Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(Atėnė @ 2008 11 04, 16:46)
Sveikos mamytės,
gal kas žino ar pas mus galima nusipirkti tokių raidžių vaiko vardui ant sienos g.gif

QUOTE(Gardenija @ 2008 11 04, 18:58)
Ir aš noriu, t.y. mano pana nori smile.gif Kažin iš gipskartonio neišeitų išpjaut? blush2.gif

parasiau i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 11 04, 21:09)
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 11 05, 10:45)
www.pufas.lt

aciu 4u.gif ir as paskui pabandziau toki adresa ivest, bet puse dienos neatsidare puslapis, o paskui paziurejau thumbup.gif uzklausiau del kainu tai laukiu kol jie atsakys
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 11 05, 20:53)
aciu 4u.gif ir as paskui pabandziau toki adresa ivest, bet puse dienos neatsidare puslapis, o paskui paziurejau thumbup.gif uzklausiau del kainu tai laukiu kol jie atsakys

www.intermoda.in siuva irgi ivairius pufus pgl tematika wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ūlkyte @ 2008 11 05, 21:15)

galima parsisiusti mirksiukas.gif . ziurineju sau ko nors i namus, tai ir uzmaciau. manau pigiau, negu pasiuti g.gif gaila, kad berniukams ko nors padoraus nerandu verysad.gif juciu kabinsiu paprastas baltas.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 11 06, 00:01)
galima parsisiusti mirksiukas.gif . ziurineju sau ko nors i namus, tai ir uzmaciau. manau pigiau, negu pasiuti g.gif  gaila, kad berniukams ko nors padoraus nerandu verysad.gif  juciu kabinsiu paprastas baltas.

As panasias pirkau i vaiku kambari pernai is thom&phillips, kainos juokingos, virsuj pasikabina ant kilpu.
http://i22.photobuck...ai/DSC08929.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 05 lapkričio 2008 - 23:41
QUOTE(Stebukle @ 2008 11 06, 01:40)
As panasias pirkau i vaiku kambari pernai is thom&phillips, kainos juokingos, virsuj pasikabina ant kilpu.
http://i22.photobuck...ai/DSC08929.jpg

taip, ideja panasi, tik man tos mano idetosios tokios subtilesnes ax.gif bet jusu uzuolaidele irgi puiki, o jei dar ir kaina patraukli, tai isvis super thumbup.gif , negaila bus pakeisti i kita, kai si pabos mirksiukas.gif man tik graziau butu, jei vietoje oranziniu, butu baltos uzuolaidos, tada lengviau atrodytu, bet cia skonio reikalas mirksiukas.gif vaikuciai labai nuostabus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 11 05, 20:53)
aciu 4u.gif ir as paskui pabandziau toki adresa ivest, bet puse dienos neatsidare puslapis, o paskui paziurejau thumbup.gif uzklausiau del kainu tai laukiu kol jie atsakys


Aš jau užklausiau anksčiau, nes mums labai tiktu ta Bitė 150LT mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 11 06, 01:14)
taip, ideja panasi, tik man tos mano idetosios tokios subtilesnes ax.gif  bet jusu uzuolaidele irgi puiki, o jei dar ir kaina patraukli, tai isvis super thumbup.gif , negaila bus pakeisti i kita, kai si pabos mirksiukas.gif man tik graziau butu, jei vietoje oranziniu, butu baltos uzuolaidos, tada lengviau atrodytu, bet cia skonio reikalas mirksiukas.gif vaikuciai labai nuostabus 4u.gif

Yra ir subtilesniu pirkt. Jos is otto katalogo www.otto.de .( http://www.otto.de/i...l,Z1_S2_ST_Shop ) O kaina hihihi.gif 40Lt. Baltos ir man graziau atrodytu, bet i vaiku kambari kazkaip nedrystu smile.gif Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 06 lapkričio 2008 - 09:16
QUOTE(Rimvyda @ 2008 11 06, 09:53)
Aš jau užklausiau anksčiau, nes mums labai tiktu ta Bitė 150LT mirksiukas.gif

nu labai jau simpatiški tie pufai wub.gif mano dama tai boruže išsirinko.
idomu per kiek laiko pagamina ir ar pristato i namus g.gif
Papildyta:
QUOTE(Stebukle @ 2008 11 06, 00:40)
As panasias pirkau i vaiku kambari pernai is thom&phillips, kainos juokingos, virsuj pasikabina ant kilpu.
http://i22.photobuck...ai/DSC08929.jpg

visai buvau pamiršus ta parduotuve doh.gif
na tikrai ten prekės neblogos bigsmile.gif reiks lėkti pasidairyti.
man patiko jūsų užuolaidos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ūlkyte @ 2008 11 06, 14:31)
nu labai jau simpatiški tie pufai  wub.gif mano dama tai boruže išsirinko.
idomu per kiek laiko pagamina ir ar pristato i namus  g.gif
[


Mes dar nesidomėjomkažko giliau, nes nelabai dar turime kur pufo dėti, tai sakiau luktelsiu ir kai jau kambarys įpusės remontuose užsisakysim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 11 06, 15:40)
Mes dar nesidomėjomkažko giliau, nes nelabai dar turime kur pufo dėti, tai sakiau luktelsiu ir kai jau kambarys įpusės remontuose užsisakysim mirksiukas.gif

tai va ax.gif ir aš dar neskubu, dar daug reikalu reik sutvarkyt doh.gif ir su spalvom dar neapsisprendem. kažkaip mane vilioja fioletine su alyvine g.gif ka manot?
Atsakyti