Įkraunama...
Įkraunama...

Italija, po Toskanos saule...

QUOTE(siule @ 2009 05 08, 13:35)
O kaip del automobilio parkavimo, ar visur tik mokamai galima pasistatyt? Nes jei tik mokamai, tai po 1,5-3 eurus susimokejus uz kokias 8 valandas per diena doh.gif , o dar paskaiciavus kad buni apie 10 dienu doh.gif  doh.gif  doh.gif , oi, kaip daug gaunasi...
kiek mazdaug stovejimui jus isleidot?


Labai gražus pasakojimas, ačiū.
O kaip ten su vairavimu? Ar labai jaučiasi 'itališkas temperamentas' keliuose? smile.gif
Atsakyti
Italija... mane irgi ištiko meilė iš pirmo žvilgsnio smile.gif
Žinot, kaip sako: "Yra dvi teorijos. Viena pataria iš pradžių apkeliauti visą pasaulį, kad likusį gyvenimą vyktum vien į Italiją. Kita moko negaišti laiko, važiuoti vien tik į Italiją, ir bus gana. Tiksliau, ir vis nebus gana." Tai man tikrai niekada nebus gana ax.gif



QUOTE(raskaa @ 2008 10 16, 20:40)


man čia grynai toks tipinis Toskanos vaizdas, įmetu ir savo foto smile.gif

user posted image

QUOTE(Ance @ 2009 05 27, 18:52)
O kaip ten su vairavimu? Ar labai jaučiasi 'itališkas temperamentas' keliuose? smile.gif


įdomiausia tai, kad greičio mieste italai neriboja rolleyes.gif bet per savaitę laiko nepatyriau nieko panašaus net į galimą įvykį, nei man kas užkišo, nei pypsino, visi mandagūs tik varo pasiutusiu greičiu biggrin.gif Prie sankryžos būna geras vaizdelis: pirmiausia pajuda visokių vespų debesis, o paskui jau auto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(node @ 2009 05 31, 14:35)
Italija... mane irgi ištiko meilė iš pirmo žvilgsnio smile.gif
Žinot, kaip sako: "Yra dvi teorijos. Viena pataria iš pradžių apkeliauti visą pasaulį, kad likusį gyvenimą vyktum vien į Italiją. Kita moko negaišti laiko, važiuoti vien tik į Italiją, ir bus gana. Tiksliau, ir vis nebus gana." Tai man tikrai niekada nebus gana  ax.gif

biggrin.gif rimta teorija. Man Italija visai patinka.. Bet kiekvienas savaip supranta grozi ir turi skirtingus poreikius: pamatyti, pajausti, isbandyti. Tai galvoju, gal kazkam gali ir nepatikti...

Del vairavimo, tai greitis didesnis 130 autostradose. O siaip nieko ipatingo. Aj doh.gif kai vaziavom po savaites i Marche regiona, tai patekome i senaji greitkeli. http://en.wikipedia....otorway_(Italy) Kazkur uz Parmos ir Bolonijos, nepamenu nuo kurios tiksliai vietos greitkelis patapo siauras siauras.. sonai isdeti tokia blokine sienele. Jeigu salia vaziuoja maza masinyte, tai dar nieko, bet jeigu fura, tai pro pat rata pravaziuoji... blink.gif toks jausmas, kaip kompiuteriniame zaidime biggrin.gif ir greitai pastebejome 1 svarbu dalyka: jeigu fura parode pasuki, kad rikiuosis i tavo juosta, tai stabdyk greiciau ir praleisk, nes tokiu "palauk" kaip Lietuvoje nera. Parode posuki ir is karto suka. Bet cia tik furos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raskaa @ 2009 06 02, 16:14)

Del vairavimo, tai greitis didesnis 130 autostradose. O siaip nieko ipatingo. Aj  doh.gif  kai vaziavom po savaites i Marche regiona, tai patekome i senaji greitkeli.  http://en.wikipedia....otorway_(Italy) Kazkur uz Parmos ir Bolonijos, nepamenu nuo kurios tiksliai vietos greitkelis patapo siauras siauras.. sonai isdeti tokia blokine sienele. Jeigu salia vaziuoja maza masinyte, tai dar nieko, bet jeigu fura, tai pro pat rata pravaziuoji... blink.gif toks jausmas, kaip kompiuteriniame zaidime biggrin.gif ir greitai pastebejome 1 svarbu dalyka: jeigu fura parode pasuki, kad rikiuosis i tavo juosta, tai stabdyk greiciau ir praleisk, nes tokiu "palauk" kaip Lietuvoje nera. Parode posuki ir is karto suka. Bet cia tik furos smile.gif

o per kokia firma nuomavotes automobili? ar i tas kainas, kurias galima pamatyti internete jau ieina draudimas? ar ji atskirai dar susimoket reikia?
Atsakyti
Labai skaniai sukrimtau pasakojimą wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dėkui už pasakojimą. Labai graži šalis, norėčiau dar kartelį ten pabuvot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raskaa @ 2009 06 02, 16:14)
pastebejome 1 svarbu dalyka: jeigu fura parode pasuki, kad rikiuosis i tavo juosta, tai stabdyk greiciau ir praleisk, nes tokiu "palauk" kaip Lietuvoje nera. Parode posuki ir is karto suka. Bet cia tik furos smile.gif

