Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti rankdarbiai

aciu visoms uz bitutes, jau viena naudojama ax.gif 4u.gif
Atsakyti
didlu fanei megztukas user posted image
Atsakyti
ir dar vienas darbukas sunui "ale dailininkui" lotuliukas.gif user posted image
Atsakyti
gaga* thumbup.gif , nu kad pasidarbavai, ne tik mezginukai faini, bet ir nuotrauku pateikimas thumbup.gif . labai grazu smile.gif
Atsakyti
Man vis kirba toks klausimas. mastau.gif Ar bet kokį paveikslėlį, skirtą siuvinėjimui kryželiu (o dauguma schemų tam ir skirtos g.gif ), galima lygiai taip pat sėkmingai ir išmegzti? Juk mezginio akis nėra taisyklingas kvadratėlis - vertikali kraštinė trumpesnė nei horizontali, vadinasi ir paveikslėliai turėtų gautis suspausti iš viršaus į apačią. Didžiausią paveikslėlį esu mezgusi apie 50-60 eilių aukščio, ir tai tas "suslėgimas", lyginant su schema, matyti, tai kas būtų, jei paveikslas kur kas didesnis, su smulkesnėmis detalėmis? g.gif O gal būna kokių nors schemų, skirtų būtent mezgimui?
Atsakyti
yra mezgimui skirtu paveiksleliu begales.... esu bandzius ir siuvinejimui kryzeliu skirtus paveikslelius ismegzt.... SM radau programele skirta is paveiksliuko padaryt sxema. aisku ji skirta siuvinejimui bet su ja dar padirbejus galima ir mezgimui sxema padaryt gera

va pvz sitos katytes sxema dariau su programele, kuri paprasta paveiksliuka pavercia siuvinejimui skirtomis akimis... gelytes taip pat...
user posted image
Papildyta:
aciu NIKITA, dziaugiuos, kad patinka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaga*: 11 gegužės 2010 - 07:17
QUOTE(gaga* @ 2010 05 11, 08:18)
yra mezgimui skirtu paveiksleliu begales....

Tai pvz. 3grazke įdėta bitutė jau turbūt skirta specialiai mezgimui? bigsmile.gif Tik dabar pastebėjau, kad schema sudarytą ne iš kvadratų. doh.gif Bet vis tiek žiūriu dauguma čia dalinasi siuvinėjimo schemomis...
Atsakyti
sveikos skubiai reikia kamuolio mezgimo schemu
bet ne futbolo. noriu salia drambliuko ismegzti bet niekur nerandu...
Atsakyti
taip, SMALSUTE, 3GRAZKE ideta bites sxema specialiai mezgimui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaga*: 13 gegužės 2010 - 09:20
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 05 10, 21:12)
Man vis kirba toks klausimas. mastau.gif Ar bet kokį paveikslėlį, skirtą siuvinėjimui kryželiu (o dauguma schemų tam ir skirtos g.gif ), galima lygiai taip pat sėkmingai ir išmegzti? Juk mezginio akis nėra taisyklingas kvadratėlis - vertikali kraštinė trumpesnė nei horizontali, vadinasi ir paveikslėliai turėtų gautis suspausti iš viršaus į apačią. Didžiausią paveikslėlį esu mezgusi apie 50-60 eilių aukščio, ir tai tas "suslėgimas", lyginant su schema, matyti, tai kas būtų, jei paveikslas kur kas didesnis, su smulkesnėmis detalėmis? g.gif O gal būna kokių nors schemų, skirtų būtent mezgimui?

na mano megzti megztukai visis beveik is siuvinejimo schemu ,tai nepasakyciau ,kad kaskaip jau butu labai pertemti - visai sauniai gavos ,bet esu kaskada darius schemute su ta programyte kuria buvau idejus anksciau ,tai su tais pailgais kvadrateliais ,tai is i ilgi buvau patempus tuos kvadratelius ir i ploti bandziau ,bet gavos arba istyse arba suploti (turbut neatiderinau to viduriuko ). siaip tai priklauso ir nuo pacio mezgimo kietumo ,jei kas palaidai labai mezga ,tai gal akys ir ilgesnes gerokai gaunasi ,bet juk paveikslelius dazniausiai mezgame (na bent jau as )paverziant ,kad neislystu kitos spalvos siulai ,o tuomet man jos gaunasi nelabai jau ir aukstesnes -daugiau kvadrato formos ,tai rezultate paveiksliukas gaunasi visai nieko .
p.s. cia mano nuomone ,ji nebutinai turi sutapti su jusiske tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 13 gegužės 2010 - 10:16
QUOTE(moniuxx @ 2010 05 13, 11:14)
siaip tai priklauso ir nuo pacio mezgimo kietumo ,jei kas palaidai labai mezga ,tai gal akys ir ilgesnes gerokai gaunasi ,bet juk paveikslelius dazniausiai mezgame (na bent jau as )paverziant ,kad neislystu kitos spalvos siulai ,o tuomet man jos gaunasi nelabai jau ir aukstesnes -daugiau kvadrato formos ,tai rezultate paveiksliukas gaunasi visai nieko

Tai kad kaip tik atvirkščiai g.gif - į taisyklingą kvadratą akių telpa mažiau nei eilių (ne tik man taip - tą patį ir mezgimo knygoje skaičiau). Aš kai ir šiaip pokiečiai mezgu, tai problema tik ryškesnė.
Papildyta:
QUOTE(gaga* @ 2010 05 13, 10:19)
taip, SMALSUTE, 3GRAZKE ideta bites sxema specialiai mezgimui  mirksiukas.gif

Dabar aišku. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaga* @ 2010 05 10, 13:19)
didlu fanei megztukas user posted image


Labai gražu. Reikės ir man padandyti tokį grožį išsimegzti
Atsakyti