Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 20:20)
aha žinok, aš nesugebu perskaityti lotuliukas.gif
tai pagal tave jei leidžiama iki 3,1 kg tai reiškia nuo 1 gramo jorkas gali sverti lotuliukas.gif nu čia prajuokinai lotuliukas.gif kas čia dar šitoje srityje nieko nesupranta mirksiukas.gif suprasčiau, kad jorką augintum ir komentuotum, o dabar smile.gif



svoris parasytas iki 3,1 kg IKI,nera nustatyta kiek maziausiai gali sverti jorkas mirksiukas.gif
ziuriu reiks man standarta jorku parasyt i lietuviu kur issivertu turiu,nes kuo toliau tuo labiau isitikinu kad tu jo,kaip issireiskiai atmintinai tikrai nemoki doh.gif

Vici,stovejai prie teisejo su svarstyklem ir sveriai ta neva 5 kg jorka? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jorke: 24 rugpjūčio 2006 - 18:27
QUOTE(jorke @ 2006 08 24, 18:26)
svoris parasytas iki 3,1 kg IKI,nera nustatyta kiek maziausiai gali sverti jorkas  mirksiukas.gif
ziuriu reiks man standarta jorku parasyt i lietuviu kur issivertu turiu,nes kuo toliau tuo labiau isitikinu kad tu jo,kaip issireiskiai atmintinai tikrai nemoki  doh.gif

norėtum bigsmile.gif nueik į bet kokį kitą forumą ir paklausk žmogaus koks jo jorkas? nu ta prasme kaip jis jį įvardina...
nu tai vienas tau pasakys, kad mano jorkas mini, nes sveria 1,2 kg o kitas tau pasakys, kad jo standartas, nes sveria 2,5 kg. Taip kad pagal taisykles 1,2 kg jorkas neturėtų parodoje nieko laimėti, beje 5 kg irgi ne, bet deja... kažkaip man atrodo, kad ne aš nežinau standarto, o kai kurie teisėjai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jorke @ 2006 08 24, 18:26)
Vici,stovejai prie teisejo su svarstyklem ir sveriai ta neva 5 kg jorka?  doh.gif

aš ne, bet buvo kas svėrė smile.gif ne apie Lietuvą dabar kalbėjau ir ne aš tai sugalvojau, apie tai rašė žmonės, kurie tai nusimano mirksiukas.gif P.S. jei nepastebėjai ar kažką praleidai, tai priminsiu, kad kotty ilgą laiką ilsėjosi Italijoj, jos Dolce sveria apie 2 kg, o jos visi sutikti jorkai, kurių buvo ne vienas kaip jinai pati rašė, buvo ŽYMIAI didesni už jos Dolce smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 19:31)
norėtum bigsmile.gif nueik į bet kokį kitą forumą ir paklausk žmogaus koks jo jorkas? nu ta prasme kaip jis jį įvardina...
nu tai vienas tau pasakys, kad mano jorkas mini, nes sveria 1,2 kg o kitas tau pasakys, kad jo standartas, nes sveria 2,5 kg. Taip kad pagal taisykles 1,2 kg jorkas neturėtų parodoje nieko laimėti, beje 5 kg irgi ne, bet deja... kažkaip man atrodo, kad ne aš nežinau standarto, o kai kurie teisėjai mirksiukas.gif


Nu ką tu čia nusišneki??? doh.gif Jeigu tas jorkas, kuris sveria 1,2 kg yra visapusiškai proporcingas ir neturi jokių ryškių trūkumų, tai kodėl jis negali laimėti?? Stadartas sako tik kad negali viršyti 3,1 kg, o minimalaus svorio nenurodo.

O apie teisėjus.. Nepamiršk kad kaip ir visose srityse, kinologijoje irgi egzistuoja chaltūra. Šiaip pasitaiko, kad koks nors allrounder'is duoda pirmą vietą tikrai nevertam šuniui, taip pat būna jog toks teisėjas duoda pirmą vietą ir pažįstamo veisėjo/sąvininko šuniui. O tokia chaltūra atveria kelią nelabai sąžiningiems veisėjams, kurie paprastai ne tobulina veislę, o įkuria fabrikėlį.Nuo to deja nepabėgsi.. Todėl net renkantis su dokumentais šuniuką reikia žiūrėti ir atidžiai rinktis veisėjus ir veislynus. O šiaip veisėjai labiausiai ir vertina spec. parodas, kur teisėjauja tikrai veislių specai, o ne allrounder'iai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlueBelton: 24 rugpjūčio 2006 - 19:48
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 19:31)
norėtum bigsmile.gif nueik į bet kokį kitą forumą ir paklausk žmogaus koks jo jorkas? nu ta prasme kaip jis jį įvardina...
nu tai vienas tau pasakys, kad mano jorkas mini, nes sveria 1,2 kg o kitas tau pasakys, kad jo standartas, nes sveria 2,5 kg. Taip kad pagal taisykles 1,2 kg jorkas neturėtų parodoje nieko laimėti, beje 5 kg irgi ne, bet deja... kažkaip man atrodo, kad ne aš nežinau standarto, o kai kurie teisėjai mirksiukas.gif

