Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti rankdarbiai

anny koks mielas meskiukas wub.gif 4u.gif

mano paskutinis spalvotas darbelis...

user posted image

isplovus siulai kazko patyso... verysad.gif bet mergina dziaugiasi, sako dar kokius 5 metus tiks doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ziwiliute @ 2009 11 18, 12:38)
anny koks mielas meskiukas wub.gif  4u.gif

mano paskutinis spalvotas darbelis...
isplovus siulai kazko patyso... verysad.gif  bet mergina dziaugiasi, sako dar kokius 5 metus tiks  doh.gif  thumbup.gif

AČIŪ UŽ PAGYRAS smile.gif
labai mielas megztukas thumbup.gif
Atsakyti
sos?????? reikia skubiai bites......... ieskau ieskau bet kai reikia ir nerandu????
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2009 11 21, 12:27)
sos?????? reikia skubiai bites......... ieskau ieskau bet kai reikia ir nerandu????


imetu keleta ax.gif

user posted image

user posted image
Papildyta:
cia galima rasti visokiausiu schemu, jei kam prireiks ax.gif

http://www.ecrater.c...?store_id=42908
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lvingelyte: 21 lapkričio 2009 - 13:05
lvingelyte aciu labai uz nuoroda!!! kiek daug visokio gerio radau doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
sweiki....SOS cia jus paveiksliukus kaip darote?galite paaiskinti?nes savo mazylei noliu padaryti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievute02 @ 2009 11 21, 18:41)
sweiki....SOS cia jus paveiksliukus kaip darote?galite paaiskinti?nes savo mazylei noliu padaryti... biggrin.gif

mezgam arba siuvinejam 4u.gif man asmeniskai siuvinejant nelabai graziai atrodo, bet megzt spalvotai daug terliones ir treniruociu reikia, kad nesutrauktu mezginio. Issirink schema ir pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
ooo....aciukas man tai siuvinejmo ir grazu...o megzti dar nemoku paveiksliukus.....
Atsakyti
o su kokiais siulais reiketu siuti? wink.gif smile.gif
Atsakyti
sveikutes gal turit kuri nors koki briedi ar kazka kas susije su kaledom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ilona_24 @ 2009 11 22, 00:20)
sveikutes gal turit kuri nors koki briedi ar kazka kas susije su kaledom  blush2.gif



user posted image

user posted image - sita siek tiek pasididinus, tai visai thumbup.gif paveiksliukas smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ilona_24 @ 2009 11 22, 00:20)
ar kazka kas susije su kaledom  blush2.gif


user posted image
Atsakyti