Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti rankdarbiai

QUOTE(caulyte @ 2009 03 16, 09:41)
turiu tik tokia  smile.gif gal tiks



ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 16 kovo 2009 - 10:03
sveikutes. gal kuri galetumet man padeti blush2.gif ieskau BEN10 sxemos. gal esat, kur nors uzmaciusios o gal turit uzsisaugojusios? busiu labai dekinga, jei galesite padet 4u.gif is anksto aciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gaga* @ 2009 03 16, 17:05)
sveikutes. gal kuri galetumet man padeti blush2.gif  ieskau BEN10 sxemos. gal esat, kur nors uzmaciusios o gal turit uzsisaugojusios? busiu labai dekinga, jei galesite padet  4u.gif  is anksto aciu  rolleyes.gif

As irgi ieskojau, bet butent to herojaus nepavyko rast doh.gif Jei kas turi ir as labai noreciau ax.gif
Atsakyti
kaip smagu rolleyes.gif jau dviese ieskom
Atsakyti
O gal galetu kaip nors is piesineliu schemas padaryt g.gif Gal yra kokios programos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2009 03 16, 20:38)
O gal galetu kaip nors is piesineliu schemas padaryt g.gif Gal yra kokios programos g.gif

yra smile.gif galiu padet
turiu siuvinejimo kryzeliu programa, tai cia butu panasu:) rasykit AZ temos ne visuotem pavyksta sekti ax.gif
Atsakyti
http://www.microrevolt.org/knitPro/ čia kažkaip paveiksliukus padaro į schemą
Atsakyti
aciu 4u.gif uz programele, nu ka inetux, bandysim pacios pasigamint BEN 10 sxemutes thumbup.gif
Atsakyti
Arba as nemoku naudotis, arba...man labai jau neryskios tos schemutes gaunas unsure.gif tik konturai, o veido bruozai ir kt. issilieje doh.gif
Atsakyti
Sveikos, as tai naudoju programyte Stitch Art Easy! 4.0, is bet kokio paveikslelio schemute pasidarau, labai lengva ir paprasta smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
merginuke, gal gali nuorodele i ta programa imest cia arba i AZ, aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Inetux @ 2009 03 17, 11:14)
Arba as nemoku naudotis, arba...man labai jau neryskios tos schemutes gaunas unsure.gif tik konturai, o veido bruozai ir kt. issilieje doh.gif



ryskiai sxema gaunasi, kai Grid size: parenki BIG Big (96w x 120h) arba
XL (120w x 160h) , o Stitch size:
Needlepoint, Cross Stitch, Crochet (1:1) nu gal padejau nors trupruti, ir reikia, kad paveiksliukas nebutu labai margas
Atsakyti
QUOTE(gaga* @ 2009 03 17, 14:00)
merginuke, gal gali nuorodele i ta programa imest cia arba i AZ, aciu  4u.gif
Papildyta:
ryskiai sxema gaunasi, kai Grid size: parenki BIG  Big (96w x 120h) arba
XL (120w x 160h)  , o Stitch size:
Needlepoint, Cross Stitch, Crochet (1:1) nu gal padejau nors trupruti, ir reikia, kad paveiksliukas nebutu labai margas


Sveikos,
ikeliu nuoroda is kur galima parsisiusti :
http://ravlyk.net/St...88/Default.aspx
Sekmes 4u.gif
Atsakyti