Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmojo gimtadienio dovana

Dukrytė labiausiai džiaugias gavusi pirmąjąm gimtadieniui triratuką ir Tomy pingvinukus su čižyklą į vonę, super daiktas smile.gif
Atsakyti
Mano mazasis labai dziaugiesi gaves pirmojo gimtadienio proga masina-dzipa su kurio reik vaziot spyriantis kojomis..aisku tada jis to dar nemokejo bet si masina labai padejo jam drasiau zengti savo pirmuosius zingsnelius..jis ja stume ir ejo..nors turejome ir stumduka..naudojo tai ta tai kita..dar sioj masinytej jam labai patiko mirgsincios sviesytes ir tai kad jos sedyne atsidaro ir ten yra vietos susideti zaislams..
Na o man, mamai labai prasiverte dovana-zepter puodas, nedidelis bet naudingas daiktas gaminant mazajma zmoguciui pirma jo rimtesni maista.
Atsakyti
geriausiai paskambint to vaiko mamai ir paklaust. Mes čia galim duoti n+k patarimų, bet tai nereikšia, kad būtent to tas vaikiukas nori ar jam reikia. Na, staigmena lieka staigmena.. bet jeigu nupirksit tą patį ką kiti arba tai, ką vaikas jau turi? Gal pasiklauskit artimųjų? Nes tarkim ir mum buvo, vaikas norėjo tos paspiriamos mašinos, krikšto mama apsidžiaugė, sutarėm, kad pirks. Ir ką, seneliai norėjo padaryt siurprizą ir atėję savaitę anksčiau atnešė dovanų tokią mašina bigsmile.gif na, mums pasisekė, krikšto mamos mašina buvo pakeista kitu žaislu.

Šiaip manau bereiklainga dovana yra visokio plauko minkšti žaislai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 16 spalio 2008 - 12:04
QUOTE(Isila @ 2008 10 16, 13:54)
geriausiai paskambint to vaiko mamai ir paklaust. Mes čia galim duoti n+k patarimų, bet tai nereikšia, kad būtent to tas vaikiukas nori ar jam reikia. Na, staigmena lieka staigmena.. bet jeigu nupirksit tą patį ką kiti arba tai, ką vaikas jau turi? Gal pasiklauskit artimųjų?


Tai mes nesam visiškai tolimi, kad nežinotumėme, ką jie turi, o ko ne...maždaug orientuojamės, tik va, ką dar galima pridėt prie to ką turi, tai ir skaitome Jūsų patirtį (Pavyzdžiui masiniukas atkrenta, nes tokį jau turi, o va muzikinis staliukas patraukliai atrodo, tik ar tėveliams neįkyri? smile.gif ).
Kai paskambinsim ir paklausim, tai numanom ir atsakymą "Tik atvažiuokit ir būsit didžiausia dovana" doh.gif o mes taip nežaidžiam tongue.gif

Mamytei tai galvojame užprenumeruoti kokį žurnalą apie vaikučius, nes nuolat perka...Ar tiktų tokia idėja? blush2.gif

P.S. viena, ką supratau, pliušinių žaislų nepirksim lotuliukas.gif o vaikų rūbelių turi daugiau, nei reikia ir nespėja visų aprengt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shokoladka: 16 spalio 2008 - 13:54
QUOTE(Elinga_27 @ 2008 10 15, 18:04)
Labukas, mano mažąjai labai patinka muzikiniai žaisliukai, ir ji pirmojo gimtadienio proga gavo muzikinį staliuką su 80 melodijų, tai jau džiaugsmo buvo, atsistojus prie staliuko grojo  doh.gif
Galbūt ir tas vaikiukas, kurį sveikinsit, turi kažkokį pomėgį, juk visi skirtingi.
Tik aš nuoširdžiai visų prašiau kad nedovanotų pliušinių žaisliukų, nes jų ir taip daug turim, o ir nelabai ji jais domisi  blush2.gif  Manau kad kokios kaladėlės su paveiksliukais, ar kokios dėlionės mažiems leliukams irgi neblogai... juk yra visokių specialių...
Tai mano nuomonė, ko mes norėtume  ax.gif

drinks_cheers.gif visu 100 proc. tokio amžiaus vaikučiams gerai įvairūs lavinamieji žaisliukai, tik reikėtų pasidomėt ar nėra jų per daug. jokių pliušinių - manau, kad taip pasakytų dauguma mamų. taip pat nepatariu prie dovanos pridėt saldumynų, nebent tikrai žinot, kad tėveliai leidžia smaguriauti.
dėl žurnalų tikrai gera idėja, tik reikėtų susižinot koks žurnalas labiausiai domina mamytę.
Atsakyti
Mes norejom dviratuko,gavom pinigais ir nusipirkom 4u.gif
Atsakyti
Pritariu,kad geriausia dovanot lavinamuosius žaisliukus drinks_cheers.gif .Mes patys pirkom staliuką kai mažiui buvo 8 mėn.Tai dar dabar pažaidžia(beveik 2 metukai jau).
Per pirmąjį gimtadienį gavom tokių žaislų,kurie pelyja doh.gif .Maniškiui patinka tik tai kas sukasi..vargas doh.gif .Todėl sunku įtikti.Geriausia dovana būtų ventiliatorius laugh.gif .
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 10 17, 01:05)
Todėl sunku įtikti.Geriausia dovana būtų ventiliatorius laugh.gif .


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Musu dukryte gavo labai daug dovanu, nes kartu darem ir krikstynas, tai va gavom trirtuka, masinyte ant kurios atsisedus pati vazinejas, kadangi mergyte tai gavo auksinius auskariukus ir man labai patikusi dovana buvo kraicio skrynia i kuria dedu dukreles svarbiausius daiktelius, kuriuos padovanosiu jei suaugus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai daug lavinamuju zaisliuku dabar yra; stalai, centrai. Veiklos vaikui tikrai daug smile.gif
Atsakyti
Mano sūneliui tai labai patinka visokie gyvūnai. Nors mes supamą arkliuką gavome per krikštynas, bet vaikas iki šiol džiaugiasi ir supasi su juo. Kartais atsinešęs mamos šukas ir pašukuoja lotuliukas.gif
Per pirmąjį gimtadienį gavome triratuką, tai žiemą važinėdavom namuose o vasarą lauke. Taip pat gavome daug mašinėlių su kuriomis jis iki šiol nežaidžia schmoll.gif Važinėja tik su pasispiriama.
Atsakyti
atsiprasau, bet neskaiciu visu mamyciu parasymu cia. tiesiog parasysiu, kad mes norjeom pirmojo gimtadienio proga gauti dovanu ka nors i vonia, tai ir padovanojo mums FP toki zaisla, kur tokia lipni juosta prilimpa prie vonios krasto,m o ant jos prilimpa keli zaisliukai, ten galima pilstyti vandneuka, sukasi, bega, zodziu, visai smagu. gaila, kad musiskis dar nezaidzia su siuo zaislu, gal dar kiek ankstoka, jis tiesiog viska plesia nuo tos juostos ir meta i vandeni. savotiskas iuzsiemima.
apskritai, patenktinti tokia dovana.
bandysiu ikelti foto
user posted image
Atsakyti