Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti rankdarbiai

sveikos darbstuoleles, as niekad nemezgus paveiksliuku, bet va sugalvojau suneliui liemene su paveiksleliu numegzt, nugara jau nupyliau, daba prieki pradedu, tai iskilo klausimas, o kaip paveiksleli megzti, mezgu paprastuoju kojines rastu (gerojoj pusesj geros akys, isvirkciojoj blogos), o kaip paveikliuka, pradedi gerojojpusej, o kaip sekanti eile? taip pat kaip geroji, o rasto antra eile jau sekancioj gerosios puses eilej? g.gif: ar rastas mezgamaskiekvienoj eilej neziurint geroji cia puse ar blogoji? unsure.gif
padekit! aciu. blush2.gif
Papildyta:
tikiuos supratot, ka cia supaisciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanota avyte: 25 vasario 2009 - 22:40
rasta tu mezgi geroje puseje geromis, o blogoje blogomis akimis
Atsakyti
ir pati po to kai parasiau ismasciau, kad megzti reik is abieju pusiu, bet vis vien labai aciu uz atsakyma aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanota avyte: 27 vasario 2009 - 13:11
panos gelbekit, mezgu paveiksliuka is keturiu spalvu, jos pastoviai maisosi viena su kita, nzn kaip susitvarkyti su siulais, kad jie butu tvarkingi, ir as galeciau normaliai megzti verysad.gif jau kelis kartus ardziau, nes siulai taip susipina, kad tenka kirpt verysad.gif ??????
Atsakyti
QUOTE(caulyte @ 2009 02 28, 18:24)
panos gelbekit, mezgu paveiksliuka is keturiu spalvu, jos pastoviai maisosi viena su kita, nzn kaip susitvarkyti su siulais, kad jie butu tvarkingi, ir as galeciau normaliai megzti  verysad.gif  jau kelis kartus ardziau, nes siulai taip susipina, kad tenka kirpt  verysad.gif ??????

as tai prisisuku siulu ant kokio popieriuko ir tada kai ta siula pamezgi prisek arsu grafke nereikalinga siula, arba sudek i maiselius atskirus tada ne taip pinasi 4u.gif
mano liemene suneliui
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2009 02 28, 21:25)
as tai prisisuku siulu ant kokio popieriuko ir tada kai ta siula pamezgi prisek arsu grafke nereikalinga siula, arba sudek i maiselius  atskirus tada ne taip pinasi 4u.gif
mano liemene suneliui
user posted image   user posted image    user posted image


na ardymo budu issiaiskinau smile.gif svarbiausia kad mezgamas siulas visada butu paimamamas is apacios, o kiti siulukai liktu virsuje, gaunasi, tik ne visur vienodai issitempias siulas, tai baigus teks kai kur karpyti, kad lygus paveiksliukas gautusi smile.gif na tik kas kelias eiles reikia siulus atpainioti.

megztukas sunui tai super 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caulyte: 02 kovo 2009 - 09:20
Saulemeile, nereai liemene thumbup.gif tik mano sunui ji butu per didele (per didelis motyvas, nebent is plonu siulu reiktu megzt)

Parodysiu paskutini savo darbeli, tik manekenas vejaraupiais sergantis
user posted image
Atsakyti
user posted image
Oho net taip bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(saulxx @ 2009 01 27, 20:49)
as tai numezgu o paskui issiuvineju,man taip greiciau ir lengviau, nes mezgant labai siulai painiojasi doh.gif


biggrin.gif
Atsakyti
kad painiojasi tai dar nieko, va dabar man teks karpyti ir atleidineti siulus, nes paveiksliukas susitrauke verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2009 03 02, 22:05)
Saulemeile, nereai liemene  thumbup.gif  tik mano sunui ji butu per didele  (per didelis motyvas, nebent is plonu siulu reiktu megzt)

Parodysiu paskutini savo darbeli, tik  manekenas vejaraupiais sergantis
user posted image

Labai grazu thumbup.gif aciu uz pagyras 4u.gif turiu bruolio ir mazesne schemele ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulemeile: 03 kovo 2009 - 22:44
QUOTE(caulyte @ 2009 03 03, 10:31)
kad painiojasi tai dar nieko, va dabar man teks karpyti ir atleidineti siulus, nes paveiksliukas susitrauke  verysad.gif


Man anksciau nuolat susitraukdavo, tai paskuj pradejau labai daug, laisvai palikinet vidinei pusej siulus (kurie paveiksliukui naudojami), nes baigta darbeli vistiek pskui tampau i visas puses kol i vieta "atsistos", ir normaliai galutinai atrodo kai laisvai viska palieku, bent man taip iseina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(KarolinaViktorija @ 2009 03 04, 17:25)
Man anksciau nuolat susitraukdavo, tai paskuj pradejau labai daug, laisvai palikinet vidinei pusej siulus (kurie paveiksliukui naudojami), nes baigta darbeli vistiek pskui tampau i visas puses kol i vieta "atsistos", ir normaliai galutinai atrodo kai laisvai viska palieku, bent man taip iseina blink.gif


pirmas blynas gavosi pasviles, bandysiu isskalbt, nors mazai tiketina kad pades, na nepades, tai vistiek kazkur ji panaudosiu smile.gif
Atsakyti