Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 8, Nuo A iki Ž

QUOTE(daluzenik @ 2008 10 29, 00:20)
Bet ar oranzas nebus perryskus?
Gal persikas geriau butu?
Ryskios spalvos erzina  ax.gif

sutinku ryskios erzina bet perikas ne ne ne( cia mano nuomone) aisku yra oranzines daug atspalviu.
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 10 28, 23:20)
Bet ar oranzas nebus perryskus?
Gal persikas geriau butu?
Ryskios spalvos erzina  ax.gif


Na nebutina visas sienas ryskias daryti galima tik viena kaip akcenta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2008 10 28, 13:30)
aciu  4u.gif  romanete siuvo senukai - kastavo 800 lt (ten 2 romanetes wink.gif )

aciu uz info.

Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 10 24, 11:24)
Nezinau kokiu atspalviu tau reikia, bet vakar prie Kalvariju turgaus esancioj audiniu parduotuvej maciau uzuolaid vaikiska su fone melyna spalva, siaip daug zaliu augalu, visokiu drambliuku ir kitu gyvuneliu. Tokia neutrali pasirode tiek mergaitiskam tiek berniukiskam kambariui, medziaga sintetine, gana nebrangi - tiksliai nepamenu, bet atrodo 50-60 Lt/metras

4u.gif
langas didelis, ivairiais kanalais paskaičiavom romanetes, tai labai brangiai gaunasi...nutarėm pirkti užuolaidas smile.gif

Papildyta:
gal kam nors pravers ši nuoroda...viena mama iš jų pirko, liko labai patenkinta, man rekomendavo...o aš pasidalinu su jumis biggrin.gif
http://www.daugpasau...=...ija&page=13
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo r@siukas: 31 spalio 2008 - 12:32
Sveikutes,noriu jusu patarimu,galvojam dukrytei pirkti nauja lova i nauja kambary,galvoju apie"kusete ar tahta" bigsmile.gif Na ne apie sofa-lova,tai nezinau kur ieskot,kur kainos normalios,noriu gal kazka i sita panasaus
user posted image
O SBA balduose sita patyko,bet jau kaina g.gif virs 1000lt g.gif
http://www.sbabaldai...uniq=1225526553
Papildyta:
QUOTE(raganele @ 2008 10 26, 23:24)
oi geras, aš savo mažytei irgi šiuos baldukus nužiūrėjau - nupirkau aukštą lentyną dar į komodą (tik siauresnę) seilę varvinu. Tik mes atvirkščiai - turim nuolatinę vietą, bet vis niekaip nesusidėliojam visko į vietas doh.gif Kol kas laikinas vaizdelis dukrytės kambaryje:
user posted image

Vietoj tos žemos senos lentynos planuoju baltą komodėlę iš tos serijos, dar dėliojasi vizijos apie lentynėles, veidrodį, lempučių nesumąstau... Žodžiu, gal turit patarimų šitam žalumynui? g.gif

O kur jus pirkot sita lova?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherie Ice: 01 lapkričio 2008 - 10:03
QUOTE(Cherie Ice @ 2008 11 01, 10:05)
...
O kur jus pirkot sita lova?

JYSK'e ten dviaukštė, mes išskirstėm kiekvienam į kambarį. Dukrytės apatinė tai lovos kampai tokie "neužbaigti" vis planuoju kokius tekintus burbulus įmontuot.
Atsakyti
Raganele, labai grazi spalva jusu kambariuke, man labai patinka 4u.gif gal pavadinima spalvos zinai? Mes viena kambari esam irgi sviesiai zalia isdaze (Mint spalva rinkomes) bet labai jau blanki ji, tokia kaip aprukus atrodo unsure.gif i vaiku kambarius noreciau graziai zalios, va tokios kaip pas jus 4u.gif
Atsakyti

Na nebutina visas sienas ryskias daryti galima tik viena kaip akcenta mirksiukas.gif


Mes viena siena klijavom ryskiu geletu fototapetu,o kitas zalsvais tapetais pagal fototapeto pagrinda. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2008 10 24, 13:44)
Mes pagaliau sulaukem savo stalu yahoo.gif tai sumeciau foto ir demostruojames  4u.gif

iki pilnos laimes tetruksta :
vaikam staliniu lempu (niekur nerandu man patinkanciu uz patinkancia kaina  lotuliukas.gif )
kedziu (neieskojau dar bet zinau ko noriu ,tik reik palaukt kol pinigelis koks lysnas atsiras)
ir duru  lotuliukas.gif  (kada nors bus ir jos  blush2.gif )

Vaiku kambariukas



labai grazus kambariukas thumbup.gif Labai gera ideja, grazios spalvos thumbup.gif
Atsakyti
labukas visoms 4u.gif
pradėjome remontuoti dukrytei kambarį, nu niekaip nesugalvoju ka tokio gražaus būtų galima padaryti, aš apie interjerą blush2.gif
gal kas galetų įmesti pavyzdėlių rolleyes.gif mergytei 5 metukai. iš anksto dėkoju mirksiukas.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(ūlkyte @ 2008 11 04, 12:25)
labukas visoms 4u.gif
pradėjome remontuoti dukrytei kambarį, nu niekaip nesugalvoju ka tokio gražaus būtų galima padaryti, aš apie interjerą blush2.gif
gal kas galetų įmesti pavyzdėlių rolleyes.gif  mergytei 5 metukai. iš anksto dėkoju  mirksiukas.gif  notworthy.gif

mergaitisku buvo ir nemazai rolleyes.gif

a siaip gal jau baldukus turit? tai galima pradziai kokiais aksesuarais - kilimukas, uztiesaliukas, gal lempa kokia idomesne wub.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(ūlkyte @ 2008 11 04, 12:25)
labukas visoms 4u.gif
pradėjome remontuoti dukrytei kambarį, nu niekaip nesugalvoju ka tokio gražaus būtų galima padaryti, aš apie interjerą blush2.gif
gal kas galetų įmesti pavyzdėlių rolleyes.gif  mergytei 5 metukai. iš anksto dėkoju  mirksiukas.gif  notworthy.gif

Na cia labai priklauso nuo daugelio dalyku:
Kambario dydzio, baldu stiliaus, sienu dangos bei spalvos....
O siaip tai labai daug idejuinterbaldai
Atsakyti