Pala pala, kodėl negali 1,2 kg sveriantis jorkas laimėti? Tu tikrai nesupranti, ką standarte rašo ir taip pat čia paminėjo ne vienas žmogus? doh.gif taigi IKI 3,1kg leidžiamas svoris, o žemutinės svorio ribos, kiek suprantu, nėr. O kas ten kaip vadina, čia jų reikalas, standartas, manau, neišskiria jokių mini šmini lotuliukas.gif

p.s. Ale jau net nejuokinga skaityt blevyzgas žmogaus, kuris visiškai neturi suvokimo ir vistiek savo tiesas rašo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngaU.: 24 rugpjūčio 2006 - 20:01
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 20:31)
norėtum bigsmile.gif nueik į bet kokį kitą forumą ir paklausk žmogaus koks jo jorkas? nu ta prasme kaip jis jį įvardina...
nu tai vienas tau pasakys, kad mano jorkas mini, nes sveria 1,2 kg o kitas tau pasakys, kad jo standartas, nes sveria 2,5 kg. Taip kad pagal taisykles 1,2 kg jorkas neturėtų parodoje nieko laimėti, beje 5 kg irgi ne, bet deja... kažkaip man atrodo, kad ne aš nežinau standarto, o kai kurie teisėjai mirksiukas.gif
Papildyta:

aš ne, bet buvo kas svėrė smile.gif ne apie Lietuvą dabar kalbėjau ir ne aš tai sugalvojau, apie tai rašė žmonės, kurie tai nusimano mirksiukas.gif P.S. jei nepastebėjai ar kažką praleidai, tai priminsiu, kad kotty ilgą laiką ilsėjosi Italijoj, jos Dolce sveria apie 2 kg, o jos visi sutikti jorkai, kurių buvo ne vienas kaip jinai pati rašė, buvo ŽYMIAI didesni už jos Dolce smile.gif


doh.gif eik standarta pasiskaitysi bent viena karta,kad turetum sioki toki supratima doh.gif svoris iki 3,1 kg,kas per mini doh.gif nera nei mini nei maxi,yra tik JORKAI , tuos mini issigalvojo zmones,ir vadina juos kas butu sustresni,arba kad galetu parduoti uz didesne kaina,nes jie ale mini,kaip ir zmones nusipirke suni be doku,vadina jy kazkokios veisles atstovais doh.gif
jei ,,rauki" angliskai tai persiskaityk sita tekstuka http://www.puresilkk...t_mentiras.html

buvo kas stovejo ringe sone su svarstyklem blink.gif doh.gif netikiu lotuliukas.gif parodyk kur parasyta,kad stovejo svere ta jorka ringe su svarstyklem ir jorkas svere 5 kg.
tai gal ugiu didesni,o svoriu telpa iki 3,1 kg? as nemacius Dolces,gal jis zemesniu koju,nei tie italai?

isijungus kaip tik jorku standarta is FCI puslapio,ir ziuriu kad apie ugi ten nera parasyta,kiek cm maziausiai kiek daugiausiai .
Atsakyti
Merginos - meskit tą reikalą ginčytis su VICI... smile.gif Visiškai beprasmiškas reikalas...
Tik nuotaiką gadinatės. Jinai protingiausia, gabiausia, geriausia ir viską žino wink.gif
Atsakyti
ai, ai kokios mes visos gudrios mirksiukas.gif gal ir nėra nurodytos žemiausios ribos, bet yra tada taip vadinamas susitarimas, aš jau labai seniai skaitau lenkų, rusų forumą ir taip pat skyrelius apie parodas ir žinau, kad parodas laimi šunys maždaug nuo 2,2 kg smile.gif o tų miniatiūrizuotų mažai kas ir vedžioja, o be to pati girdėjau kaip parodoj teisėja tikrai pakankamai mažam jorkui pasakė, kad įvertinimo negauna nes turi spalvinių neatitikimų, yra labai maža, smulki rolleyes.gif nu tai kaip tada čia suprasti? o lenkų forume perskaičiau, kad vienas negavo įvertinimų, nes sveria 3 kg, o kita kalytė, kad irgi per maža distrofiškai atrodo doh.gif paklausiau šeimininkės kiek sveria ir koks ūgis, tai sakė, kad 2 kg, o ūgis 21 cm reiškias yra visgi kažkokia riba? g.gif o jei teisėjai durni, tai manęs nekaltinkit mirksiukas.gif aš rašau jums tą, ką aplinkui perskaitau ar išgirstu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 21:16)
ai, ai kokios mes visos gudrios mirksiukas.gif gal ir nėra nurodytos žemiausios ribos, bet yra tada taip vadinamas susitarimas, aš jau labai seniai skaitau lenkų, rusų forumą ir taip pat skyrelius apie parodas ir žinau, kad parodas laimi šunys maždaug nuo 2,2 kg smile.gif o tų miniatiūrizuotų mažai kas ir vedžioja, o be to pati girdėjau kaip parodoj teisėja tikrai pakankamai mažam jorkui pasakė, kad įvertinimo negauna nes turi spalvinių neatitikimų, yra labai maža, smulki rolleyes.gif nu tai kaip tada čia suprasti? o lenkų forume perskaičiau, kad vienas negavo įvertinimų, nes sveria 3 kg, o  kita kalytė, kad irgi per maža distrofiškai atrodo doh.gif paklausiau šeimininkės kiek sveria ir koks ūgis, tai sakė, kad 2 kg, o ūgis 21 cm reiškias yra visgi kažkokia riba? g.gif o jei teisėjai durni, tai manęs nekaltinkit mirksiukas.gif aš rašau jums tą, ką aplinkui perskaitau ar išgirstu smile.gif



