Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmojo gimtadienio dovana

QUOTE(Buzyte @ 2008 04 04, 00:06)
reikia patarimo...
musu kriksto suneliui greit bus metukai. Problema tokia, kad jie ne uz ilgo isvaziuoja keliems metams i uzsieni... tai va, reik pasveikint leliuka, o su dovanu idejom prastai  doh.gif
Reikia tokios dovanos, kad isimintina butu ir netgi su savim pasiimti galetu...
Zaislai tikrai ne, nes vyresnis broliukas yra, be to su sawim gi netys pvz taip populiaraus arkliuko  lotuliukas.gif
gal remeli nuotraukai ar ka panasaus...
gal kam saus kokia mintis, pasidalinkite prasau  drinks_cheers.gif


Na buna pvz. tokie remeliai, kur vienoje puseje teveliai tures atspausti maziaus rankyte, o kitoje puseje bus jo nuotraukyte thumbup.gif
Atsakyti
Mes su vyru galvojam vaikui padovanoti FP vartelius kadangi žaislas nepigus manau bus tikrai gera dovana gimtadieniui, krikšto tevai padovanos arkliuka, kitu prašysiu pinigais kad neripirktu ko nereikia man geriau vienas žaislas bet vertingas. Už pinigelius pirksim dviratuka arba supynes.
Atsakyti
as mastau savo kriksto suneliui fotosesija padovanoti.zaislu jis turi daugybe,vioskie triratukai ir supynes jau namuciuose neissitenka,o dar itariu,kiek kiti pridovanos,tai gal bus vertinga tokia dovana su isliekamaja verte.
Atsakyti
Mes jau viena gimtadieni atsventem ir geriausia dovana buvo aksinis pakabukas su zodiako zenklu, tai ne zaislas o dovana visam gyvenimui mirksiukas.gif o kai suneliui buvo 6 menesiai tai gavo dovanu auksine apiranke su vardu labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
na va mes irgi jau pirma dali, pirmo gimtadienio atsventeme, su bendraamziais draugais, dovanu gavome- pripuciama baseina vasarai, rankovytes pripuciamas maudynems, pripuciama rata maudynems, zailsu deze, FP piramide thumbup.gif , masina, kur pats pasispiria ir vaziuoja taip ax.gif nuo kriksto tecio gavome sidabrini zinduka, kur dedasi pirmas dantukas iskrites, ant jo isgraviruotas vardas, ir kokia proga dovanotas thumbup.gif , nuo seneliu gavome dovana is anksciau - kilima vaikiska i kambari, bartek basutes rolleyes.gif , kriksto mama padovanojo triratuka, o mociute kita ir promociute dovanojo pinigais blush2.gif mes patys fotosesija padovanojome ir medeli pirksime ir ryt, kai sode su giminemis svesime, sodinsime ta medeli sunelio 1 gimtadienio proga bigsmile.gif tai va lyg ir tiek tu dovanu...jei ka dar gausime ryt, butinai apsidalinsiu dovanu idejomis thumbup.gif
Atsakyti
pirmas gimtadienis manau tikrai yra ypatingas smile.gif
norisi kazko originalaus. zinau, kad zaislu prines kiti, supynes irgi nupirks, tai
mes su vyru planuojam per gimtadieni kazka idomaus padaryti: sumontuosim dukrytes pirmuju gyvenimo metu filmuka ir fotoalbuma, skirta perziurai DVD grotuvu smile.gif kai ateis seneliai, tikiuosi kad visiem patiks ir bus smagu prisiminti kaip dukrele augo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, mes neseniai atsventeme savo sunelio pirmaji gimtadieni gavom be galo vertingu geru dovanu kiek vaikui kiek teveliams, visiems patariu einant sveikinti nepamirsti mamytes reikia nupirkti geliu ir ja pasveikinti kad pagimti nuostabu kudikeli, buvau labai patenkinta kaip gavau nuo sveciu geliu jauciausi labai pagerbta, sunus gavo remelius su nuotraukoms pirmieji kudikio metai tan yra 12 nuotrauku gimimo nuotrauka visu 12 men nuotraukos ir pirmojo gimtadienio nu toks grožis as buvau labai patenkinta, tai pat gavom baby art padaryti rankytes ir kojytes antspauda thumbup.gif tai pat jo labai norejau, dar buvo issiuvineti su maiseliai pirmasisi dantukas su pinigeliais ir pirmiji sruoga labai gražiai atrode, taip pat gavom balta frotini ranksluosti su vaiko vardu isiuvietu ie astunkoju net gaila naudoti bet griežtai liepe kriksto tevai naudoti nes kitaip atims biggrin.gif mums su vyru pdovanojo dvi knygas kaip buti sauniausia mama ir sauniausiu teciu tai pat gavom diploma už vaiko auginima ten buvo surasyti pažimiai pavz pampersologijos ismanymas 10 ir t,t, kriksto tevai padovanojo supama arkliuka vaikui tai jau jam džiaugsmo buvo bigsmile.gif kriksto tevai dare dar saldainius su vaiko nuotraukoms tai vaisinom svecius niekas nevalge visi parsinese namo sake pasides i sekcija nes labai jau gražus, sios dovanas visas padovanojo vaiko krikstateviai o kiti kas manes klause ka vaikui dovanoti tai pasakiau dekit i voka mes patys nupirksim ko reikia kiti darugai atnese vaikui žaislu, kas liecia žaislus tai pirkit tuos kurie atitinka amziu nes ant geru firminiu žaislu yra nuroditas amzius nes tie žaisliukai yra saugus be smulkiu detaliu ir t,t,na užm dovanotus pinigus pirksim du brangius žaislus tai tiek,
Mes vaikui nupirkom supynes kabinamas prie staktos labai jam smagu
suptis thumbup.gif
gavom tikrai geru vertingu dovanu net nezinau ko dar galima noret labai esu dekinga krikstatevems už ju dosnuma orginaluma lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamos smile.gif

