Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmojo gimtadienio dovana

1-jo gimtadienio proga visu paprasiau kad dovanotu dovanas nesvarbu kokios butu,nes musu seimoje ypac vyro priprate dovanoti pinigais,.o man tas nelabai patinka schmoll.gif
kai gavo mazylis dovanas tai - zaislai labai buvo ispudinga ir dziaugsminga jo reakcija taip dziaugesi,taip plojo rankytemis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dijanute @ 2008 10 25, 13:24)
1-jo gimtadienio proga visu paprasiau kad dovanotu dovanas nesvarbu kokios butu,nes musu seimoje ypac vyro priprate dovanoti pinigais,.o man tas nelabai patinka schmoll.gif
kai gavo mazylis dovanas tai - zaislai labai buvo ispudinga ir dziaugsminga jo reakcija taip dziaugesi,taip plojo rankytemis wub.gif


Man irgi nepatinka kai dovanoja pinigais schmoll.gif Kam 1 m vaikui pinigai biggrin.gif Nors as prasiau, kad pinigais niekas neduotu, bet vistiek ir per krikstynas, ir per gimtadieni atsirado tokiu, kas juos padovanotu doh.gif Bet... Kai tokiu zmoniu tik pora, nupirkom tai, kas reikalinga - automobiline kedute ir supynes, tai sikart ir pinigai tiko thumbup.gif
Atsakyti
Mano dukryte labiausiai dziaugesi masinele-stumduku (grojanciu) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif As pageidavau lavinamuju priemoniu jas ir dovanojo. Gavome : figurini logini nameli, sudedamaji boksta, delfinus su ziedais. thumbup.gif Gavome ir pinigu, bet as manau, kad pinigus reikai dovanoti tik tuomet, jei patys teveliai praso, arba jei nera jokiu minciu del dovanos,nes tai dziaugsmas ne vaikui, o tevams. ax.gif

Nepatarcaiu dovanoti pliusiniu zaislu (visiskai nefunkcionalus) ir saldumynu, nes metinukas per mazas saldainiams ir sokoladui. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2008 10 25, 21:36)
Man irgi nepatinka kai dovanoja pinigais  schmoll.gif  Kam 1 m vaikui pinigai  biggrin.gif  Nors as prasiau, kad pinigais niekas neduotu, bet vistiek ir per krikstynas, ir per gimtadieni atsirado tokiu, kas juos padovanotu  doh.gif  Bet... Kai tokiu zmoniu tik pora, nupirkom tai, kas reikalinga - automobiline kedute ir supynes, tai sikart ir pinigai tiko  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(lyra82 @ 2008 10 26, 12:59)
ziedais. thumbup.gif  Gavome ir pinigu, bet as manau, kad pinigus reikai dovanoti tik tuomet, jei patys teveliai praso, arba jei nera jokiu minciu del dovanos,nes tai dziaugsmas ne vaikui, o tevams. ax.gif

Nepatarcaiu dovanoti pliusiniu zaislu (visiskai nefunkcionalus) ir saldumynu, nes metinukas per mazas saldainiams ir sokoladui.  ax.gif

minciu ka padovanoti visada atsiras jai pasuksim galvele biggrin.gif
pas mus buvo vienas atvejis kai vyro sesuo paprase kad nepirktume 4m dukrytei dovanu,geriau pinigais pati ka nores ta nusipirks
kai atvaziavom i svecius padovanojom pinigais ir maciau kaip mergaites akyse pasirode asaros ,ir pasake "pinigeliai mamai,o kur man dovanos? g.gif verysad.gif
Atsakyti

Prieš pirmą gimtadienį nuvažiavau su sūnum į žaislų parduotuvę pažiūrėt ką užsiprašyt dovanų biggrin.gif , pirmiausia pamatė supamą arkliuką , pabandėm pasisupt, tai vos nukėliau, ašarų pakalnės buvo.Užsiprašėm dovanų, tai labai laimingas supasi kiekvieną dieną, ir dar taip supasi kad reikia žiūrėt kad neapvirstų. Gavom dovanų medinį stumduką, kuriame dar yra prikrauta medinių kaladėlių, tai irgi mėgsta žaisti, ir įsikibęs vaikšto ir keliais atsiklaupęs stumdo ir bokštus iš kaladėlių statom ( aš statau, jis griauna, bet kartais bando statyt kartu biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2008 10 25, 20:36)
Man irgi nepatinka kai dovanoja pinigais  schmoll.gif  Kam 1 m vaikui pinigai  biggrin.gif  Nors as prasiau, kad pinigais niekas neduotu, bet vistiek ir per krikstynas, ir per gimtadieni atsirado tokiu, kas juos padovanotu  doh.gif  Bet... Kai tokiu zmoniu tik pora, nupirkom tai, kas reikalinga - automobiline kedute ir supynes, tai sikart ir pinigai tiko  thumbup.gif

