Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

QUOTE(mamute @ 2012 03 22, 19:04)
Taip taip, teisingai pacitavote, "nepulkite gintis". Į žodį gintis reikia atkreipti dėmesį. Pasakot, jog čia atėję veisėjai rėkia apie doc svarbą to nesuprantantiems, užuot normaliai paaiškinę. O kai aš parašiau, jog ir Jums tas pats turėtų galioti, Jūs man rašot jog vat Jūs jau kaip norėsit taip bendrausit, ką norėsit tą kalbėsit. Taigi, jei dar nepastebėjote, tai Jūsų dviprasmiški pasisakymai ir yra vaikų darželis, nes jau taip mokate ką reikia sau prisitaikyti, ko nereikia tą atmesti, vieną kartą vienaip, kitą kartą kitaip, vieniems vienokie standartai, kitiems kitokie. Jūs galit pykti, nepykti, bet iš Jūsų postų tai atsispindi, ir panašu, kad ne man vienai.

"Pasakot, jog čia atėję veisėjai rėkia apie doc svarbą to nesuprantantiems, užuot normaliai paaiškinę."
Kurioje vietoje? g.gif Nepainiojate minčių? Sunku labai su jumis.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 03 22, 20:52)
"Pasakot, jog čia atėję veisėjai rėkia apie doc svarbą to nesuprantantiems, užuot normaliai paaiškinę."
Kurioje vietoje? g.gif Nepainiojate minčių? Sunku labai su jumis.


Prašom:

"O kai dar veisėjai vietoje to, kad valdytų saveir jei jie tokie geri, tai ne į provokacijas forumuose leistųsi, ne kitus, kurie to neišmano tai dienai menkintų, o švietimu užsiimtų ir nuosekliai aiškintų apie savo darbo svarbą, apie dokumentų reikšmę vietoje to, kad pešiotųsi su tuo metu neišmanančiu to reikalo, tai irgi būtų kitaip."

Esmė ta pati, tik aš išreiškiau kitais žodžiais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamute: 22 kovo 2012 - 20:04
QUOTE(mamute @ 2012 03 22, 20:02)
Prašom:

"O kai dar veisėjai vietoje to, kad valdytų saveir jei jie tokie geri, tai ne į provokacijas forumuose leistųsi, ne kitus, kurie to neišmano tai dienai menkintų, o švietimu užsiimtų ir nuosekliai aiškintų apie savo darbo svarbą, apie dokumentų reikšmę vietoje to, kad pešiotųsi su tuo metu neišmanančiu to reikalo, tai irgi būtų kitaip."

Esmė ta pati, tik aš išreiškiau kitais žodžiais.

Ištraukėte žodžius iš konteksto, kurį pati uždavėte dėl tų nesutvarkytų veislynų Petų, aš jum tik antrinau ir kalba toliau išplaukė: o, kai dar.... Tęsinys, suprantate? Ir kai tai jų nėra padaryta ir nesusivienyta, tai pavieniai forumiečiai kaip aš, laukuose ne kariai. Mes ir liekame tokie pakvykaujantys: ko nepasidomėjai, ko neatėjai paskaityti į temą? Veisėjai irgi tik pakvykauja dar garsiau ir turime, ką turime ax.gif
Atsakyti
Nenusibodo pešiotis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 03 22, 23:06)
Ištraukėte žodžius iš konteksto, kurį pati uždavėte dėl tų nesutvarkytų veislynų Petų, aš jum tik antrinau ir kalba toliau išplaukė: o, kai dar.... Tęsinys, suprantate? Ir kai tai jų nėra padaryta ir nesusivienyta, tai pavieniai forumiečiai kaip aš, laukuose ne kariai. Mes ir liekame tokie pakvykaujantys: ko nepasidomėjai, ko neatėjai paskaityti į temą? Veisėjai irgi tik pakvykauja dar garsiau ir turime, ką turime ax.gif


Na Jūs išties puikiai įvaldžiusi laviravimo meną, tiek to, užteks ginčų cool.gif
O dėl priverstinės sterilizacijos/kastracijos būtų įdomu išgirsti veislynų atstovų nuomonę ax.gif
Atsakyti
va radau nuorodą apie daugintojus be dokumentų, tai manau spręskit patys jei dar kasnors nori be dok pirkti ir remti daugintojus smile.gif

ir dar viena unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožinė: 26 kovo 2012 - 14:48
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2012 03 26, 15:44)
va radau nuorodą apie daugintojus be dokumentų, tai manau spręskit patys jei dar kasnors nori be dok pirkti ir remti daugintojus  smile.gif

ir dar viena   unsure.gif

Siaubas, negaliu ziuret, pacius tuos fermerius reiktu sukist i tokius narvus ir laikyt, jie tikrai to nusipelne!
Atsakyti
bet as esu macius ir veislynu kur sunys gyvena namo rusyje narvuose... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jalka: 16 balandžio 2012 - 09:25
Narvai yra normalu, kai daug šunų namie, jie turi savo asmeninę erdvę, kur valgo miega ir jaučiasi saugūs, aš vieną turiu šunį, bet vistiek norėčiau narvo, taip ir namie juos saugiau vienus palikt. bet nuorodose aiškiai matosi, kad jie sergantys, neprižiūrėti, nusilpę ir atsiprašant apsikakoję iki ausų
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2012 04 16, 10:31)
Narvai yra normalu, kai daug šunų namie, jie turi savo asmeninę erdvę, kur valgo miega ir jaučiasi saugūs, aš vieną turiu šunį, bet vistiek norėčiau narvo, taip ir namie juos saugiau vienus palikt. bet nuorodose aiškiai matosi, kad jie sergantys, neprižiūrėti, nusilpę ir atsiprašant apsikakoję iki ausų


Narvai, pakankamo dydžio, kai šunys lieka vieni namuose - yra tikrai teigiamas dalykas. Bet amžinas gyvenimas ankštame narve - jau šuns kankinimas
Atsakyti
Ką žinot apie veislyną Laimės pūkas? (ar D vados šuniukus su tokia "pavarde")
Turiu informacijos, kad viena jų veisimo kalytė jau ne pirmą kartą kergiama, šuniukai be dokumentų.
Atsakyti