Įkraunama...
Įkraunama...

Salotos su kalafijorais -

Sveikos, SM'ininkės smile.gif

Kokias salotas pasigaminat turėdamos šaldytuve kalafijoro galvą? Gal turit kokį nors gerą receptą?
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 10 16, 14:49)
Sveikos, SM'ininkės smile.gif

Kokias salotas pasigaminat turėdamos šaldytuve kalafijoro galvą? Gal turit kokį nors gerą receptą?

sveika, oj mano pacios megstamiausios ir be galo paprastos kalafijoras+pomidoras+majonezas su krapais thumbup.gif
Atsakyti
o kalafijoras zalias ar apvirtas g.gif
Atsakyti
o man tai patinka apvirta kalafijoras,zalias agurkas ,majonezas,krapukai ir pipiriukai
Atsakyti
zalias kalafioras, morka sutarkuota burokine tarka ,krabu lazdele ir majonezas thumbup.gif ,greitai ir labai skanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rika3 @ 2008 10 18, 15:03)
o man tai patinka apvirta kalafijoras,zalias agurkas ,majonezas,krapukai ir pipiriukai


o as kalafioro neapverdu, o tiesiog nuplikau verdančiu vandeniu, tada jis traškus būna, tada dedu dar žalio agurko, žalumynų ir pakepintų saulėgrąžų (intensyvesnį skonį turi vos vos pakepintos bejokių aliejų) ir majonezas (prieš dedant užsitikrint, kad saulėgrąžos atvėso). Kaip tik šiandien gaminsiu mirksiukas.gif labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
kalafijoras ( neapvirtas ) , nuplaunam supjaustom,iberiam razinu , graikiniu riesutu ir uzdedam majonezo ( neriebu vartoju ) sumaisom ir skanaus 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už receptus smile.gif
Aš tokias darau:
neapvirtas kalafijoras, kumpis, raudonas pipiras, pomidoras, agurkas, majonezas.
Manau, bus skanu. Nes aš kalafijorą ir vieną tiesiog taip pasigriebus valgau - man skanu.
Dar pasigaminsiu su saulėgrąžom pabandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 10 21, 16:59)

Dar pasigaminsiu su saulėgrąžom pabandyt smile.gif


pasidalink patyrimu ar skaniai gavosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 10 21, 15:59)
Aš tokias darau:
neapvirtas kalafijoras, kumpis, raudonas pipiras, pomidoras, agurkas, majonezas.
Manau, bus skanu.


Man irgi tokios skaniausios thumbup.gif
Atsakyti
apvirtas kalafijoras,agurkas,vysniniai pomidoriukai padalinti i keturias dalis,krabu lazdeles,ismaisom padardinam prieskoniais ir uzdedam majonezo
Atsakyti
kalafioras su pomidoru ir majonezu jau buvo, bet man jos niekada neatsibosta, o mano naujos tai zalias kaip ir pirmose salotose kalafioras, pomidoras, agurkas, krapeliai, petrazoliu lapeliai, galima svogunu laisku ir su aliejaus ir citrinu uzpilu uzpilti aiksu plius druska pipirai...

Atsakyti