Įkraunama...
Įkraunama...

Salotos su kalafijorais -

ogal kuri žinot 3K arba 4K salotas? g.gif kažkur čia skaičiau, bet nerandu..
Atsakyti
mano salotos - zalias kalafioras ir pomidorai, majonezas, man daugiau nieko netruksta, na druskyte ir pipirai skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2009 11 12, 23:19)
mano salotos - zalias kalafioras ir pomidorai, majonezas, man daugiau nieko netruksta, na druskyte  ir pipirai skonio reikalas mirksiukas.gif


As irgi tokias darau, tik dar paprikos idedu! thumbup.gif
Atsakyti
parasysiu ir as ax.gif
kalafijoras,sudetas kupsteliais,pamirkytas pasudytam vandeny,kad visokios kirmelaites islekiotu,jei netycia ten buvo apsigyvene ax.gif 5 kietai virti kiausiniai,krapai ir majonezas thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi darau salotas su pomidorais, bet ne su majonezu, o su aliejumi. Taigi: žalias kalafioras, pomidorai, raudonasis svogūnas, prieskoniai (man labai patinka Kolanty sidabriniame pakelyje, tie, kurie tinka su aliejumi), alyvuogių aliejus.
Atsakyti
Skaniausia apvirtas ir ant sviesto pakeptas kalafijoras. :/ nepatinka salotos su zaliu kalafijoru, nes man asmeniskai labai sprangus jis.
Atsakyti
4u.gif nNei viena neragavote, negirdėjote ar neskaitėte kažkur apie 3trijų (3) K salotas? Kalafioras, Kumpis,o trečias koks kaži iingridientas iš K raidės?
Dar kažaks minėjo, kad daro 4K salotas, nu bet nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 01 12, 09:22)
4u.gif nNei viena neragavote, negirdėjote ar neskaitėte kažkur apie 3trijų (3) K salotas? Kalafioras, Kumpis,o trečias koks kaži iingridientas iš K raidės?
Dar kažaks minėjo, kad daro 4K salotas, nu bet nerandu doh.gif


http://www.supermama...;#entry23536010


S.N.A.S cia salotos 3K 4u.gif ,
manau sitas ieskojai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2010 01 12, 12:10)
http://www.supermama...;#entry23536010
S.N.A.S cia salotos 3K  4u.gif  ,
manau sitas ieskojai  smile.gif

bigsmile.gif didžiulis ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 01 13, 01:15)
bigsmile.gif didžiulis ačiū aciuks.gif

wink.gif flirt.gif nera uz ka
Atsakyti
Labai paprastos salotos: smulkintas žalias kalafijoras ir rūkyta žuvis (man patinka jūros lydeka). Pagardinam majonezu. Druskos nededu, nes jau žuvis būna sūri 4u.gif
Atsakyti

 i 
FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti