Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti rankdarbiai

kairekoja LABAI LABAI LABAI gražiai ir kruopščiai atliktas darbas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , man labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2010 03 07, 16:57)
kairekoja LABAI LABAI LABAI gražiai ir kruopščiai atliktas darbas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , man labai patiko wub.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
grazios katytes thumbup.gif
Atsakyti
Cia mano nekantrusis manikenas lotuliukas.gif ir dar vienas darbelis
user posted image

Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2010 03 07, 15:53)
na va, giriuosi nauja suknele savo pupai. pirma karta mezgiau reglanu. kai tik sugebesiu apvilki - parodysiu ir kaip atrodo ant jos smile.gif
siaip rezultatu as patenkinta, bet nzn ar kada nors dar rysiuosi ismezgineti aplikacijas, nebent uz pinigus biggrin.gif

user posted image



superinis darbelis thumbup.gif gal galima būtų scemutę šitos katino galvos biggrin.gif ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gėliukas @ 2010 03 21, 17:41)
superinis darbelis  thumbup.gif  gal galima būtų scemutę šitos katino galvos  biggrin.gif  ačiū labai  4u.gif


aciu!
stai ir galva smile.gif
user posted image
Atsakyti
gal turit schemu su paslapciu sodo personazais? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
7taskeboruze@gmail.com
Atsakyti
labas. o kaip ieškot internete schemų, pvz. man reikia gėlių blush2.gif bet ne vaikiškų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mandra Sandra: 28 kovo 2010 - 21:46
QUOTE(Mandra Sandra @ 2010 03 28, 22:46)
labas. o kaip ieškot internete schemų, pvz. man reikia gėlių blush2.gif bet ne vaikiškų


bandyk i google ivesti "flowers graph pattern" ir nustatyk ant "vaizdai"
Atsakyti
SVEIKUTES,AS IRGI PRASYSIU JUSU PAGALBOS DEL SHEMUCIU...GAL TURIT KURI KAZKA SU PASLAPCIU SODO PERSONAZAIS? MANO MERGINA DEL JU PAMISUS....
Atsakyti
QUOTE(agnelec @ 2010 04 08, 00:22)
SVEIKUTES,AS IRGI PRASYSIU JUSU PAGALBOS DEL SHEMUCIU...GAL TURIT KURI KAZKA SU PASLAPCIU SODO PERSONAZAIS? MANO MERGINA DEL JU PAMISUS....

ar cia apie situos kalbate? nesu ju gerbeja ,tad jei pataikiau tai valiooo rolleyes.gif
jei nepataikiau ,tai gal kam pravers blush2.gif blush2.gif blush2.gif
user posted image
user posted image
SEKMES SEKMES SEKMES mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 08 balandžio 2010 - 10:10
sveikos mamytes!stai mano mezginukai mano suneliui smile.gif

http://public.fotki....ano-megzinukai/
Atsakyti