Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti rankdarbiai

Dar... Sau megztini mezgiau is siulu, kuriu sudetis 50% vilna, 50% akrilas. Gavosi siltas. Vaikui nemegsiu is tokiu, mat sukais. Is kokiu siulu patarsite megzt KEMPINIUKA-liemene ar megztuka dar neapsisprendziau. Gal is medvilniniu? O kaip 100% akrilas ar nebus siltas? O kai issiuvinejate piesini (mano atveju akytes, dantukus... kempiniukui), tai naudojate tokios pat rusies siulus ar plonesnius?
Atsakyti
QUOTE(Auklyte-mokytoja @ 2011 01 27, 20:54)
Dar... Sau megztini mezgiau is siulu, kuriu sudetis 50% vilna, 50% akrilas. Gavosi siltas. Vaikui nemegsiu is tokiu, mat sukais. Is kokiu siulu patarsite megzt KEMPINIUKA-liemene ar megztuka dar neapsisprendziau. Gal is medvilniniu? O kaip 100% akrilas ar nebus siltas? O kai issiuvinejate piesini (mano atveju akytes, dantukus... kempiniukui), tai naudojate tokios pat rusies siulus ar plonesnius?

As asmeniskai tai megzciau viska ir akytes ir dantukus ,man taip graziausiai atrodo. Esu bandziusi siuvineti ,tai man kaskaip tos vietos per kietos gaunasi ,nesitampo nei kiek, kartais islenda pagrindo spalva.Ant mezginio siuvineti reiketu tokiais pat storumo siulais ,nes plonesniais sunkiau padengti tarpeli,kad neislystu pagrindo spalva.
Nors esu maciusi labai kruopsciai ,pasakiskai atrodanciu ir siuvinetu darbeliu. Koks variantas jums labiausiai tinka?- siulyciau pasimegzti koki kvadrateli mezginuko ir pabandymui pasiuvineti bent kelias akis ir pasizeti ar rezultatas tenkina ,nes kai numegsit visa darbeli ir pabandzius siuvineti ,jusu rezultatas netenkins-bus gaila ardyti (cia jau is asmenines patirties mirksiukas.gif ).
sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2011 01 28, 10:53)
Nors esu maciusi labai kruopsciai ,pasakiskai atrodanciu ir siuvinetu darbeliu. Koks variantas jums labiausiai tinka?

Niekad nesu bandziusi siuvineti, tai ir paciai nedrasu, bet gal is ties reiketu pabandyt mazame pavyzdelyje... Aciu...
Atsakyti
Rodausi dukrytės ir MB megztukus:

user posted image user posted image
user posted image


Atsakyti
QUOTE(agnelec @ 2010 05 28, 13:44)
user posted image
user posted image

P.S as turiu tokia,bet irmusiux gal ir pagal kita mezgus...
bet tikrai nerealiai grazu!! wub.gif



Pasirodau ir as savaja sios schemutes interpretacija ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai labai gražu, šią ramunėlę-saulėgrąžą turiu ir aš savo planuose dukterėčiai dovanų...
Atsakyti
laba, gal kas nors jau rodė bet tokį lobyną radau su paveiksliukais kad antra diena neisšendu iš jo blush2.gif
animacija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitule: 02 vasario 2011 - 15:05
QUOTE(Lailatina @ 2011 01 31, 20:31)
Pasirodau ir as savaja sios schemutes interpretacija  ax.gif

Si ramune mano artimiausiuose planuose. Likau apstulbusi, kaip graziai ji ziurisi tamsiame fone, labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lailatina @ 2011 01 31, 20:31)
Pasirodau ir as savaja sios schemutes interpretacija  ax.gif

Labai dailu ir kruoščiai numegzta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaga* @ 2010 11 26, 18:49)
ikeliu savo darbo liemenyte  biggrin.gif
user posted image

laqbai grazi liemene, super. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Knopka* @ 2010 05 28, 15:41)
Aciukas  bigsmile.gif  4u.gif

labukas, gal galit kas nors paaiskinti ka reiskia tie skaiciukai skliaustuose, chemos. Siaip tai tie skaiciai centimetrais, kiek supratau. Labai superinis megztukas thumbup.gif . O dar ten ir kelnyciu shemele yra ar taip?
Atsakyti
QUOTE(vitule @ 2011 02 02, 16:03)
laba, gal kas nors jau rodė bet tokį lobyną radau su paveiksliukais kad antra diena neisšendu iš jo blush2.gif 
animacija

Na tai dekui tikrai ,kad tikras lobynas. 4u.gif
Atsakyti