Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

QUOTE(Dianela @ 2006 08 24, 20:39)
Ir ten parašyta
VEISLĖ Mini jorkšyro terjeras?

ne, tik jorkšyras mirksiukas.gif aš juk niekur nesakiau, kad taip rašoma, taip tik sakoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 21:39)
ne, tik jorkšyras mirksiukas.gif aš juk niekur nesakiau, kad taip rašoma, taip tik sakoma smile.gif

tai ką nori pasakyti tuo kad labai daug jorkų su dokumentais yra mini?
Atsakyti
QUOTE(canine @ 2006 08 24, 20:39)
Kaip ir "Karališkasis Rūmų pekinas"..... vat būna šiaip pekinai ir karališki.... Tik karališki dažniausiai be dokų ir labiau nususę atrodo biggrin.gif Bet negi su "veisėju" pasiginčysi. Jie geriau žino... O tokių mini jorkų be dokumentų mačiau ne vieną ir ne du...Baisiai nišiurusiu ir biednu kailiu, dvigubai didesnių nei turėtų būti, visiškai nulėpusiomis ausimis, ilgais kaip taksų snukiais ir vieną netgi mačiau "jorką", kuri greičiau galėčiau pavadinti cvergšnaucerio mišrūnų, bet vis dėl to jis buvo pirktas kaip jorkas.... Tik va pagailėjo žmonės pinigų dokumentuotam.... Na ir kas - vis tiek gi jorką turi smile.gif Tas šuo net spalvos nejorkiškos. O apie išvaizdą, kailį ar charakterį, tai galima tik pasvajoti.

našiaip aš irgi prieš miniatiūrizaciją ir prieš tikrai per didelius jorkus ax.gif nu bet kodėl tada teisėjai ne prieš g.gif čia gi nenaujiena, kai ir labai mažą aptituluoja ir per didelį taip pat ax.gif
aš tą ir noriu išsiaiškinti, nes man tai galvoje netelpa g.gif o jeigu jorkai gali būti jau tokie įvairoviški, kad ir su dokais, tai ko jau čia kabintis prie bedokumenčių? g.gif
P.S. oš pažiūros ilgų snukiukų turi ir ne vienas dokumentuotas taip pat, juos po tais spec. rišamais top knotais labai jau slepia, bet kai iš šono įsižiūri į tą jorką, tai jau tikrai ilgokas doh.gif o vietą būna, kad net 1 užima rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Dianela @ 2006 08 24, 20:44)
tai ką nori pasakyti tuo kad labai daug jorkų su dokumentais yra mini?

pakankamai, kuriems net iki 2 kg dar augt ir augt smile.gif tikrai ne vieną forumą skaitau ir tai matyti smile.gif
Atsakyti
Aš kalbėjau apie nekilmingus jorkus. O ilgokas snukutis, tai dar ne takso morda, po jorko plaukais...
Atsakyti
QUOTE(canine @ 2006 08 24, 20:48)
Aš kalbėjau apie nekilmingus jorkus. O ilgokas snukutis, tai dar ne takso morda, po jorko plaukais...

nesupratau unsure.gif tai nekilmingas negali turėti ilgo snukučio, o kilmingas gali pagal tave? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 21:47)

pakankamai, kuriems net iki 2 kg dar augt ir augt smile.gif tikrai ne vieną forumą skaitau ir tai matyti smile.gif

Pakartosiu klausimą
tai ką nori pasakyti tuo kad labai daug jorkų su dokumentais yra mini?
Aš gi neneigiu kad jų daug ar mažai aš klausiu ką tu tuo nori pasakyti kad pakankamai daug dokumentuotų jorkų yra mini?
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 22:36)
drįstu prieštarauti ax.gif labai daug miniakų yra su dokais ax.gif

kas per miniakai yra tik JORKŠYRO TERJERAI!!!!!!!!!!!!! doh.gif aiskink neaiskines vistiek nesuprasi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 22:49)
nesupratau unsure.gif tai nekilmingas negali turėti ilgo snukučio, o kilmingas gali pagal tave? unsure.gif

parodyk jorka su dokais kurio snukis butu labai labai ilgas rolleyes.gif noriu pamatyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianela @ 2006 08 24, 20:51)
Pakartosiu klausimą
tai ką nori pasakyti tuo kad labai daug jorkų su dokumentais yra mini?
Aš gi neneigiu kad jų daug ar mažai aš klausiu ką tu tuo nori pasakyti kad pakankamai daug dokumentuotų jorkų yra mini?

uhu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 22:16)
ai, ai kokios mes visos gudrios mirksiukas.gif gal ir nėra nurodytos žemiausios ribos, bet yra tada taip vadinamas susitarimas, aš jau labai seniai skaitau lenkų, rusų forumą ir taip pat skyrelius apie parodas ir žinau, kad parodas laimi šunys maždaug nuo 2,2 kg smile.gif o tų miniatiūrizuotų mažai kas ir vedžioja, o be to pati girdėjau kaip parodoj teisėja tikrai pakankamai mažam jorkui pasakė, kad įvertinimo negauna nes turi spalvinių neatitikimų, yra labai maža, smulki rolleyes.gif nu tai kaip tada čia suprasti? o lenkų forume perskaičiau, kad vienas negavo įvertinimų, nes sveria 3 kg, o  kita kalytė, kad irgi per maža distrofiškai atrodo doh.gif paklausiau šeimininkės kiek sveria ir koks ūgis, tai sakė, kad 2 kg, o ūgis 21 cm reiškias yra visgi kažkokia riba? g.gif o jei teisėjai durni, tai manęs nekaltinkit mirksiukas.gif aš rašau jums tą, ką aplinkui perskaitau ar išgirstu smile.gif


tai pardysi kur kazkas rase kad stovejo ringe ir svere ta jorka ale 5 kg ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jorke @ 2006 08 24, 20:57)
parodyk jorka su dokais kurio snukis butu labai labai ilgas  rolleyes.gif noriu pamatyti  bigsmile.gif

pasistengsiu smile.gif
o į mano klausimą dėl teisėjų požiūrio taip ir neatsakot... tai ko iš manęs norit, jei teisėjų keliai nežinomi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 22:58)

pagal tave dauguma jorku su dokais yra ,mini ? doh.gif o parodose irgi dauguma mini dalyvauja g.gif matosi kad parodose laaabai retai lankaisi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 21:58)

Kas ugu? lotuliukas.gif
Atsakysi ar ne?
Atsakyti