Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

QUOTE(Vicious Vici @ 2012 03 22, 13:14)
Aš ne veisėja cool.gif


Jei jau užsiimate švietėjiška veikla, Jums galioja tas pats rolleyes.gif Suaugusiųjų psichologijos neišmanau, bet jei vaikui aiškini su agresija, gauni tą patį atgal, o jei ilgai, kantriai, be pykčio - rezultatai stulbinantys! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamute @ 2012 03 22, 12:27)
Jei jau užsiimate švietėjiška veikla, Jums galioja tas pats  rolleyes.gif  Suaugusiųjų psichologijos neišmanau, bet jei vaikui aiškini su agresija, gauni tą patį atgal, o jei ilgai, kantriai, be pykčio - rezultatai stulbinantys! ax.gif

Aš užsiimu kokia noriu veikla ir kaip man asmeniškai patinka. Naudoju kokią noriu psichologiją. Ne aš veisiu, tuo viskas ir pasakyta. Lai veisėjai dar pasako ačiū, kad yra kas jiems padeda šiai dienai, nes dauguma jokios švietėjiškos veiklos neveda. Gal paieškom pas kiek iš jų puslapiuose jos yra? Nes jei ne aš ir kitos kelios aršesnės, tai Šunyse daugintojai bujotų, jau ir taip tiamutę išsireikalavo, truputį ramiau sėdi tik dėl to, kad yra kas jiems pakartina gyvenimą kartas nuo karto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 03 22, 13:58)
Aš užsiimu kokia noriu veikla ir kaip man asmeniškai patinka. Naudoju kokią noriu psichologiją. Ne aš veisiu, tuo viskas ir pasakyta. Lai veisėjai dar pasako ačiū, kad yra kas jiems padeda šiai dienai, nes dauguma jokios švietėjiškos veiklos neveda. Gal paieškom pas kiek iš jų puslapiuose jos yra? Nes jei ne aš ir kitos kelios aršesnės, tai Šunyse daugintojai bujotų, jau ir taip tiamutę išsireikalavo, truputį ramiau sėdi tik dėl to, kad yra kas jiems pakartina gyvenimą kartas nuo karto ax.gif


Jūs nepulkite šitaip nuožmiai gintis, niekas Jūsų čia nepuola ir net nesiruošia pulti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 03 22, 12:27)
Bet faktas tas, kad ilgoką laiką daug kas nesižavėjo LT veislynų vaisiais, nes labai daug bedokumenčiukų buvo itin simpatiški, gyvybingi, sveikučiai kamuoliukai. Žmonės džiaugėsi sutaupę ir gerai papuolę, nes šuneliai gražūs ir visa kita.
Aiškiau? g.gif


Tai dabar tą patį sako tie patys bedokumenčių turėtojai.

Situacija kaip ir nepaiskeitė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 03 22, 13:14)
Jums vis neaišku ir neaišku. Tai ir nepaaiškės smile.gif Papildyta:


Man neaišku, nes aš uždavusi tokį klausimą:
(...) kokia jūsų pozicija - geriau nelabai atitinkantis standartus, gal tik l. gerai vertinamas parodose, bet su dokais, ar tas simpatiškas, gyvybingas etc., bet iš daugyklos? (...) negavau atsakymo. Tai ar jis bus ar yra toks truputį nepatogus tamstai? Ir nenumokite, prašau, į mane - nesusipratusią ranka ("Tai ir nepaaiškės")... Švieskite mane, švieskite smile.gif Juk tokią savo misiją šiame forume matote? Kad nebujotų, kas nereikia rolleyes.gif


Atsakyti
QUOTE(mamute @ 2012 03 22, 15:35)
Jūs nepulkite šitaip nuožmiai gintis, niekas Jūsų čia nepuola ir net nesiruošia pulti  blink.gif

Jetus, kas jums rodosi? Kur aš puolu? doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kar @ 2012 03 22, 15:46)
Tai dabar tą patį sako tie patys bedokumenčių turėtojai.

Situacija kaip ir nepaiskeitė  unsure.gif

Taip, nes situacija išties sunki, pas mus nėra lyderiškų iš braižo ir ypatingų šunų atpažįstamų šios veislės veisėjų ir dar, kad jie būtų švietėjiški. Ir jūs suprantate, kad mes kalbame apie gyvą daiktą, kur nieko neužprogramuosi, nepabursi, kad iš veislyno vien sveiki ir gražūs egzemplioriai byrėtų. Žmonės įvairių legendų prisiklausę ir apie veisėjus.
O burnojama galiausiai apskritai dėl perpildytos taurės visais atžvilgiais, kad šuneliai perkami kaip kojinės, be jokio suopročio, perdaug, nenormalia paklausa. Kad prisiskaitoma nenormalių istorijų, kad vos ne sodinti ant puoduko, nevesti į laukutį ir t.t. Burnojama ant beviltiškos situacijos, nes tai liečia gyvus padariukus. Bet, dalis žmonių puikiai augina bedokumenčius, bendraujame ir sutariame. Ką jiems gali prikišti? Bet didelė dalis yra kitokia, tai jie yra 'prausiami'.
Papildyta:
QUOTE(Crazy Daisy @ 2012 03 22, 15:50)
Man neaišku, nes aš uždavusi tokį klausimą:
(...) kokia jūsų pozicija - geriau nelabai atitinkantis standartus, gal tik l. gerai vertinamas parodose, bet su dokais, ar tas simpatiškas, gyvybingas etc., bet iš daugyklos? (...) negavau atsakymo.  Tai ar jis bus ar yra toks truputį nepatogus tamstai? Ir nenumokite, prašau, į mane - nesusipratusią ranka ("Tai ir nepaaiškės")... Švieskite mane, švieskite  smile.gif  Juk tokią savo misiją šiame forume matote? Kad nebujotų, kas nereikia  rolleyes.gif

