelis - lapas is kokio audinio. Medvilne?

taip medvilnė, impilinė medžiaga stipri tokia. Viduj sinteponas. Dabar perdažiau vienos kėdės rėmą baltai ir svarstau ar iš tos pačios žalios aptraukt sėdynę ar jau bus perdaug tos salotų pievos g.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 11 08, 15:33)
taip medvilnė, impilinė medžiaga stipri tokia. Viduj sinteponas. Dabar perdažiau vienos kėdės rėmą baltai ir svarstau ar iš tos pačios žalios aptraukt sėdynę ar jau bus perdaug tos salotų pievos g.gif

bigsmile.gif oho kaip įdomu g.gif gal ir skalbt galima? Kokie gabaritai? Gal pati pasidirbinai bigsmile.gif Aš niekaip neapsisprendžiu, ko noriu. Norėčiau skalbiamo, bet ar tik tai neliks mano fantazijose...
Atsakyti
Labas vakaras,

Mergaites, gal kartais uzmatete, kur galima isigyti uzdaru deziu zaislams sudeti? Nes nuolatine betvarke vaiko kambary jau is proto veda. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 11 08, 16:33)
taip medvilnė, impilinė medžiaga stipri tokia. Viduj sinteponas. Dabar perdažiau vienos kėdės rėmą baltai ir svarstau ar iš tos pačios žalios aptraukt sėdynę ar jau bus perdaug tos salotų pievos g.gif

Tai gal laikas gelytes ant kedziu siuti sitoj zalumoj? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti