Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 23:00)
pasistengsiu smile.gif
o į mano klausimą dėl teisėjų požiūrio taip ir neatsakot... tai ko iš manęs norit, jei teisėjų keliai nežinomi ax.gif



tik nepersistenk mirksiukas.gif laukiu kokios nors nuotrauko jorko su dokais su ,,takso nosim" nors nuotrauka priklauso is kurio kampo fotkinta doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Dianela @ 2006 08 24, 23:00)
Kas ugu? lotuliukas.gif
Atsakysi ar ne?


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jorke @ 2006 08 24, 20:57)
tai pardysi kur kazkas rase kad stovejo ringe ir svere ta jorka ale 5 kg  ax.gif

tai kad ten net ne apie vieną kalbėjo, daug ten tokių buvo, žinai gi ukrainiečių forumą, pirštu rodyt nereikia, tai susirask sau mirksiukas.gif tau įdomu, o aš turiu ieškoti doh.gif aš geriau per tą laiką ką nors naujo pasiskaitysiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jorke @ 2006 08 24, 20:59)
pagal tave dauguma jorku su dokais yra ,mini ?  doh.gif o parodose irgi dauguma mini dalyvauja  g.gif matosi kad parodose laaabai retai lankaisi  doh.gif

iš proto su jumis išeiti galima doh.gif taigi ir aiškinu jum, kad su tokiais nelabai ir dalyvauja, šiaip sau namams perkasi, nes tikrai ne visi teisėjai tuos karlikinius kaip kažkas čia pavadino įvertint nori g.gif tai ir prašau paaiškinimo kodėl taip yra? g.gif jei jau jorkas turi būti tik IKI 3,1 kg o NUO nėra?
pagavot kampą? bigsmile.gif
Atsakyti
Nu tu rimtai negudri VICI....
Vienas dalykas, kai su kaspinėliu eina užmaskuoti "ilgoką" (ne lelytės, bet šiaip normalų) snukelį, o kas kitą kai per antakius išlenda takso snukis plaukuotas.... Kad dokumentuoto tiek išsigimusio neteko matyti, o va bekilmių urodų pilnos gatvės... Susirietę pusę iš jų - vaikščiot nemoka... ar negali jau
Atsakyti
QUOTE(canine @ 2006 08 24, 21:06)
Nu tu rimtai negudri VICI....
Vienas dalykas, kai su kaspinėliu eina užmaskuoti "ilgoką" (ne lelytės, bet šiaip normalų) snukelį, o kas kitą kai per antakius išlenda takso snukis plaukuotas.... Kad dokumentuoto tiek išsigimusio neteko matyti, o va bekilmių urodų pilnos gatvės... Susirietę pusę iš jų - vaikščiot nemoka... ar negali jau

iš gudruolės matai girdžiu lotuliukas.gif tai parodyk man tą taksasnukį, labai laukiu, tada aš irgi parodinį ilga nosim parodysiu tongue.gif
gal tau neparodinio per ilga atrodo, kad jam taip specialiai šeimininkė banto surišti nemoka? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 23:05)
tai kad ten net ne apie vieną kalbėjo, daug ten tokių buvo, žinai gi ukrainiečių forumą, pirštu rodyt nereikia, tai susirask sau mirksiukas.gif tau įdomu, o aš turiu ieškoti doh.gif aš geriau per tą laiką ką nors naujo pasiskaitysiu mirksiukas.gif


tai jau ten kalbejo,tau reikia, tu susirask doh.gif as klausiau ar kazkas stovejo ringe prie teisejo su svarstyklem,tu sakiai kad jo,tai dabar irdoyk savo zodzius,surask kur kazkas taip rase,nes netikiu doh.gif jei nesugebi pagristi zodziu,tai manau kad daug ka cia tik sneki kad sneket ir gincytis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 22:05)
aiškinu jum, kad su tokiais nelabai ir dalyvauja, šiaip sau namams perkasi, nes tikrai ne visi teisėjai tuos karlikinius kaip kažkas čia pavadino įvertint nori g.gif tai ir prašau paaiškinimo kodėl taip yra? g.gif jei jau jorkas turi būti tik IKI 3,1 kg o NUO nėra?
pagavot kampą? bigsmile.gif

taigi pati nemėgsti mažų, teisėjai matai dar protingesni, mokslus baigę, supranta kad kas per maža tai nesveika. Ir nors apatinės ribos nėra automatiškai tuos mažiukus nuvertina. NORS BŪNA LAIBAI FAINŲ MAŽIUKŲ good.gif ir teisėjas jiems duodą titulą.
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 23:09)
iš gudruolės matai girdžiu lotuliukas.gif tai parodyk man tą taksasnukį, labai laukiu, tada aš irgi parodinį ilga nosim parodysiu tongue.gif
gal tau neparodinio per ilga atrodo, kad jam taip specialiai šeimininkė banto surišti nemoka? lotuliukas.gif

o gal tos ,,pinokio nosies" neimanoma paslepti tongue.gif jorko snukio nuo teisejo tai tikrai nepasleptum kad ir kokia sukuosena padarytum tongue.gif
Atsakyti
ok, manau ginca galima reziumuoti taip:

1. zmogus, besiruosiantis pirkti suneli, turi suvokti, kad tai ne daiktas, o gyvas sutverimas, kuris gyvens 10-15 metu. Todel jo pasirinkimas IS KUR pirkti, turi buti ypac rimtai apsvarstytas, jei kalba eina veislini gyvuneli. veliau gailetis, ir verkti, - "kur buvo mano akys, sukciai, apgavikai" nebera prasmes.
2. didziausias sansas gauti kokybiska gyvuneli yra REKOMENDUOJAMI klubu veislynai. suo su dokumentais - tai dar ne kokybes irodymas. pirkdami suneli net su dokumentais, pasiteiraukite, ar gausite konsultacijas iki sunelio gyvenimo pabaigos, ar susikloscius nepalankioms aplinkybems jam bus padeta rasti naujus namus, ar bus pasirasoma sutartis, kuri ipareigos ir veiseja tureti tam tikru atsakomybiu broko ar sveikatos sutrikimu pasireiskimo atveju.
3. "veislynai" tik gaminantys sunelius lygiai tiek pat nulio verti, kaip ir dauguma kitu "daugintoju". Tokie paprastai vangiai ir nerisliai sneka apie veisle, niekada nenurodys jokiu trukumu vien tik pagyros "musu suneliai graziausi, geriausi, tik imkit". i klausima apie sutarti ir garantijas, tevu sveikatos tyrimus, dazniausiai atsako klausimais "o kam to reikia?" "ka dar sugalvosit" ir pan. paklausus kuo maitinat tevus / kale / sunelius, retai isgirsti kokybisku firmu pavadinimus, arba susierzina nuo tokiu klausimu. tokie veislynai-fermos dazniausiai turi keletos populiariausiu veisliu sunu, ir kazkodel dauguma iki 5-6 metu amziaus.
4. bedokumenciu suniuku pardavinetojai 90% atveju turi visus auksciau mineto punkto pozymius. tik priedo neretai tokie gyvuneliai neturi net elementariu skiepu sad.gif apie garantijas kalbeti daznai naivoka. zinoma, yra isimciu, bet deja realybeje kokybes atzvilgiu bedokumentiniai suneliai tikrai nusileidzia kilmingiesiems. ne vien isvaizdos, bet ir blogiausia - psichikos aspektu.
5. dar viena nekokybisku suneliu kloaka - pet-shopai a-la Kikos ir pan. neretai zmones pirkdami ten, galvoja kad "is parduotuves" yra geriau. deja realybe tokia, kad ten dazniausiai pakliuva is veiseju-daugintoju arba is vis bedokumenciai gyvuneliai. Saziningas veisejas visada nores zinoti, ar i geras rankas pakliuva jo sunelis, ir i jokius pet-shopus savo vadu neatidavines... didzioji dalis tokiu gyvuneliu atvezti ligoti, nuo kaliu, kurios kergiamos nuolat, is namu su bloga prieziura, taigi pirkdami toki tikrai rizikuojate. man kraupu ziureti, kai vitrinoje suneliai su permatomais sonkauliais ir didziuliu pilvu, viduriuojantys, parduodami uz tukstantines sumas. Deja, net zuvus tokiam gyvuneliui namie, pinigu neatgausite. kaip ir isaugus neva maltos bisonui i elementaria kiemo "bolonke"...
6. jei kalba eina vien apie finansus, o namie norisi konkrecios veisles suniuko, kartais veislynuose verta pasiteirauti ir "pet" lygio suneliu. jie bus garantuotai grynakraujai, bet nebus skirti zibeti parodu ringui, kaip beje, ir dauginimui wink.gif
7. tik neremdami bedokumenciu gyvuneliu rinkos, padesime veislei judeti dar iki musu nustatyta kryptim. Didele bedokumenciu gyvuneliu rinka vienareiksmiskai reiksia veisles degradacija.