Pamaniau, kad tiks čia paklausti man laaaaabai rūpimo klausimo. Norėčiau, kad pasidalintumėte patirtimi ar šiaip pakomentuotumėt: KĄ NUPIRKTI ŽMOGELIUKUI PIRMO GIMTADIENIO, kuris jau ne už kalnų, PROGA? Kadangi pati vaikučių neturiu, tai labai pravers Jūsų patirtis , ką Jūs gavot, ką norėjot gauti, bet negavot, ko nepirkti jokiu būdu ir pan thumbup.gif

Pačios metinuko mamytės klausti nenoriu ir tokio varianto nesiūlykit, nes norim padaryti malonią staigmeną 4u.gif

Ir iš anksto AČIŪ už atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas, mano mažąjai labai patinka muzikiniai žaisliukai, ir ji pirmojo gimtadienio proga gavo muzikinį staliuką su 80 melodijų, tai jau džiaugsmo buvo, atsistojus prie staliuko grojo doh.gif
Galbūt ir tas vaikiukas, kurį sveikinsit, turi kažkokį pomėgį, juk visi skirtingi.
Tik aš nuoširdžiai visų prašiau kad nedovanotų pliušinių žaisliukų, nes jų ir taip daug turim, o ir nelabai ji jais domisi blush2.gif Manau kad kokios kaladėlės su paveiksliukais, ar kokios dėlionės mažiems leliukams irgi neblogai... juk yra visokių specialių...
Tai mano nuomonė, ko mes norėtume ax.gif
Atsakyti
mano mazajai pirmo gimtadienio proga patikusios dovanos buvo balionai, kamuolys, knygutes, kavos rinkinys lelytems, dantu sepetukas, kaladeles, smelio rinkinys ir masinyte. man nepatikusios dovanos sokoladukai. nepatarciau dovanoti drabuzeliu savo nuoziura, nes sunku pataikyti 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, pirmosioms atsakiusioms mamytėms 4u.gif Beje, ten berniukas, bet gal didelio labai skirtumo tokiame amžiuje nėra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokoladka @ 2008 10 15, 21:14)
Ačiū, pirmosioms atsakiusioms mamytėms  4u.gif Beje, ten berniukas, bet gal didelio labai skirtumo tokiame amžiuje nėra ax.gif


Na manau, kad didelio skirtumo tikrai nėra, beje mano mažoji būtų net labai apsidžiaugus jei gautų dovanų mašinytę lotuliukas.gif Nuolat jas atiminėja iš brolio lotuliukas.gif
Atsakyti