Įkraunama...
Įkraunama...

Oscillococcinum

Mamos,

Neradau temelės apie šį vaistuką. Norėčiau,kad pasidalintumėte nuomone apie ji,ta prasme apie jo profilaktini naudojima apsisaugoti nuo gripo. Aš pati jau kelinti metai profilaktiškai duodu savo dukrai,na ir nesuserga,labai tikiuosi,kad jis čia padeda,Žinma,gaunasi gan nepigiai,bet tu vakcinu irgi nesinori. Šiemet pradėjau duoti jau ir savo mažajam,tikiuosi ir jam padės.
Parašykite,ar kas vartojate ji profilaktiškai g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux x @ 2008 10 14, 22:07)
Mamos,

Neradau temelės apie šį vaistuką. Norėčiau,kad pasidalintumėte nuomone apie ji,ta prasme apie jo profilaktini naudojima apsisaugoti nuo gripo. Aš pati jau kelinti metai profilaktiškai duodu savo dukrai,na ir nesuserga,labai tikiuosi,kad jis čia padeda,Žinma,gaunasi gan nepigiai,bet tu vakcinu irgi nesinori. Šiemet pradėjau duoti jau ir savo mažajam,tikiuosi ir jam padės.
Parašykite,ar kas vartojate ji profilaktiškai g.gif


Taip, žinau šiuos žirniukus. Bet, nei aš pati, nei vaikams profilaktiškai vaisto neduodu. Kai tik jaučiu kad peršalymas persekioja, tik tada nusiperku.
Taip, brangus, efektyvus, geras vaistas, thumbup.gif bet mano nuomone jo piknaudžiauti nereikia. Bet čia tik mano nuomonė. smile.gif
Atsakyti
Aš ,jei naktį išgirstu ,kad vaikučio kvėpavimas pasikeitęs ,na jau lyg ir sloga nori kabintis ,tai ryte suduodu šio vaistuko [į 4 dalis padalinu žirniukus ] ,ir duodu kas 15 min ,paskui tą dieną dar duodu Umcalor ,tai jau antrą kartą ligos išvengėm biggrin.gif
Atsakyti
Kokia kaina siu vaistuku?
Atsakyti
QUOTE(Astulka* @ 2009 01 08, 16:31)
Kokia kaina siu vaistuku?

apie 20 LT dėžutė 4u.gif
Atsakyti
As pernai ziema, kai buvo gripo epidemija,kas savaite vaikui duodavau po viena doze,ir neuzsikrete,nors lanke darzeli. Gal sutapimas,nezinau rolleyes.gif
Pati dabar maitinu leliuka, tai kai buvau susirgusi,jais ir tesigydziau. thumbup.gif
Atsakyti
As savo 3 m. dukrai esu davus kai apsirgo - tai jai 3 dienas daviau ir visas tas dienas laikesi 39.5 temperatura, nustojau duoti - nukrito. Taip pamascius iseitu kad imuninei sistemai kovoti su virusu padejo g.gif
Atsakyti
mums irgi padeda, jei spejam laiku suduot, t.y. jei nespeja isisirgt
Atsakyti
mus irgi padeda
Atsakyti
mums tik pasirodzius persalimo ar virusiukui iskarto pirma para suduodame pagal daktares paskirta doze ir virusas neprisikabina. mums jie padeda ax.gif
Atsakyti
O nuo kokio amzaus galima juos duoti ir koks dozavimas?
ax.gif
Atsakyti
OSCILLOCOCCINUM pakankamai brangus, mes anksčiau jį taip pat naudojom, kol neatradom INFLUCID clap.gif , su analogiškomis savybėmis, jis taip pat homeopatinis tik daaaaug pigesnis, su juo saugojomės ir nuo to baisaus gripo scare.gif naudojom visi - nuo mažiausio iki didžiausio biggrin.gif yra lašiukais ir tabletėmis mirksiukas.gif
Atsakyti