Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti rankdarbiai

QUOTE(Inetux @ 2010 02 07, 13:17)
Gal kas turit nlb sudėtingą šuniuko schemą. Labiausiai tiktų taksas, bet tinka ir kiti ax.gif
Ačiū 4u.gif

Radau tik dabar jei dar reikia:
user posted image
Atsakyti
Ačiū. Užsisaugosiu savo lobyne 4u.gif Nes liemenę jau baigiau, tik iškilo klausimas: ką daryt su siūlais antroj pusėj? Paveiksliuką iš mezginėjau pirmą kartą, tai nlb nlb gražu ten unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 02 13, 20:33)
Ačiū. Užsisaugosiu savo lobyne 4u.gif Nes liemenę jau baigiau, tik iškilo klausimas: ką daryt su siūlais antroj pusėj? Paveiksliuką iš mezginėjau pirmą kartą, tai nlb nlb gražu ten unsure.gif

Nieko, taip ir palik. Kas matys blush2.gif Nuu, nebent labai kabo, tai tada gali prikabinti nežymiai, kad nekliūtų. Bent aš taip darau ax.gif
Atsakyti
na va, parodysiu savo vargtą ir pagaliau išvargtą liemenę, nes pirmą kartą piešinuką mezgiau, o ne siuvinėjau karsta.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 02 18, 19:54)


įdomus šuniukas wub.gif

o čia mano paskutinis darbelis 4u.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image Megztukas dukrytei
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murce: 21 vasario 2010 - 18:20
Sveikos,mezgejeles,noriu jusu paklausti,kai mezgate paveikslelius,ar rasta ismezginejate tik geroj pusej,man jie kazkaip visi ilgi rubeliai gaunasi g.gif ,nezinau ar aiskiai paklausiau blush2.gif na,pvz.paveikslelis 80 eiluciu,tai labai jau ilgas mezginys gaunasi,jei ismezgineti ir blogoj pusej,tai butu tik 40 eil. g.gif nu tikrai nezinau,ar aiskiai as cia issireiskiau doh.gif
Atsakyti
Manau, kad reiktų išmezginėti abiejose pusėse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2010 02 23, 13:10)
Manau, kad reiktų išmezginėti abiejose pusėse  4u.gif


100 procentu pritariu.
siuo metu ir as savo berniukui mezgu megstuka su paveiksleliu,kai baigsiu butinai parodysiu ax.gif
Atsakyti
as ir ismezgineju paveiksliuka abiejose pusese,kitaip labai istemptas paveikalelis gaunas
Atsakyti
QUOTE(Bitute1977 @ 2010 02 23, 11:45)
Sveikos,mezgejeles,noriu jusu paklausti,kai mezgate paveikslelius,ar rasta ismezginejate tik geroj pusej,man jie kazkaip visi ilgi rubeliai gaunasi g.gif ,nezinau ar aiskiai paklausiau blush2.gif na,pvz.paveikslelis 80 eiluciu,tai labai jau ilgas mezginys gaunasi,jei ismezgineti ir blogoj pusej,tai butu tik 40 eil. g.gif nu tikrai nezinau,ar aiskiai as cia issireiskiau doh.gif

tik abejose pusėse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2010 02 23, 16:56)
tik abejose pusėse  4u.gif

aciu jums visoms,ikelciau ka nors parodyti,ale,kad nemoku blush2.gif
Atsakyti