Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti rankdarbiai

aaaaaaaaa supratau biggrin.gif i tavo klausimus galiu atsakyti, kad nezinau
Atsakyti
gal kas turit sxemu meskiuku su ziemos motyvais... bet, kad jos nebutu labai dideles, reikia iki 1m vaikiukams- dvynukams smile.gif
is anksto aciu
Atsakyti
QUOTE(gaga* @ 2009 10 19, 16:11)
gal kas turit sxemu meskiuku su ziemos motyvais... bet, kad jos nebutu labai dideles, reikia iki 1m vaikiukams- dvynukams  smile.gif
is anksto aciu

Su meškiukais nelabai schmoll.gif , bet čia yra daug šiaip gal ką rasi tinkamo, ketvirtam puslapuky yra faini pingvinukai su šalikais bigsmile.gif , ir dar visko galima rasti.
O štai ČIA ir ČIA šiaip, ne klausimą. Gal tiks ax.gif
Smagaus ir gero mezgimo 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu daivulka 4u.gif
Atsakyti
Stai dar vienas mano darbelis dukrytei 4u.gif
user posted image
schemute buvo ikelta siame forumuke tik tiksliai nebepasakysiu kur blush2.gif
Atsakyti
gal galit kas padetėti, Man labai skubiai reikia įvairių pėdučių schemų.
Atsakyti
QUOTE(Reduška @ 2009 10 25, 16:36)
gal galit kas padetėti, Man labai skubiai reikia įvairių pėdučių schemų.

tiek turiu:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
labas vakaras
mano vaikinas uzsimane vilko,bet niekur nerandu,gal kuri turite pavyzdeli,is anksto didelis aciu.
Atsakyti
sveikos mamos - visactema perziurejau ieskau leopardo kailio schemos -gal kuri turi - 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 10 28, 20:11)
sveikos mamos - visactema perziurejau ieskau leopardo kailio schemos -gal kuri turi -  4u.gif


ne tas, ko ieskai, bet gal pravers g.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 10 28, 21:11)
sveikos mamos - visactema perziurejau ieskau leopardo kailio schemos -gal kuri turi -  4u.gif


user posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(Laimonaa2 @ 2009 10 28, 20:45)
labas vakaras
mano vaikinas uzsimane vilko,bet niekur nerandu,gal kuri turite pavyzdeli,is anksto didelis aciu.


panasiausia i vilka ka pavyko rasti, gal tiks
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
Pirmiausia, padėka negailėjusioms laiko tiek schemų ir nuorodų pririnkti aciuks.gif
Gal kas galėsit man padėt ax.gif Prižadėjau savo bambliukui išsiuvinėt ant kepurės Bruolį ir Makvina. Schemų tai lyg ir pakankamai, bet visos per didelės verysad.gif Bandžiau su tom programėlėm paveiksliukus perdaryt tai žiauri makalynė gaunasi, o vaizdo jokio... verysad.gif Gal kas turit mažyčių schemučių? man reiktų, kad aukščio bųtų iki maždaug 22 eilučių... ax.gif
...arba komponuosiu kur ant šono... Kepeliušas pats tai jau baigtas, "suasmeninimo" laukia smile.gif
Atsakyti