Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmojo gimtadienio dovana

Mes nupirkom duplo kaladėlių porą rinkinių. Žaidžia ne tik metų laiko kavalierius, bet ir vyresnis brolis.
Kažkaip nepagalvojau apie supamą arkliuką. Vaikas dar nevaikšto pats. Tai ko gero neatlaikytų pusiausvyros ant arkliuko. Gal čia šv.Kalėdų žaislas būtų mums g.gif
Triratukas... Nugis tas pats.. jei nevaikšto, tai kaip vaikas pusiausvyrą laikys. Tai negi dvi dovanos šv.Kalėdoms. Reiks pašnibždėt seneliams rolleyes.gif

Va ką daro mano metinukas - dievina knygelių vartymą ir MEGA BLOKS kaladėlių dėliojimą. Duplo kol kas tik "sėja". Na, dar tikrą klaviatūrą taiko vogčia paspaudyt rolleyes.gif
Atsakyti
o mano sūnelis gavo dovanu :supama arkliuka,mašina,lego.,automobiline kėdute nuo seneliu,nes anoji jau mums buvo mažoka,i vonia žaisliuku tai dabar lipina o pripylus vandens tai laisto mane ,gavo rūbeliu,traktoriuka o svarbiausia vaira ,nes mano mažiukui vairas yra viskas važiuoja jis burzge vairuoja.nu liktais viskas dar prosenelė sakė vėliau ateis pasveikinti.... thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai labai panašios visų dovanos. Mūsų mažius gavo ir knygųčių, ir pinigėlių, ir paspiriamą mašiną... O mes nupirkom medinių kaladėlių rinkinį. Kol kas, jam smagu tk šiaip kalną spalvotų figūrėlių dėlioti ir brolio statomus bokštus versti. Bet manau, kad tai dovana ne porai mėnesių, padėsianti vaikui kurti. tongue.gif
Atsakyti
Dovanos - kaip susitarus lotuliukas.gif .
Mūsiškis gavo triratuką, nuo senelių - automobilinę kėdutę, FP dramblį su virvute ir kaladėlėm, kuris labai patinka ir dar pinigėlių. Už juos pirksim lavinamąjį staliuką.
Atsakyti
Nu taip as irgi ziuriu kad visi ta pati dovanoja, o matyt nelabai yra daugiau ka g.gif
As sakyciau kad ir arkliukas ir masinytes paspirdukai labai geros dovanos, neiskart mes irgi juos pamegom, bet dabar tai labai thumbup.gif
O labiausiai naudotis tai tik kokiu 1.5 metu pradejo kai pats uzlipt ismoko, triratukas tai ir dabar dar nenaudojamas, pagal paskirti, taip uzlipa pasedi arba irgi kaip su paspirduku bando.
Atsakyti
mes pirkom triratuką, nuo tetos gavo teletabį kuris gorja ir "pilve" rodo filmuką, dar pinigėliais (nupirkom lego tipo kaladėles, nes labai patinka jomis žaisti), sintezatorių, tik nelabai supranta kaip elgtis, tranko ir tiek doh.gif , dar vežimuką lėlei ir lėlę (tai vežime patinka sėdėti pačiai, bet patinka ir stumdyti lėlytę jei vedi, nes pati nevaikšto)
Atsakyti
dovanojome fotosesija fotoatelje.
Atsakyti
Mes tai zaislu uzsisakem. Pati isrinkau ir uzsisakiau visus: vezimeli lelems ir lovele, muzikini centra FP, dideli lele ir t.t. Nu ir drabuziu padovanuojo kruva 4u.gif
Atsakyti
mes ir perzengem pirmuju metuku slenksti thumbup.gif su dovanom tai problema verysad.gif bent jau man ,nes nezinom ka dukriukui nupirkti,tai simboliskai nupirkom grojancia anti ir kartu dar peri kiausinius,tai labai patinka.o stumdomas dviratukas yra ,arkliukas yra ,supynes yra nuo sunaus likusios,masinyte ir t.t
dar gavom pinigeliais,ir labai faina sijonuka,o dar ka gausim nezinau,nes tikras balius bus tik sekmadieni
Atsakyti
mes tai padarem saunia puota, tai kaip ir dovana buvo, labai sunku tokio amziaus zmogeliukui kazka padovanoti g.gif
Atsakyti
Nusprendem Mantukui padovanoti medi smile.gif Prie jo fotografuosim kiekvienais metais,aisku,jeigu medis prigis. Dar nupirksiu kiekvienam sveciui po baliona, prie kiekvieno baliono pririsiu po lapeli, uzrasysim linkejimus Mantukui ir paleisim i dangu. Nes turi viska, ka galima tureti, - ir rubu, ir arkliuka, ir deliones, ir kilimelius, supynes, baseiniuka. O noretusi kazko tokio isliekama verte dovanoti... Dar galvojau grandinele su kryzeliu ant kaklo, bet baisu,kad netycia neprisismaugtu, ir siaip gal nevyriska, net nezinau.
Atsakyti
Na, tokio amžiaus sunku ką nors sugalvoti doh.gif Mes tai gavom daug muzikinių, grojančių žaisliukų, taip pat lego kaladėles thumbup.gif Manau, kad muzikiniai tokio amžiaus - gerai, nes jiems patinka kas žybčioja, blykčioja, groja thumbup.gif
Atsakyti