Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti rankdarbiai

http://img3.imagesha...s/i/indexi.pdf/

padariua su ta programele thumbup.gif bet neleidzia ikelti man paveiksliuko sad.gif arba nemoku blush2.gif

man labai mielas sitas lotuliukas.gif pleda vaikui reikia nunarpliot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2009 10 09, 11:15)
http://img3.imagesha...s/i/indexi.pdf/

padariua su ta programele  thumbup.gif  bet neleidzia ikelti man paveiksliuko sad.gif arba nemoku  blush2.gif

man labai mielas sitas  lotuliukas.gif  pleda vaikui reikia nunarpliot  tongue.gif

Tai kad .pdf yra ne paveiksliuko galūnė, jeigu su KnitPro daryta, tai iš .pdf'o reikia perkeilti į .jpg failą.
Bet programėlė tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 09 spalio 2009 - 12:11
[quote=hakura,2009 10 08, 19:11]
Paskutinis mano spalvotas darbelis
user posted image
tesiant pingvinuko tema ir as pasirodysiu savo darbeli is siulu likuciu blush2.gif
user posted image user posted image
o cia pernai metu darbelis ax.gif jau truputi panesiotas ,bet dukriuko pats mylimaiusias vis dar ,bet dabar labai nori kokio megztuko su bratz'em ,gal kas turit kokia schemute? blush2.gif
Papildyta:
[quote=_Aurute_,2009 10 08, 12:09]
Va ir mano keli mezginiai su aplikacijom ax.gif

Tik fofo aparatas nelabai ryskiai nupaveikslavo,turbut margumas trukdo rolleyes.gif

user posted image
labai grazus darbeliai ,bet ar man tik pasirode ar tikrai cia siuvineta ant ligiai numegzto darbelio? jei siuvineta ,tai gal galit papasakoti kokiu dygsniu siuvinejate ,kad taip naturaliai atrodo? kryzeliu kaskada bandziau ,bet paveiksliukas toks issisokes buvo ,toks kietas gavosi paveikslelis ,kad isardziau viska - gal nemokejau siulu parinkti ? siuvinejau tokiais pat kaip ir mezgiau ,,, verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
4u.gif Labai grazu spalvoti rankdaarbiai Ypac tinka maziems vaikuciams Sie darbeliai uzima nemaza laiko Puisnu ir orginalu
Atsakyti
[quote=9kristina,2009 10 08, 16:24]
Gal kas turi paveiksliuku labai mazuciuku ? jiai galit ydekit
Cia siek tiek gero yra http://forum.knitty....opic=1563&st=70
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2009 10 12, 12:27)
labai grazus darbeliai ,bet ar man tik pasirode ar tikrai cia siuvineta ant ligiai numegzto darbelio? jei siuvineta ,tai gal galit papasakoti kokiu dygsniu siuvinejate ,kad taip naturaliai atrodo? kryzeliu kaskada bandziau ,bet paveiksliukas toks issisokes buvo ,toks kietas gavosi  paveikslelis ,kad isardziau viska - gal nemokejau siulu parinkti ? siuvinejau tokiais pat kaip ir mezgiau ,,, verysad.gif  verysad.gif

kadangi mezgiau ratu,tad ismegzti visa paveiksliuka per sunku man buvo,todel issiuvinejau priekyje,siuvineta tuo paciu mezgimo akies dygsniu,na kietoka truputi priekyje,bet ne perdaugiausiai.....o ir kitas sarafaniukas su kaciuku,taip pat priekyje siuvinetas,jis taip pat megztas ratu be siuliu
Atsakyti
QUOTE(_Aurute_ @ 2009 10 12, 20:57)
kadangi mezgiau ratu,tad ismegzti visa paveiksliuka per sunku man buvo,todel issiuvinejau priekyje,siuvineta tuo paciu mezgimo akies dygsniu,na kietoka truputi priekyje,bet ne perdaugiausiai.....o ir kitas sarafaniukas su kaciuku,taip pat priekyje siuvinetas,jis taip pat megztas ratu be siuliu

aciu uz atsakyma 4u.gif
o tas siuvinejimas mezgimo rastu ,tai yra siuvinejimas "V" raide? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2009 10 13, 16:57)
aciu uz atsakyma  4u.gif
o tas siuvinejimas mezgimo rastu ,tai yra siuvinejimas "V" raide?  ax.gif

Va taip
user posted image
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 10 13, 22:01)

aciu nuosirdziausiai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
merginos ,man labai reikia jusu pagalbos ,gal galetumete atsakyti i kelis klausimukus? atsakymai turetu buti "taip" arba "ne". norincios ir galincios padeti atsakymus rasykite i az. dekoju labai nelikusioms abejingoms.

KLAUSIMAI:
1.kas yra intelektinė nuosavybė?
1.ar zinote kas saugo jūsų, kaip rankdarbių autorių, autorines teises?
2.ar zinote kur kreiptis pažeidus jūsų kaip autorių teises?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 15 spalio 2009 - 15:29
g.gif g.gif g.gif kas cia dabar?
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2009 10 15, 17:42)
g.gif  g.gif  g.gif kas cia dabar?

kadangi esate visos mados kurejos ,o as rasau kursini darba ,tai man reikia stai tokiu duomenu ,tai pamaniau ,kad galeciau apklausti merginas nuolat gyvenancias su mada ,jos kurimu ir panasiai ,,,
Atsakyti