ta pati patyreme su lengvosiomis auto. pirma masina - sokas, antra - supranti, kad tai ne atsitiktinumas, toliau jau tiesiog zinai ko tiketis biggrin.gif Tiesa, ta pati mateme darant ir policijos automobili doh.gif Net cyptelejau, kai tai nutiko autostradoje, juk ir greitis nemazas ten. Cia siaurineje Italijoje.
Atsakyti
Sveikos merginos. Ieskau poilsines ir kartu pramogines keliones. Galvoju rinktis Liguria arba Tuscany. Noriu daug vandens sporto, banguotos juros(nemegstu ramios, kaip ezeras juros). Noreciau brangiosios jusu patarimo, kur butu patogiau, gal netgi ir pigiau, kad butu grazi gamta, netoli aerouosto. Dar labai noreciau suszinoti, kokios mazdaug kainos masinu nuomos tokiose kurortuose. Buciau labai dekinga uz informacija 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Toscana mano meile ir kaip kazkuri isimylejau is pirmo zvilgznio! Teko pabuti Florencijoje, Pisoje, Marina di Pisa, Livorno ir Lucca. Jeigu kazkas iesko kur apsistoti Florencijoje galiu rekomenduoti.
Nezinau ar cia man labai sekesi, bet i Italija (tiksliau Florencija) isvykau trim savaitem pries tai jokio busto neieskojau, paziurejau tik i kuria puse traukti pasiekus stoti, jog judeciau link viesbuciu, t.y. i centra. Kur gyventi radau per valanda ir net labai nesiderant is karto padare nuolaida, aisku padejo ir tai, kad buvau lapkricio menesi, bet vieta nuostabi, seimininkai taip pat!
Atsakyti

Nezinau ar cia man labai sekesi, bet i Italija (tiksliau Florencija) isvykau trim savaitem pries tai jokio busto neieskojau, paziurejau tik i kuria puse traukti pasiekus stoti, jog judeciau link viesbuciu, t.y. i centra. Kur gyventi radau per valanda ir net labai nesiderant is karto padare nuolaida, aisku padejo ir tai, kad buvau lapkricio menesi, bet vieta nuostabi, seimininkai taip pat!
[/quote]


mane visada zavi toks sprendimas del nakvynes.Pati nedristu taip, kazkaip galvoju kad daug laiko sugaisiu, arba bus brangu doh.gif
Atsakyti
Man vienas atsitiktinai kelionėje sutiktas italas rekomendavo nuvažiuoti į Toskanos regioną. Nesakė nei kodėl taip sugalvojo,nei kodėl man turėtų patikti. Bet paskaičiusi jūsų reportažą supratau, kad jis tikrai buvo teisus. Vaizdai tiesiog užgniaužia kvapą! blush2.gif
Atsakyti
Mes pernai keliavom tik po Šiaurės Italiją. Tai ten daugyyyybė gražių vietų (kaip ir visoje likusioje Italijoje) smile.gif))) Aplankėm:
1. Veneciją (visos dienos vos užteko),
2. Vičenzą (vienas vakaras, kokios 4val., labai gražu vakare, taip paslaptinga...),
3. Veroną (irgi visą dieną praleidom bevaikštinėdami),
4. Gardos ežero pakrantės (praleidom dvi dienas, nes vieną dieną kėlėmės į Monte Baldo kalną ir leidomės nuo jo pėstute - labai paskaudo kojas.... biggrin.gif O kitą dieną pasivažinėjom aplinkiniuose miesteliuose, aplankėm pilį, yra ten ir vandens atrakcionų parkų, Varone (lyg...) krioklys didelis, kuris turi darbo valandas, ta prasme priėjimas mokamas ir ne visada dirba, ir pan.),
5. Bergamas (viena diena po senamiestį, esantį ant kalno, gali užtekt ir kokių 5val.);
6. Kamolji (Camogli) miestelis - pajūrys (viena diena);
7. Genuja (viena diena senamiesty, kita išvyka į vienuolyną ant kalno su draugais),
8. Grįžtant Komo ežeras ir jo pakrantės (viena diena su nakvyne).
Ir dar daug liko neaplankyta..... smile.gif

Rašiau dienomis, nes kol atvažiuoji, kol randi mašinai vietą (mes keliavom su autobusiuku mini, tai dar didesnė problema - aikštelės žemom lubom, ne bet kur tilpo, tai visokių nuotykių apturėjom biggrin.gif ), dar valgyt norisi prisėst bent vieną kartą per dieną ir prabėga tas laikas smile.gif

Šiaip labai padėjo knyga iš Kelionių vadovų serijos "Italija" ir, aišku, GPS. Knygoje ir žemėlapių yra,pvz., Venecijos viso miesto, ir trumpai aprašyta kas kur. Daug kainavo, bet nesigailim, nes dar tikrai keliausim smile.gif Manau, galima pasiskolint ją, o gal iš bibliotekos net pasiimt smile.gif

Geros kelionės! wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abelo: 26 kovo 2013 - 18:33