Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

Ar tu tikrai tokia, ar apsimeti? Tau pateikiami argumentai, bandoma paaiskint, o tu rasineji visiska suda, atsibusk. Kartais atrodo, kad esi ligonis ( nesupyk, as tiesiai sviesiai), postai, kaip is dangaus iskritusios, viska savaip interpretuoji, nieko nesupranti. Beviltiska. Eik reikstis i tema, kur kanors supranti, nebedaryk gedos sau. Jei neturi ka protingo pasakyti -patylek, protingesne atrodysi.Kada tu suprasi?
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 12:43)
<...> jeigu jums galima pastoviai tą patį rašinėti, tai kodėl man ne? nepastebėjau, kad taisyklės būtent man tą draustų g.gif
nu tai davai einam į kompromisą: jūs visos baigiat ir aš baigiu tongue.gif
ir šiaip jau aš tyčia nesierzinu, tiesiog pripažįstu ir kitą šio reikalo pusę, jūs ginat savąją, o aš savają, nu tai kas negerai? g.gif kol nepradedat jūs, nepradedu ir aš mirksiukas.gif


Čia šiaip, OT: tau niekad nekilo mintis kada su koku nors fiziku, chemiku, pagaliau matematiku pasiginčyti dėl tam tikrų dėsnių? Na, tiesiog savo nuomonę apginti apie energijos tvermės dėsnį arba kokią matematinę aksiomą? Nekilo? Gal dėl to, kad nieko tuose dalykuose nerauki? Tai kurių velnių tu su kinologais (gerai, tebūnie kai kurie iš jų pradedantieji) ginčijiesi apie tai, ko tu neišmanai lygiai taip pat, kaip ir fizikos ar matematikos dėsnių? Čia nuomonės negali būti, čia yra faktai, o dėl faktų, kaip žinia, niekas nesiginčija.

QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 12;43)
pamąstykit ar verta? mirksiukas.gif


Verta, nes jei atsiras bent vienas žmogus, kuris prieš pirkdamas šuniuką be dokumentų perskaitys tai, ką mes čia rašome ir nebenusipirks daugintojų padauginto ala veislinio šuniuko, tada tikrai verta ir toliau daužyti galvas į sieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenya: 24 rugpjūčio 2006 - 13:32
Labai daug faktų yra ginčytinų mirksiukas.gif
pasakysiu tik tiek: nepamirškit, kad ne aš vieną pirkau šuniuką be dokų, taip kad neverskit visos kaltės vien man, jei aš čia viena tokia balta varna būčiau, tai tikrai beliktų man jūsų paklausyti, o dabar yra marios žmonių tokių kaip aš, tik kad jie nesėdi internete arba neužsuka į šį skyrių, nes jor pavadinimas jų nesudomina arba jie tiesiog nelinkę ginčytis ar kažką įrodinėti smile.gif
todėl, aš tiesiog stoju į tų žmonių pusę, o be to nemanau, kad kinologijoj suprantu tik tiek, kiek fizikoje ar pan. schmoll.gif dokai tai tik vienas dalykas, o kur dar maitinimas, priežiūra, aplamai auginimas, šuns poreikių supratimas, nemanau, kad aš juose nieko nesuprantu rolleyes.gif o fizika ar matematika manęs nedomina,aš socialinių - humanitarinių mokslų atstovė, tai ir nematau jokio noro ginčytis su fiziku mirksiukas.gif
o dėl tų mūsų ginčų, tai nėra taip kad aš neigiu jūsų tiesą schmoll.gif greičiau jau jūs mano neigiate ax.gif
aš tik bandau įrodyti ir kitą pusę, kad galima įsigyti puikų draugą ir be dokų mirksiukas.gif tik tiek smile.gif aš neturiu kažkokių tai piktų kėslų, gerbiu veisėjų darbus, bet taip pat manau, kad dokumentai tikrai ne visada būtini, tik reikia nors kiek mokėti rinktis šuniuką smile.gif
kaip ultra pasakojo, kad daug žmonių nori tokių kaip iš filmo smile.gif nu ir tegu sau nori, jiems vat toks yra idealas bigsmile.gif
man asmeniškai kai kurie dalykai jorko standarte nepatinka, jei aš pirkčiau grynai grynai standartinį, tai kažin ar būčiau 100 procentų savo šuniuku patenkinta? g.gif
jūs sakote, kad manęs nesuprantate, o aš sakau, kad jūsų motyvų nesuprantu ir manau, kad jums trūksta tolerancijos klausimu "kiek žmonių - tiek nuomonių" mirksiukas.gif
tai va tiek, ir nebegalvokit, kad aš kažkoks iš pragaro siųstas velnias į šį forumą blink.gif doh.gif
Atsakyti
VICI, jei tau kažkas jorkų standarte nepatinka ir pirkai specialiai kitokį, tai nesakyk kad jorką turi.
Nes jorkas yra toks, koks turi būti, kokio reikalauja jo veislės aprašymas.
Išvesk naują veislę tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2006 08 24, 14:54)
VICI, jei tau kažkas jorkų standarte nepatinka ir pirkai specialiai kitokį, tai nesakyk kad jorką turi.
Nes jorkas yra toks, koks turi būti, kokio reikalauja jo veislės aprašymas.
Išvesk naują veislę tada smile.gif

o tu man parodyk jorką, kuris idealiai atitiktų standartą savo spalvine gama, savo ilgiu, ūgiu, kūno sudėjimu ir t.t. Įdomu, ar daug tokių rasi?
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 17:02)
1.ir vėl savo neapykantą demonstruoji?2. g.gif nenusibodo dar?3. g.gif dar iš kurios čia forume žmonės juokiasi, ką? biggrin.gif
O šiaip jau, tai kiekvienam žmogui savo šuo ar savo vaikas yra super smile.gif jeigu pas tave yra kitaip, tai tada vargšai tavo augintiniai, man labai jų gaila verysad.gif


