Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti rankdarbiai

cia siuvineta smile.gif taip kaip megztos akys todel ir atrodo kaip ismegzta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 01 28, 12:00)
cia siuvineta smile.gif  taip kaip megztos akys todel ir atrodo kaip ismegzta mirksiukas.gif

Saulxx, labai gražu, aš kaip tik vaikui mezgu liemenę su Mike Pūkuotuku ant priekio ir galvoju, ar geriau išmegzti kontūrą meškino, o išsiuvinėti tik snukutį ir pan., ar viską išsiuvinėti? Kaip gražiau atrodytų?
Atsakyti
as taip daryciau jei didelis plotas spalvos tai ismegztau o jei mazas tai siuvinetau. o kiek as darius tai man graziau atrodo tai siuvinetas. o velniuka siuvinejau siuvinejimo siulais, daug ju turiu ir nenaudoju ju.
veido bruozus gali isiuvineti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulxx: 28 sausio 2009 - 11:43
QUOTE(saulxx @ 2009 01 28, 12:41)
as taip daryciau jei didelis plotas spalvos tai ismegztau o jei mazas tai siuvinetau. o kiek as darius tai man  graziau atrodo tai siuvinetas. o velniuka siuvinejau siuvinejimo siulais, daug ju turiu ir nenaudoju ju.
veido bruozus gali isiuvineti


Ačiū, plotas tai nemažas, kaip ir tavo avatare panašiai Mikės Pūkuotuko, bet pagrindiniai siūlai smėlio spalvos, tai jei siuvinėt, tai reikėtų tokiu dygsniu, kad užsidengtų. O kokiu būdu siuvinėjai? Aš be kryžiuko kitokio būdo neesu bandžiusi
Atsakyti
user posted image
user posted imageuser posted image

Papildyta:
QUOTE(alma1224 @ 2009 01 28, 16:02)
Ačiū, plotas tai nemažas, kaip ir tavo avatare panašiai Mikės Pūkuotuko, bet pagrindiniai siūlai smėlio spalvos, tai jei siuvinėt, tai reikėtų tokiu dygsniu, kad užsidengtų. O kokiu būdu siuvinėjai? Aš be kryžiuko kitokio būdo neesu bandžiusi

idedu nuotraukas kur yra ir mezgimo kilpomis siuvineta ir kryzeliu, gal pravers ir kitoms
Atsakyti
nu ir prisirinkau visokiu grozybiu smile.gif gaila kad nemoku as tu megstuku vaikui megzti... o ypac su rastais nelabai kas. sugalvojau pleduka nunerti, tai jau bus paveiksiula is ko rinktis smile.gif
Atsakyti


Didelis dėkui, SAULXX, bandysiu pasinaudoti Tavo patarimais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alma1224: 29 sausio 2009 - 11:22


QUOTE(saulxx @ 2009 01 28, 19:20)
user posted image
user posted imageuser posted image

Papildyta:

idedu nuotraukas kur yra ir mezgimo kilpomis siuvineta ir kryzeliu, gal pravers ir kitoms

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 01 28, 17:20)

Va ko ieškojau ilgai, ačiū 4u.gif mirksiukas.gif kažkada vaikystėje mokykloj mokė siuvinėti o dabar jau pamiršus tai bandysiu vėl išmokti smile.gif

Gal kas turite gėlyčių shemų?
Atsakyti
pirmas spalvotas gaminys smile.gif sesers mergaitei 4u.gif

user posted image

iš arčiau smile.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 29 sausio 2009 - 20:09
QUOTE(mime @ 2009 01 29, 20:06)
pirmas spalvotas gaminys smile.gif sesers mergaitei 4u.gif

Vau blink.gif jau grožis....aš turbūt niekados neprisiruošiu numegzt ką nors spalvoto doh.gif
Atsakyti
Radau tokia nuoroda, galbut kam nors pravers smile.gif
http://picasaweb.goo...o/ZANIBORDADOS#
Atsakyti