Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti rankdarbiai

Gal kas matėte kempiniuko schemų? Labiau tiktų veido išraiškos, kaip, kad čia buvo įdėtas megztas megztukas.
Atsakyti
QUOTE(poison @ 2010 02 26, 13:07)
Gal kas matėte kempiniuko schemų? Labiau tiktų veido išraiškos, kaip, kad čia buvo įdėtas megztas megztukas.

Pažiūrėk šioje nuorodoje smile.gif ....čia kažkurios SM mamytės nuoroda, išsisaugojau- daug visokių kempiniukų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murce: 26 vasario 2010 - 12:10
murce, ačiū, labai tau ačiū 4u.gif . Mano panelė eina dėl jo iš proto biggrin.gif .
Atsakyti
kokie grazus mergytes jusu visu darbelei. saunuoles.
mano 2 metu dukra isimylejo peliuka Miki, mano mama pazadejo numegzsti megstuka, bet vis dabar ieskau Mikio, keleta ce radau, taciau noriu daugiau kad turetu is ko ringtis, kas geriau megstusi.
jei ka rasite labai dekui dar ir pati lekiu ieskoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 02 26, 15:49)
kokie grazus mergytes jusu visu darbelei. saunuoles.
mano 2 metu dukra isimylejo peliuka Miki, mano mama pazadejo numegzsti megstuka, bet vis dabar ieskau Mikio, keleta ce radau, taciau noriu daugiau kad turetu is ko ringtis, kas geriau megstusi.
jei ka rasite labai dekui dar ir pati lekiu ieskoti  biggrin.gif

Va cia yra keletas peliuku 4u.gif
http://picasaweb.goo...ontoCruzDisney#

dar keletas. Ir kempiniuku yra smile.gif
http://picasaweb.goo...o/ZANIBORDADOS#
Atsakyti
user posted image o cia musu kempiniukas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuzka: 26 vasario 2010 - 15:32
turiu prasymuka, jei kuri turit ar uzmatysit imeskit nuorodas su gitarom ir mtv uzrasais, kazkada tureajau kompiutery ir planavau jau megzt, bet kompiuteris sugedo ir visa info issitryne, o as niekur kitur neissisaugojau, dabar is naujo ieskau, bet niekaip nepamenu kur, gitara tai pamenu kazkokiam albume picasa puslapyje, o kur tiksliai niekaip neatsimenu, tai busiu dekinga uz bet kokia pagalba ieskant siu dvieju paveiksliuku labai noriu tokio muzikinio megztuko
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif va koki megstuka svo pupuliui numezgiau bigsmile.gif
Kai prisiziuri cia visokiu groziu,negaliu laisva minute sedet tusciom rankom yahoo.gif ,vis griebiu virbalus.
user posted image
o cia is arciau.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ausruze @ 2010 03 04, 20:57)
Sveikutes 4u.gif  4u.gif  4u.gif va koki megstuka svo pupuliui numezgiau bigsmile.gif
Kai prisiziuri cia visokiu groziu,negaliu laisva minute sedet tusciom rankom yahoo.gif ,vis griebiu virbalus.

saunuole, labai grazus megztukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(3grazke @ 2010 03 05, 08:50)
saunuole, labai grazus megztukas  thumbup.gif  wub.gif


labai dekoju aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
na va, giriuosi nauja suknele savo pupai. pirma karta mezgiau reglanu. kai tik sugebesiu apvilki - parodysiu ir kaip atrodo ant jos smile.gif
siaip rezultatu as patenkinta, bet nzn ar kada nors dar rysiuosi ismezgineti aplikacijas, nebent uz pinigus biggrin.gif

user posted image
Atsakyti