Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti rankdarbiai

... o ziurekit o kaip reikia tuos siulus taip graziai pakeist is vienos spalvos i kita (nemoku as cia paaiskint)... 4u.gif nes kai as juos permainau tai man taip negraziai sutraukia ir labai stora toj vietoj buna blush2.gif .. o risti irgi kaizkaip nekas nes tada netiksliai tas paveikslelis gaunasi blush2.gif
Atsakyti
pasirodysiu ir as savo pirmus du spalvotus darbelius,(labai nepeikit, as tik pradedancioji) priveliau klaideliu, bet svarbiausia nesiotojai patinka 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
wau... labai gražu wub.gif manajai irgi toks katinas patiktų ax.gif siuvinėjai ar išmezgei? bigsmile.gif o schemutė iš šios temos?

pledukas irgi šaunus thumbup.gif
Atsakyti
Ziwiliukai, o garsiai nesakyk, kad padarei klaidelių, tai kaip ten sako durnas nesupras, o protingas nieko nesakys mirksiukas.gif Labai gražu thumbup.gif Aš matyt prie tų durnųjų, nes jokių klaidų nematau. Ypač tas katytis bigsmile.gif tiesiog toks simpatiškas bigsmile.gif wub.gif . Gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 03 gegužės 2009 - 23:31
QUOTE(Meila @ 2009 04 30, 11:19)
Bet jis raudonas irgi buvo, ar tiks:



Nea...raudonas tai Zaibas makvynas ir maniskis jau turi toki megztini.

Dabar reikia arba su Ben10 arba su Karalium doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele: 04 gegužės 2009 - 08:43
aciu daivulka78,aciu inesasim uz pagyrimus 4u.gif wub.gif
paveiksleliai visi is supermamos..viskas pas mane is cia, cia ir mokausi is Jusu 4u.gif
paveikleliai abiejuose darbuose ismegsti....siuvineti dar nemoku blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Nu va susikurem Ben 10 mezgimo schemute per

http://www.microrevolt.org/knitPro/ thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(gaga* @ 2009 03 17, 11:00)
ryskiai sxema gaunasi, kai Grid size: parenki BIG  Big (96w x 120h) arba
XL (120w x 160h)  , o Stitch size:
Needlepoint, Cross Stitch, Crochet (1:1) nu gal padejau nors trupruti, ir reikia, kad paveiksliukas nebutu labai margas


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(merginuke @ 2009 03 17, 20:23)
Sveikos,
ikeliu nuoroda is kur galima parsisiusti :
http://ravlyk.net/St...88/Default.aspx
Sekmes  4u.gif


O sitos dar nebandziau g.gif
Atsakyti
mergytės gal kuri turit iš Svajonių Sodas personažų ką... Dukrytei noriu ant megstuko išsiuvinėt..
Atsakyti
http://club.osinka.r...3474?&start=690
Gal jau buvo, gal ir ne, bet gal kam pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2009 05 02, 17:23)
... o ziurekit o kaip reikia tuos siulus taip graziai pakeist is vienos spalvos i kita (nemoku as cia paaiskint)...  4u.gif  nes kai as juos permainau tai man taip negraziai sutraukia ir labai stora toj vietoj buna  blush2.gif  .. o risti irgi kaizkaip nekas nes tada netiksliai tas paveikslelis gaunasi  blush2.gif


sveikos visos, mane taip pat domina sis klausimas, cia pasiziurejus pas visas taip grazei viskas gaunasi pamokinkite ir mus blush2.gif
Atsakyti
nelabai suprantu, bet gal apie tai klausiat blush2.gif
user posted image

4u.gif
Papildyta:
ai, dar... gal kas matėte simpatiškų ir nesudėtingų žirafų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2009 05 02, 17:23)
... o ziurekit o kaip reikia tuos siulus taip graziai pakeist is vienos spalvos i kita (nemoku as cia paaiskint)...  4u.gif  nes kai as juos permainau tai man taip negraziai sutraukia ir labai stora toj vietoj buna  blush2.gif  .. o risti irgi kaizkaip nekas nes tada netiksliai tas paveikslelis gaunasi  blush2.gif

Kaip gražiai sukeisti siūlus jau įdėjo, o aš mažų arba siaurų detalių išvis nemezgu, o išsiuvinėju ant viršaus.

QUOTE(inesasim @ 2009 05 06, 13:38)
ai, dar... gal kas matėte simpatiškų ir nesudėtingų žirafų? bigsmile.gif

Aš turiu žurnale schemą megztuko su žirafa ir liūtu. Va tokio:
user posted image

Labai prasta nuotrauka, bet gal matyt. Jeigu tokia tiktų, tai galėčiau vakare nufotografuot ir įkelti schemą.
Atsakyti