Jums geriau nežinoti, nes širdis gali neatlaikyti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 03 22, 17:34)
Jums geriau nežinoti, nes širdis gali neatlaikyti smile.gif  4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kaip matau, jums ne dėl mano širdies, o dėl savo sąžinės reikėtų rūpintis... Na žinote - kad pačiai su savimi lovoje miegot smagu būtų.
Kas nori - randa informacijos, kas nenori - elgiasi taip, kad jam būtų patogu. Tiek ir to paaiškinimo... Tik gal tada reikėtų būti atsargesniam akmenis mėtant?
Ir jau taip plakat tuos LT veislynus - ar tikrai vertų dėmesio nėra? O ką jorkšyrų temos veisėjos apie tai galvoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 03 22, 17:34)
Jetus, kas jums rodosi? Kur aš puolu? doh.gif  lotuliukas.gif


Užuot pasišaipiusi, perskaitykite kas buvo parašyta dar kartą. Kolkas dar niekas man nesirodo, bet bijau, kad daugiau su Jumis pabendravus gali išties pradėti rodytis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamute: 22 kovo 2012 - 17:16
QUOTE(Crazy Daisy @ 2012 03 22, 16:44)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Kaip matau, jums ne dėl mano širdies, o dėl savo sąžinės reikėtų rūpintis... Na žinote - kad pačiai su savimi lovoje miegot smagu būtų.
Kas nori - randa informacijos, kas nenori - elgiasi taip, kad jam būtų patogu. Tiek ir to paaiškinimo... Tik gal tada reikėtų būti atsargesniam akmenis mėtant?
Ir jau taip plakat tuos LT veislynus - ar tikrai vertų dėmesio nėra?  O ką jorkšyrų temos veisėjos apie tai galvoja?  g.gif

Aš ne su sąžinėm lovoje miegu lotuliukas.gif
Kad kąžką rasti, reikia žinoti ko ieškoti mirksiukas.gif Akmenų niekas nemėto, ne mūšio laukas gi ir viskas buvo paaiškinta kas, kaip ir dėl ko. Kai nemokama suprasti, kas rašoma, tai rekia skaityti dar kartą, kol daeis, ane? wink.gif
Dėmesio verti ne veislynai, o atskiri egzemplioriai, tai ir yra LT bėda bent kol kas. Tokių nėra, buvo mėgėjų, tai dėjo į kojas biggrin.gif
Atsakyti
Ane? O kur aną, tą sąžine pasidedate? biggrin.gif
Informacijos reikėtų ieškoti nu apie šunis gal, ką?
Nu ir ką čia mokėt, ar nemokėt skaityt, kad neatsakote... Vis svetimomis širdimis rūpinatės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crazy Daisy: 22 kovo 2012 - 17:29
QUOTE(mamute @ 2012 03 22, 17:16)
Užuot pasišaipiusi, perskaitykite kas buvo parašyta dar kartą. Kolkas dar niekas man nesirodo, bet bijau, kad daugiau su Jumis pabendravus gali išties pradėti rodytis  bigsmile.gif

"Jūs nepulkite šitaip nuožmiai gintis, niekas Jūsų čia nepuola ir net nesiruošia pulti".
nepulkite, nepuola. Na jums tikrai gal rodosi? Nes nei aš puolu kažką kažkur daryti, pvz. gintis, nes neturiu nuo ko, nei ką. Nepastebėjote, kad forumas ir žmonės čia tam, kad pakalbėtų?
Matote, visi tie narių išgalvoti puolimai, atakos, akmenų mėtymai ir atsiranda nuo to, kad kita pusė tiesiog nemoka kalbėti. Būtent pradėtą temą nukreipia tokiom linkmėm kaip pati dabar. Vaikų darželis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 03 22, 18:28)
"Jūs nepulkite šitaip nuožmiai gintis, niekas Jūsų čia nepuola ir net nesiruošia pulti".
nepulkite, nepuola. Na jums tikrai gal rodosi? Nes nei aš puolu kažką kažkur daryti, pvz. gintis, nes neturiu nuo ko, nei ką. Nepastebėjote, kad forumas ir žmonės čia tam, kad pakalbėtų?
Matote, visi tie narių išgalvoti puolimai, atakos, akmenų mėtymai ir atsiranda nuo to, kad kita pusė tiesiog nemoka kalbėti. Būtent pradėtą temą nukreipia tokiom linkmėm kaip pati dabar. Vaikų darželis smile.gif


Taip taip, teisingai pacitavote, "nepulkite gintis". Į žodį gintis reikia atkreipti dėmesį. Pasakot, jog čia atėję veisėjai rėkia apie doc svarbą to nesuprantantiems, užuot normaliai paaiškinę. O kai aš parašiau, jog ir Jums tas pats turėtų galioti, Jūs man rašot jog vat Jūs jau kaip norėsit taip bendrausit, ką norėsit tą kalbėsit. Taigi, jei dar nepastebėjote, tai Jūsų dviprasmiški pasisakymai ir yra vaikų darželis, nes jau taip mokate ką reikia sau prisitaikyti, ko nereikia tą atmesti, vieną kartą vienaip, kitą kartą kitaip, vieniems vienokie standartai, kitiems kitokie. Jūs galit pykti, nepykti, bet iš Jūsų postų tai atsispindi, ir panašu, kad ne man vienai.
Atsakyti