as uz, kad tokiam mazam dovanotu pinigais... nuperki kas reikia ir po to nesimeto visokie nereikalingi daiktai nemie... pvz. mano sunus yra gaves diiiiiiideli pliusini suni, nu ir ka nei jis su juo zaidzia nei ka, dulkeja... sudejau i maisa ir guli, nezinau ka su juo daryti... o vat butu pinigais dave buciau kokia akumuliatorine masina nupirkus ar kitoki zaisla su kuriuo jis zaistu, nes zinau jo pomegius cool.gif o kai vaikas jau paauga, jau zino, kad gimtadienis ir vaikai, dedes, tetos ir pan. ateina pas ji i gimtadieni ir atnesa dovanas tai jau kitas reikalas, tada vaikas laukia dovanu, o ne vokeliu ax.gif
Atsakyti
mes gavom konstruktoriu plastmasini - tai vaikas dabar prapuola su juo-padarau jai kubika, ir mazas deteles galma i vidu sudet- tai vos ne valanda gali tai zaisti:) kaip tame multike Mikio pukuotuko asiliukas- ieina ir iseina:D
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 30, 20:05)
as uz, kad tokiam mazam dovanotu pinigais... nuperki kas reikia ir po to nesimeto visokie nereikalingi daiktai nemie...  o kai vaikas jau paauga, jau zino, kad gimtadienis ir vaikai, dedes, tetos ir pan. ateina pas ji i gimtadieni ir atnesa dovanas tai jau kitas reikalas, tada vaikas laukia dovanu, o ne vokeliu ax.gif


O jeigu tada ceki kokios nors vaiku parduotuves ? g.gif bus aisku, kad pinigeliai isleisti vaikui, o ne siaip i pinigine sudeti ir bendrom islaidom isleisti. Teveliams nekils tokiu pagundu smile.gif
Nors vis tiek mano nuomone, vokelis, pinigai, cekis tai tarsi lengviausias variantas nesukt sau galvos ka vaikuciui padovanot. ax.gif

Iskilo dar vienas variantas. O kaip tokios dovanos, kur turi isliekamaja verte (pvz, sidabriniai, auksiniai sauksteliai, pakabuciai and so on). Juk smagu po kazkiek laiko, net ir suaugus, zinoti, kad va ta daikciuka gavau pirmo gimtadienio proga...m? blush2.gif Nors ir vel - jokio pritaikomumo ir praktiskumo siandien tam vaikuciui...

Zodziu, turim dar pora savaiciu apsisprendimui unsure.gif
Atsakyti
Mums labai pravertė knygutės su įvairais paveikslėliais ir žinoma storais lapais. Dar tokio amžiaus vaikučiui naudingas žaislas yra traukiamas už virvutės koks nors žaisliukas (šuniukas, antytės ar pan.), lavinamieji žaisliukai, kai reikia ant stovų sumauti visokias figūrėles.
Atsakyti
Mažiui nupirkom mes "Power profesor" kompiuteriuką o seneliai pirmają enciklopediją.Tai mažius tik sėdi ir mėgina teisingai suspausti ant to kompiuteriuko.Kai nepavyksta bėga kviečia sesę.Kai sesė nepasako(nes mamytė liepia)apsiverkia mažius.Tok jautrus...
Atsakyti
Ką dovanojate vienmečiams, berniukams, mergaitėms? Arba ką esate gavę tokia progą dovanų seniau arba dabar jųsų vaikas? ax.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
mes paprasem, kad visi dovanotu pinigais ir nupirkom dukrytei 1metuku proga fotoaparata, nes neturejom. tai po to nuotraukos istisai pilasi smile.gif
gavo ir triratuka, kuri visa vasara-rudeni droze smile.gif
Atsakyti