Įkraunama...
Įkraunama...

Meškiukai ir jų draugai - mieli pūkuotukai!

Labas vakaras, auksarankės smile.gif

Maždaug prieš metų pradėjau kūrti kolekcinius Teddy meškiukus. Truputelį apie juos galite paskaityti mano temukeje. Kaip užsidegiau - taip ir negaliu sustoti iki šiol tongue.gif

Pastebėjau, kad labai mažai čia apie meškiukus kalbama ir nusprendžiau ištaisyti padėti bigsmile.gif Siūlau čia rinktis, bendrauti, rodyti savo siūtus žaislus - ne tik meškiukus, bet ir zuikučius, kačiukus, drambliukus - juk jie visi tokie mieli ir teikia tiek daug džiaugsmo ir mums ir mūsų vaikams wub.gif

O pradėti bendrauti siūlau nuo labai įdomaus dalyko - girdėjote kas yra Flash-mob? Tai kada vienų metų vieną veiksmą atlieka grupė žmonių.
Taigi - kas nori pasiūti meškiuką kartu su manimi? Esmė tokia - aš duosiu meškiuko iškarpą ir kas kelias dienas (tempą sureguliosime) pateiksiu darbų etapus. Aišku padėsiu patarimais ax.gif Pamatysite, kad su viena iškarpa gims labai skirtingi meškiukai thumbup.gif

Tai ką? Yra norinčių prisijungti? g.gif
Atsakyti
Negaliu patikėti biggrin.gif Kokią savaitę laiko suku galvą: iš kur gauti meškučių iškarpų? Perkuičiau žaislus: buvau pasiruošusi išardyti ką nors, bet pagailo lotuliukas.gif
Jungsiuos su malonumu į kompaniją. (kažkada siuvau zuikius, mezgiau katinus, bet per tiek metų nieko nebeliko verysad.gif )
Atsakyti
ir aš labai myliu meškiukus ax.gif
tikrai gražūs Tavo meškučiai thumbup.gif
atleisk už kvailą klausimą, o kada jie tampa Teddžiais, čia kokios spec. iškarpos?
Papildyta:
QUOTE(white tea @ 2008 10 16, 19:02)
Negaliu patikėti  biggrin.gif Kokią savaitę laiko suku galvą: iš kur gauti meškučių iškarpų? Perkuičiau žaislus: buvau pasiruošusi išardyti ką nors, bet pagailo  lotuliukas.gif
Jungsiuos su malonumu į kompaniją. (kažkada siuvau zuikius, mezgiau katinus, bet per tiek metų nieko nebeliko  verysad.gif )

yra tema apie pasiūtus žaislus- iškarpų galybė, tik gal nekolekcinių- paprastų meškių ir ne tik mirksiukas.gif




--------------------------------------------------------------------------------------------------
paskaičiau temą, dabar viskas aišku thumbup.gif - nuostabūs meškiai hi.gif good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 16 spalio 2008 - 18:20
Saunuole thumbup.gif gaila,kad negaliu prisijungti blush2.gif nes savo nespeju doh.gif ,bet gal kada nors smile.gif pravers
Atsakyti
Na , merginos, aš jus morališkai palaikysiu biggrin.gif bijau dar vieną 'virusą" pagriebti tai susilaikysiu rolleyes.gif , bus įdomu stebėti kaip seksis drinks_cheers.gif , sėkmės
Atsakyti
white tea, labai faina, kad prisijungsi prie gero reikalo biggrin.gif

frederica, ačiū už informaciją - tuoi padarysiu pataisymus rolleyes.gif

rulle, suprantu - lėlės nelaukia mirksiukas.gif

pavonija, tikrai čia užkrečiama lotuliukas.gif Jei vis dėlto apsispręsi - prisijunk drinks_cheers.gif

Pataisymas: kadangi nepastebėjau temukės apie siūtus žaislus, tai truputi pasitaisau - šitoje temoje kalbėsime ir kūrsime TIK meškiukus ax.gif
Atsakyti
Norėčiau ir aš pamėginti ax.gif
Atsakyti
Im-bear, būtų labai įdomu.... Bet mąstau, ar sugebėčiau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 10 16, 21:22)
Norėčiau ir aš pamėginti ax.gif

Misty, puiku, surinksim grupele ir, manau, kita savaite pradesim )))

QUOTE(daite @ 2008 10 16, 21:24)
Im-bear, būtų labai įdomu.... Bet mąstau, ar sugebėčiau...  unsure.gif

daite, aisku, sugebesi! Bendrom jegom drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai gera idėja, tikrai mielai pabandyčiau pasiūti savo pirmąjį meškutį smile.gif
Atsakyti
Klausimas paprastas: tai vienintelis projektas ar siūsime ir kitą meškiuką, jei šis pasiseks (taip, aš optimistė rolleyes.gif )
Atsakyti
QUOTE(Im-bear @ 2008 10 16, 20:50)
daite, aisku, sugebesi! Bendrom jegom  drinks_cheers.gif


O kaip viskas vyktų....?
Kažkas kirba viduj, noris išbandyti... Gal intucija... wub.gif
Atsakyti