taip, ta termina MINI jorkai visu pirma sugalvojo bedokumenciu jorku pardavinetojai. is lygiai tos pacios mados - kad ir kaip tu tam priestarautum - kuo mazesnis jorkas, tuo kruciau thumbup.gif ponios nori mazyciu, sauniu suneliu silkiniais plaukuciais. yra rinka - yra pasiula. normalus veisejai, mano galva, turbut visgi orientuojasi i viduriuka apie 2-2,5 kg, vien todel, kad suns mazejimas neretai yra salygojamas ivairiu genetiniu ligu - tokiu kaip nepilna dantu formule, atviras momenelis ir tt. taigi perkantys suniuka be dokumentu su skambiu uzrasu MINI turbut neretai isigyja tiesiog karlikizmu serganti mazyli sad.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2006 08 24, 20:32)
taip, ta termina MINI jorkai visu pirma sugalvojo bedokumenciu jorku pardavinetojai. is lygiai tos pacios mados - kad ir kaip tu tam priestarautum - kuo mazesnis jorkas, tuo kruciau  thumbup.gif  ponios nori mazyciu, sauniu suneliu silkiniais plaukuciais. yra rinka - yra pasiula.  normalus veisejai, mano galva, turbut visgi orientuojasi i viduriuka apie 2-2,5 kg, vien todel, kad suns mazejimas neretai yra salygojamas ivairiu genetiniu ligu - tokiu kaip nepilna dantu formule, atviras momenelis ir tt. taigi perkantys suniuka be dokumentu su skambiu uzrasu MINI turbut neretai isigyja tiesiog karlikizmu serganti mazyli sad.gif

drįstu prieštarauti ax.gif labai daug miniakų yra su dokais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 21:36)
drįstu prieštarauti ax.gif labai daug miniakų yra su dokais ax.gif

Ir ten parašyta
VEISLĖ Mini jorkšyro terjeras?
Atsakyti
QUOTE(BlueBelton @ 2006 08 24, 20:35)
thumbup.gif  *VICI* galės būt viršininkė, nes ji šioje srityje ypač patyrus ir apsišvietus  lotuliukas.gif

tai, kad aš laukiu apšvietimo iš jūsų bigsmile.gif kodėl galbūt ne visiems žinoma, bet kai kuriems mažiukams ringe yra pripaišomas jų mažumas? g.gif kas ketina vesti į parodas, net pergyvena po to, kad bent 2 kg jorkas daaugtų rolleyes.gif tai kodėl tada, ką? smile.gif
Atsakyti
Kaip ir "Karališkasis Rūmų pekinas"..... vat būna šiaip pekinai ir karališki.... Tik karališki dažniausiai be dokų ir labiau nususę atrodo biggrin.gif Bet negi su "veisėju" pasiginčysi. Jie geriau žino... O tokių mini jorkų be dokumentų mačiau ne vieną ir ne du...Baisiai nišiurusiu ir biednu kailiu, dvigubai didesnių nei turėtų būti, visiškai nulėpusiomis ausimis, ilgais kaip taksų snukiais ir vieną netgi mačiau "jorką", kuri greičiau galėčiau pavadinti cvergšnaucerio mišrūnų, bet vis dėl to jis buvo pirktas kaip jorkas.... Tik va pagailėjo žmonės pinigų dokumentuotam.... Na ir kas - vis tiek gi jorką turi smile.gif Tas šuo net spalvos nejorkiškos. O apie išvaizdą, kailį ar charakterį, tai galima tik pasvajoti.
Atsakyti