Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmojo gimtadienio dovana

Mes norėjome, kad dovanotų pinigais, tą ir gavome. Už dovanotus pinigus patys vaikučiams nupirkome striukes ir batukus.
Atsakyti
Mes kazkaip niekam nebuvom nurode kokiu dovanų norėtume bet tikrai atitiko mano svajones thumbup.gif
Atsakyti
Neseniai buvo pirmasis maziaus gimtadienis, geriausia gauta dovana - medinis supamas arkliukas thumbup.gif , dabar zaislas numeris 1. Prasciausia - FP traukinys, toks krutas, lempos mirksi, groja ir dar visokie pribumbasai. Kai paleidom, vaikas issigando, pradejo verkti; paskui zaide su kartonine to traukinio deze... blink.gif ir jau sugadino, nes paspaudus knopke tas traukinys pats vaziuoja, o mazius nori kad vazinetu pirmyn-atgal pagal ji
Atsakyti
Pirmojo gimtadienio proga daugiausia gavom pinigais, o ne dovanomis. Patys mažei nupirkom dovanų maniežą, tik žymiai anksčiau laiko ax.gif
Atsakyti
mes pirmo gimtadienio proga daugiausia irgi pinigais gavom o zaislai lavinamieji visi buvo tongue.gif
Atsakyti
neuzilgo ir mano maziuko pirmasis gimtadienis,tai visi klausineja ka padovanoti biggrin.gif as su teveliu tai pirksim suneliui zaislini kompiuteri,nes labai megsta spaudyt mygtukus ir nori prie tikrojo kompiuterio lysti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, Mamytes, kreipiuosi i jus, reikia patarimo. Pati vaikuciu neturiu, tai del to sunkiau apsisprest. Mano duktereciai, ne uz kalnu sukanka metukai ir neisivaizduoju ka padovanoti tortadienio proga, Norisi, kad butu praktiska dovana, ne taip zaisliukas, kuriu pas ja dauk ir nelabai jais domisi. ax.gif
Ir kad nebrangu butu, studente esu, nelabai galiu sau leist daug. blush2.gif
Buciau dekinga, kad ka patartumete. smile.gif
Atsakyti
Jeigu nesibaidai rankdarbių, gali numegzti/pasiūti kokį žaislą ar drabužėlį. Jei pirkti, tai visokie lavinamieji žaislai tinka (turguj pigiau).
Atsakyti
QUOTE(Gintare.L @ 2009 12 01, 15:46)
Sveikos, Mamytes, kreipiuosi i jus, reikia patarimo. Pati vaikuciu neturiu, tai del to sunkiau apsisprest. Mano duktereciai, ne uz kalnu sukanka metukai ir neisivaizduoju ka padovanoti tortadienio proga, Norisi, kad butu praktiska dovana, ne taip zaisliukas, kuriu pas ja dauk ir nelabai jais domisi.  ax.gif
Ir kad nebrangu butu, studente esu, nelabai galiu sau leist daug.  blush2.gif
Buciau dekinga, kad ka patartumete.  smile.gif

As savo dukrytei nupirkau grazia maikute,ir nunesiau,kur daro uzrasus,ir labai graziai uzrase:MAN JAU VIENERI,iki siol dar nesiojam,ir nuotraukose graziai atrodo.
Atsakyti
As kaip mama, kaip tik dukrytei bus 1 metukai greit, tai mes prasem dovanu: stumduko, fisher preis puodyne, fisher preis suniuka bei telefona. Jau gavom (atsiunte) teletabius, pianina grojanti, vaziuojanti ir grojanti traukinuka, bei grazia mergaitei golfyte. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tastyte @ 2009 12 26, 17:54)
As kaip mama, kaip tik dukrytei bus 1 metukai greit, tai mes prasem dovanu: stumduko, fisher preis puodyne, fisher preis suniuka bei telefona. Jau gavom (atsiunte) teletabius, pianina grojanti, vaziuojanti ir grojanti traukinuka, bei grazia mergaitei golfyte.  wub.gif

mes irgi tokus zaisliukus gavome thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Suniuka FP ir mes gavome pirmojo gimtadienio proga thumbup.gif nuo seneliu gavom pinigeliu, bet noriu pirkti Tomy palapine ir FP zebriuka arba Vtech sraige (analogiska zebriukui) mirksiukas.gif
manau pirmojo gimtadienio proga geros jau pries tai minetos dovanos: nuotrauka 3D stikle arba kazkas panasaus rolleyes.gif
Atsakyti