1.. Neapykantos nedemonstruoju, nes jos nejauciu(man juokinga).2. Jau seniai nusibodo(pagaliau supratai)3. Nesupratau klausimo.
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 15:59)
o tu man parodyk jorką, kuris idealiai atitiktų standartą savo spalvine gama, savo ilgiu, ūgiu, kūno sudėjimu ir t.t. Įdomu, ar daug tokių rasi?


Prašom

user posted image

Kaip matai, dar ir apdovanojimas šalia guli. O jis reiškia, kad tas jorkas yra visiškai atitinkantis standartą.

Dar vienas, mažylių klasėj vienoje parodoje BIS-4 gavo, tai reiškia, kad standartą irgi atitinka

user posted image

P.s. čia nuotraukas iš kito forumo paėmiau, iš vienos narės dienoraščio, teatleidžia ji man ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenya: 24 rugpjūčio 2006 - 15:15
o mano daryta nuotrauka patalpinot bigsmile.gif biggrin.gif ir dar viena biggrin.gif nera uz ka atleidinet,juk bandom tiesa zmogui irodyt biggrin.gif

va jorkas tokiose parodose kaip Europian Winner,Cruft's,Eurasia ir pan. laimintis BOB (geriausias veisles atstovas) tai irgi irodo kad standarta atitinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jorke: 24 rugpjūčio 2006 - 15:22
QUOTE(Kenya @ 2006 08 24, 15:09)
Prašom


gerai, tebūnie jis atitinka standartą mirksiukas.gif bet tada kaip man paaiškinsi tą faktą, kad labai skirtingi jorkai laimi tas prizines vietas? g.gif vieni iš jų būna labai žemi ir ilgi, kiti labai aukšti ir trumpi, treti normalaus aukščio ir normalaus ilgio... vienų kailio spalva labai šviesiai sidabrinė, kitų tamsiai sidabrinė, kitų šviesiai juoda, kitų iš viso velnias žino kas per spalva... biggrin.gif vienų mordytė šviesi šviesi, kitų vidutinė, kitų labai tamsi... vienų plauko struktūra minkštesnė, kitų kietesnė... vieni smulkučiai, kiti platesnių pečių...
IR VISI JIE LAIMI PRIZINES VIETAS second.gif third.gif first.gif biggrin.gif
o jeigu atsiversime standarto aprašymą, tai rasime labai tikslią informaciją, be jokių nukrypimų, ir ten pabrėžta, kad tie nukrypimai neleidžiami schmoll.gif

Išvada: remdamasi šia patirtimi, galiu teigti, kad maniškė yra tikrų tikriausias jorkas ir jei būtų su dokais, laisvai galėčiau tikėtis jai prizinių vietų bigsmile.gif

na, na... su nekantrumu laukiu jūsų atsakymų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 16:22)
IR VISI JIE LAIMI PRIZINES VIETAS second.gif  third.gif  first.gif  biggrin.gif
Išvada: remdamasi šia patirtimi, galiu teigti, kad maniškė yra tikrų tikriausias jorkas ir jei būtų su dokais, laisvai galėčiau tikėtis jai prizinių vietų bigsmile.gif


Dokumentų turėjimas prizinių vietų negarantuoja, yra labai daug kitų niuansų. O kalbant apie standartus - ūgiui, svoriui ar spalvinei variacijai yra numatytos tam tikros ribos, rėmai, į kuriuos turi tilpti tam tikros veislės šuo. Faktas, kad visi vienos veislės atstovai negali būti identiškai vienodi ir atitinkantys idealųjį standarto variantą.
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 16:22)
o jeigu atsiversime standarto aprašymą, tai rasime labai tikslią informaciją, be jokių nukrypimų, ir ten pabrėžta, kad tie nukrypimai neleidžiami schmoll.gif



Tu gi mintinai standartą moki mirksiukas.gif pacituok tuos tikslumus, turbūt centimetrai su milimetrais nurodyti? Kiek į ilgį, kiek į aukštį, kiek į plotį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianela @ 2006 08 24, 15:34)
Tu gi mintinai standartą moki  mirksiukas.gif  pacituok tuos tikslumus, turbūt centimetrai su milimetrais nurodyti? Kiek į ilgį, kiek į aukštį, kiek į plotį  g.gif

tai vat, pagaliau pripa=inta forume, kad idealųjį standartą atitinka vienetai bigsmile.gif
o dėl milimetrų, tai jų nėra, bet kai kuriuose standartuose cm yra nurodomi mirksiukas.gif kadangi standartų nekolekcionuoju ir neišsisaugau, o tik persiskaitau, tai bijau kad nuorodų į juos dabar jums nepateiksiu, bet gal kada prie progos išsisaugosiu smile.gif

taip, kad jorkaiyra labai skirtingi ir visi savotiškai žavūs ir kas nori tegu perka be dokų ir gal baigiam jau tas savo kalbas, ką? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti