Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti rankdarbiai

Koks įdomus būdas nesusipainioti siūluose bigsmile.gif (bet tinkamas turbūt tik kai jų reikia po labai nedaug mastau.gif ) :
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Norvide @ 2011 03 25, 20:26)
Aš paveiksliuką perkeliu į word programą. Ten paveiksliuką padidinu ir atsispausdinu. O atspausdintą variantą subraižau langeliais, kad nereikėtų skaičiuoti.
Tie paveiksliukai geros kokybės labai gerai pasididina ir kokybė nenukenčia.
Pabandyk  4u.gif .


labai aciu Norvide uz patarima.
Man idomu pasidare o kaip tu subraizai vienodus tuos langelius ant paveiksliuko? su liniuote ta prasme? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(CACIS @ 2011 03 30, 18:10)
labai aciu Norvide uz patarima.
Man idomu pasidare o kaip tu subraizai vienodus tuos langelius ant paveiksliuko? su liniuote ta prasme? blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Na tie langeliai matosi, kaip ir elektroninėje versijoje. Aš tik pasiryškinu kas dešimta langelį, kad lengviau skaičiuoti būtų. nu kaip cia
O braižyti galima su liniuote, galima ir iš rankos. su liniuote tvarkingiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Taisyklingas kitos spalvos siūlo pertempimas mezginio kraštu (gal elementaru blush2.gif , bet kadais čia įkeltoje lietuviškoje pamokėlėje nebuvo):

user posted image
Atsakyti
Vienos mamytės prašymu - lėktuvėliai 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Jau anksčiau rodytas:
http://www.supermama...?...3485&st=384
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 22 gegužės 2011 - 13:42
jetau, kokie fainuoliai lektuviukai bigsmile.gif , gaila, kad man jau nebereikia blush2.gif ehhhh, smalsute, kur tu skraidei su jais anksciau ? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gaga* @ 2011 06 03, 13:41)
jetau, kokie fainuoliai lektuviukai  bigsmile.gif , gaila, kad man jau nebereikia  blush2.gif ehhhh, smalsute, kur tu skraidei su jais anksciau ? lotuliukas.gif

biggrin.gif Tai va, kad ne aš tada su jais skraidžiau...

Svarstau, gal iš pernelyg storų siūlų esu įpratusi megzti unsure.gif , kad man didžioji dauguma schemų būna perdidelės vaikiškiems rūbeliams. Iš šių lektuvėlių irgi tik pora tilptų ir tai būtų kone nuo siūlės iki siūlės, be jokių balionėlių, debesėlių. Sunku su tom mezgimo schemom - viskas daugiausia pritaikyta siuvinėjimui kryželiu. verysad.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 06 03, 14:14)
biggrin.gif Tai va, kad ne aš tada su jais skraidžiau...

Svarstau, gal iš pernelyg storų siūlų esu įpratusi megzti unsure.gif , kad man didžioji dauguma schemų būna perdidelės vaikiškiems rūbeliams. Iš šių lektuvėlių irgi tik pora tilptų ir tai būtų kone nuo siūlės iki siūlės, be jokių balionėlių, debesėlių. Sunku su tom mezgimo schemom - viskas daugiausia pritaikyta siuvinėjimui kryželiu. verysad.gif

As tokiu atveju didele schema susimazinu, tiesiog vietoj 4 kvadratelius mezgu kaip viena, o jei yra smulkesniu detaliu jas issiuvineju wink.gif
Atsakyti
user posted image

QUOTE(IngridaGal @ 2011 06 05, 18:11)
As tokiu atveju didele schema susimazinu, tiesiog vietoj 4 kvadratelius mezgu kaip viena, o jei yra smulkesniu detaliu jas issiuvineju wink.gif

mastau.gif Gera mintis - ačiū 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 06 05, 19:47)
...
Labai aktuali tema būtų, bet gaila nieko neįžiūriu, tik pavadinimus. Gal galėtumėt pasakyt kokia tai knyga?
Atsakyti