Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmojo gimtadienio dovana

Rodos, jau visi įmanomi žaislų variantai išvardinti. Galiu tik patikinti, kad mergytėms mašinos - paspirtukai mergytėms (bent jau maniškei) tinka ir patinka - anksčiau kiemo bernų prašydavo pasivažinėt biggrin.gif , dabar turi savo - tarnauja ir kaip stumdukas, ir kaip mašina, ir kaip vežimukas lėlėms vežioti thumbup.gif

Man dar labai praktiška ir naudinga dovana buvo kilimėlis-puzlė. Kadangi kilimų pas mus namie nėra, vaikui ant jo patogu ir minkšta žaisti (susineša visus žaislus ant jo, gaunasi savotiškas žaidimų kampelis), be to puiki lavinimo priemonė - išardo (pirmas žaidimo etapas) ir mokosi surinkti (čia jau vėliau, artėjant prie 1.5 metų amžiaus).

Aš apskritai vertinu ir esu už lavinimo priemones - piramides, dėliones, konstruktorius. Maniškė dar knygeles labai mėgsta (bet čia jau nuo vaiko priklauso) - tekstilines, cypsinčias į vonią, storais kartoniniais lapais ar šiaip spalvingas.

1-2 metų amžiuje vaikui labai patinka žaisti su vandenuku, visaip jį pilstyti. Tikrai pravers vonios žaislų rinkinys.

Nepamainomas dalykas, kuris pravers visada - sauskelnės (tik svečiams pasufleruok, kokias būtent ir kokio dydžio naudojat).

Ir dar. Esu prieš dovanų čekius. Jie įspraudžia žmogų į rėmus (įvairiom prasmėm), pririša prie tam tikros parduotuvės. Jei į svečius kvietiesi gimines ar artimus draugus, geriau pasakyk konkrečiai, kokio daikto tikiesi. Čekį, mano nuomone, tinka dovanoti tik žmogui, kurio gerai nepažįsti, bijai neatititikti jo poreikių, o pasiklaust bent jau užuominom negali.

Linkiu smagių gimtadienių tiek vaikams, tiek jų tėveliams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nihile: 17 balandžio 2007 - 02:40
Pirmas sunelis ,kai buvo pirmas tortadienis ,dovanu gavo supama medini arkliuka. Puse Vilniaus apvaziavau kol radau kokybiska, grazu doh.gif
Antras gavo FP vartelius ir FP pianina-fortepiona (jis labiausiai jam patinka) thumbup.gif
Atsakyti
aciu visoms mamytems uz patarimus, na o dovanu gavom mes:
supamas medinis arkliukas,
barskantis zaislas-bite,
klavisinis instrumentas,
vonios zaislu rinkinys,
knyga "bjaurusis anciukas", ji groja ir kartu yra delione,
lego,
150 lt- uz kuriuos nupirkom pampersu, na kitu higienos reikmeneliu, pora knygeliu storais kartoniniais lapais, lavinama zaisla piramide, ten reikia mauti ziedus, ir zaisliuka stumduka - antyte, kai ja stumi uz rankeneles jai klapsi kojytes.
tai vat, visom dovanom labai dziaugiames, ir esam patenkinti naujais zaislais
Atsakyti
Mes jau po gimtadienio.Šventę stengiausi padaryti įspūdingą,kad mažiukei būtų prisiminimas wub.gif .O dovanų gavom lėlių,pinigėlių,drabužėlių,mašiną-paspirtuką.Supamą dramblį jau turim,bet noriu pasakyti,kad tos dovanos laikinos ir mažiukei dar nėra įdomios,o nuo mano tėvukų gavo auksinę grandinėlę ant rankos wub.gif .Va čia tai dovana,kuria ji prisimins daug metų thumbup.gif .Močiutė kai gimė dovanojo auskariukus,per krikštynas grandinėlę ant kaklo ir žiedelį,nes nori,kad kai jos nebus,anūkė visada prisimintų senelius wub.gif
Atsakyti
o mes metuku gavome, zaislu deze (nu kur butu susideti daiktus) ziemine striukyte, zaislu, o daugeusia litu... (dviratuka, arkliuka, masinyte, gavo ankceu, kai krikstijom), bet va, dabar galvoju ka butu galima dvieju metu vaikuciuj padovanot, nes jau dabar po truputy suku galva g.gif
Atsakyti
Na mes gavom daukiausia pinigeliais, dar auksinius auskariukus ir zaislu kalna. Uz pinigelius nupirkom vaikuciui to ko negavom ir to ko reikejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(K.KEITE @ 2007 04 09, 11:05)
... na gavo viena lele g.gif bet jai nepatiko nes nežino ka su ja daryti,ji niekuo neypatinga.tad jeigu jai paduodu lėlyte,tuoj meta i šona..


gal pabandyti su ta lėle veiksmą atlikti? Pvz. prausti, rengti, myluoti, aprodyti kūno dalis, šukuoti, lėlės lovytėje migdyti mirksiukas.gif

QUOTE(sensitive @ 2007 04 11, 16:36)
...O ka daryti,jei visko jau yra?...namai uzversti visokiais zaislais...Man tai sunkus cia galvosukis!

aš rinkčiausi pramogą visai šeimai - zooSodų, išvykų, ar tik vaikui žaidimų kambarių sąskaita 4u.gif


QUOTE(Mariposa @ 2007 04 16, 00:10)
...kiek atsimenu gimtadienio svente tai geriausia dovana buvo ... ryskiu spalvu plastmasiniu karoliuku ir apyrankiu komplektas - ne pagal amziu, bet akys kaip akys zibejo  thumbup.gif ir ta teta buvo visa diena pati mylimiausia  lotuliukas.gif
lotuliukas.gif gerai, kad supratinga panelė ir tikiuosi karolius naudoja pagal paskirtį drinks_cheers.gif
Atsakyti
Triratuką thumbup.gif
Atsakyti
Manoji savo pirmojo gimtadienio proga gavo nuo vienų senelių triratuką,bet nelabai dar kolkas nori jame būti....gavo supama arkliuką(beveik cielą arklį,nes už ją didesnis,atrodo kaip tikras),bet nenoriai ant jo supasi,trumpai doh.gif .Dar gavo nuo mūsų pripučiamą žaidimų aikštelę,tai labai aptinka thumbup.gif ,dar anspaudukus gavo pėdutėms padaryti, grojančią ir šokančią gėlytę,bet jos labai bijo(tikiuosi vėliau praeis ta baimė) g.gif ,man ta gėlė tiek patinka,nebuvau mačiusi tokios....
Atsakyti
mes per pirma gimtadieni gavome triratukus thumbup.gif sūnelis gavo mašina paspirtuką o dukriukas arkliuką ir pinigais dar gavome.
Atsakyti
Kazkaip visi vienodas dovanas dovanoja bigsmile.gif lotuliukas.gif
Nuo mociutes gavom triratuka,o nuo dedes supama arkliuka bigsmile.gif
Bet kol kas dovanos stovi kampe,nes suptis kazkaip nenori,o triratuko visai bijo doh.gif
Atsakyti
mes gavau,triratuka,auksinius auskariukus,daug dideliu knyguciu,pasispiriama masinyte thumbup.gif
Atsakyti