visgi, kad veisles neissigimtu, leiskime tuo uzsiimti zmonems is tiesu joms pasiventusiems. mes kalbam ne apie zmones, kur savoka "gimines pratesimas" turi reiksme, o apie VEISLES, todel dauginami turi buti tik GERIAUSI egzemplioriai...

tiek.
respect - ultra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 24 rugpjūčio 2006 - 21:19
Aš manau kad labai maži jorkai paprastai turi kitų trūkumų, ir prastą įvertinimą gauna ne už mažumą, o už kitus (dažnai susijusius) trūkumus. Jeigu mažas jorkas yra gražus, tai ir gaus gerą įvertinimą, niekas jo nebrokuos už tai, kad per mažas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jorke @ 2006 08 24, 21:11)
tai jau ten kalbejo,tau reikia, tu susirask  doh.gif  as klausiau ar kazkas stovejo ringe prie teisejo su svarstyklem,tu sakiai kad jo,tai dabar irdoyk savo zodzius,surask kur kazkas taip rase,nes netikiu  doh.gif  jei nesugebi pagristi zodziu,tai manau kad daug ka cia tik sneki kad sneket ir gincytis  doh.gif

nu tai čia tas pats, kas tu fotografus apgynei ar šunis ilganosius, kad tipo dar priklauso iš kurio kampo fotkinsi mirksiukas.gif nu tai ir aš tau sakau, kad ten rašė kad 5 net 6 kg. jei rašė, tai gal ir svėrė, o jei nesvėrė, tai manau išvaizda tarp 3,1 kg ir 5 ar 6 irgi skiriasi, nemanai? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dianela @ 2006 08 24, 21:11)
taigi pati nemėgsti mažų, teisėjai matai dar protingesni, mokslus baigę, supranta kad kas per maža tai nesveika. Ir nors apatinės ribos nėra automatiškai tuos mažiukus nuvertina. NORS BŪNA LAIBAI FAINŲ MAŽIUKŲ good.gif  ir teisėjas jiems duodą titulą.

nu va pagaliau patvirtinot mano mintį, kad gerų dokumentuotų jorkų būna visokios išvaizdos, tai užtat ir stojau ginti bedokumenčius, nes jeigu anų būna visokių, tai reiškia atsargiai renkantis be dokų šunį galima nusipirkti lygiai taip pat puikų kaip ir su dokais mirksiukas.gif
jorkai kaip ir žmonės labai skirtingi smile.gif manau, kad mūsų temoje ne kartą jau tai išsiaiškinom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 23:22)
nu tai čia tas pats, kas tu fotografus apgynei ar šunis ilganosius, kad tipo dar priklauso iš kurio kampo fotkinsi mirksiukas.gif nu tai ir aš tau sakau, kad ten rašė kad 5 net 6 kg. jei rašė, tai gal ir svėrė, o jei nesvėrė, tai manau išvaizda tarp 3,1 kg ir 5 ar 6 irgi skiriasi, nemanai? mirksiukas.gif


tai vistiek parodyk gal bus normali nuotrauka profilio kur viskas normaliai matysis tongue.gif dabar jau neissukinek mirksiukas.gif
tai dabar jau sakai kad nesvere doh.gif
aš ne, bet buvo kas svėrė smile.gif ne apie Lietuvą dabar kalbėjau ir ne aš tai sugalvojau, apie tai rašė žmonės, kurie tai nusimano mirksiukas.gif P.S. jei nepastebėjai ar kažką praleidai, tai priminsiu, kad kotty ilgą laiką ilsėjosi Italijoj, jos Dolce sveria apie 2 kg, o jos visi sutikti jorkai, kurių buvo ne vienas kaip jinai pati rašė, buvo ŽYMIAI didesni už jos Dolce smile.gif


va tavo zinute doh.gif o dabar jau sakai kad gal ir nesvere doh.gif
bet jei jorkas didesnis uz kitus tai nereiskia kad jis sveria 5 kg,gal jis aukstas bet smulkaus sudejimo ar pan.
Atsakyti
taigi susitarėm, kad pirma iš canine sulaukiu foto, kur bedokumentis ilganosis mirksiukas.gif
manau, kartais net ir sverti nereikia ir taip matosi mirksiukas.gif o be to, kartoju tau, ne mano tai išmyslas schmoll.gif tas žmogus žino ką rašo mirksiukas.gif
tu juk Daivos D. straipsniu apie liaukas pasitiki, nu tai aš tau sakau, kad apie tuos kg kompetetingas žmogus irgi parašė ir joks čia neišsisukinėjimas schmoll.gif smile.gif
Atsakyti