Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmojo gimtadienio dovana

Na, musiske gime tarp kaledu ir naujuju, tai visas dovanas gavo per kaledas...Gimtadieniui tik mes padovanojom didele pasaku knyga, kuria skaitysim vakarais pries miega.Kol vaikas toks mazas, manau reiktu dovanoti tai, ko reikia, nes kartais tiek nereikalingu daiktu atsiranda namuose...nes nezino ka dovanoti.Manau pinigais ar cekiais irgi gerai, teveliai visada geriau zino ko ju vaikui reikia,ar nauju batuku, ar zaislo, autokedutes ir t.t.Tuo labiau, kad visi vaikai skirtingi ir net nevisi zaislai gali pradziuginti maza zmoguti...Mes su tuo jau susidurem ax.gif Aisku, svarbiausia demesys, ir nesvarbu kas tai per dovana 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2009 01 02, 13:07)
dar karteli jus su birthday.gif .
na, o musu gimtadienis laukia po poros savaiciu. kazin ka gausim g.gif . mociute zadejo roges padovanoti, bet kad tos ziemos nesimato doh.gif .  mes i vonia zaisliukus pirksim, bet tik siuo metu niekur ju negaunu ax.gif . o ka kiti, tai nezinau. bet bent tikiuosi, kad paklaus, tai tikrai sakysiu, kad pliusiniu nepirktu. per sias kaledas ju tiek gavom, o as taip ju nenorejau.... jau man uzteko, kad kai vaikas gime, gavom didziuli meskina, kuris dabar pilnas dulkiu, o jo nera kaip isskalbti, nes i masina netilptu. nejau zmonem sunku paklausti, kad gal ko vaikui reikia? man jau geriau pinigais. kai gime, nemazai ju gavom, tai vaikui nupirkom supyne, ir dar liko...  jei jau vaikui dovanoja pinigus, tai as ju neisleidziu, o nuperku kazka vaikui, nes tikriausiai mama geriau zino ko jam reikia....


Aciu mabi uz sveikinimus wub.gif Na ziurek, kaip jums dar ir rogutes pasitarnaus. As dabar pamastau, kaip varytumem su pana, jei roges turetumeme...
Atsakyti
Dukrytei labai patiko supamas arkliukas.. ax.gif Nors broliui jau 5 m,kartais nepasidalina kuris supsis,nes dazniausiai toks noras atsiranda abiems tuo paciu metu. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
As tai dukrytei labai norejau roguciu, dviratuko arba supamo arkliuko. Rogutes gavom, o visa kita teks pirkti patiems.
Manau, kad metinukui puiki dovana butu lietuviskai kalbantis/dainuojantis suniukas. Mano dukryte toki turi, tai labai juo dziaugiasi. Klausydamasi daineliu soka smile.gif
Atsakyti
arteja ir musu vieneriu paminejimo svente, tik pas mus problema kita vaikui nieko nereikia, o visiems taip norisi ka nors padovanoti smile.gif galva sukau jau kelias savaites tai siaip ne taip sugalvojau ko noreciau gauti (tiksliau ko vaikui reikia:)) piesimo lentos, nes perskaiciau kad labai geras dalykas smile.gif o daugiau i galva tik pampersai ateina sad.gif sakyciau saskaita galima butu atidaryti ateiciai, bet kai dabar toks laikas neaisku kas su tais pinigeliais ateili bus sad.gif
Atsakyti
Artėja ir mano dukrytės pirmasis gimtadienis ax.gif Aš, jei tik kas paklausia, nesikuklinu paprašyti ką noriu, kad padovanotų, bet, deja, tokių mažuma rolleyes.gif Žinau, kad tikrai gausime supamą arkliuką thumbup.gif O daugiau geidžiamos dovanos būtų: guašas, kur galima piešti rankytėmis, knygutės, nes labai mėgsta vartyti, gal dar medinės kaladėlės ax.gif Beje, jau gavome grojantį šuniuką (ne lietuviškai kalbantį biggrin.gif ), tai dukrytei patinka juo žaisti thumbup.gif Kalėdoms padovanojau lavinantį staliuką, truputį pažaidžia, bet max kokias 3 minutes, tai tikrai nepasiteisino, tokių pinigų nevertas schmoll.gif
Atsakyti
mums tai prinese kaip visada rubeliu ir pliusiniu zaislu doh.gif vienintele dovana kuri patiko tai buvo supamas arkliukas smile.gif
Atsakyti
Dabar atsigrezus atgal galiu pasakyti, kad musu mergytei pati geriausia dovana buvo leliu vezimelis, zaidzia juo iki dabar - stumdo ir stumdo, tik dabar jau gerokai paluzes, nes bande pati itilpti lotuliukas.gif
Atsakyti
Labiausiai tai norėjau pasakų knygų, tai vieną gavau. o kitas dovanas nešė kas ką buvo sugalvojęs, ir rubelių ir medinių kaladėlių... biggrin.gif
Atsakyti
na, o mes gavome kelis rubelius (aisku vienas kaip ir mazokas, nes pana auksta, bet visvien esu patenkinta, kad atsizvelge i mano norus - nedovanoti pliusiniu zaislu), rogutes, didele pasaku knyga, medines kaladeles, lego, kuris tinka nuo 12men., karusele (principas kaip vilkelio) ir kelis simtus litu. tai labai patenkinti dovanomis.
Atsakyti
as taip pat susakiau pageidaujamu dovanu sarasa:tai gausim rogutes, pizama, pagalve pukine, ranku darbo megzta kombinezona, o daugiau nezinau ax.gif
Atsakyti
Iš gautų dovanų labiausiai patiko: triratukas, kurį pradžioje stumia tėvai o paaugęs vaikas galės pats minti (šią dovaną užsiprašėm 4u.gif ), mašinytė-paspirtukas - pradžioje irgi gali tėveliai stumdyti, dabar jau pats pasispyręs važiuoja ir Chicco vairas (tai toks muzikinis žaislas, kur yra vairas ir visokie mygtukai, juos spaudžiant skleidžia mašinos garsus: važiuoja, stabdo, pila kurą ir t.t. ) tai mūsų sūnui šitie žaislai labiausiai patinka iki šiol, o šiaip nežinant geriausia su tėveliais pasitarti, nes pvz didelis minkštas žaislas yra blogiausia dovana mano nuomone, bent antras ar trečias panašus žaislas irgi nieko gero
Atsakyti