Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

QUOTE(Crazy Daisy @ 2012 03 21, 16:32)
Vicious Vici - gal galėtumėte papasakoti, koks lūžis jūsų gyvenime įvyko, kad štai nuo cituojamų pasisakymų evuliucionavote į tokią teisingą ir aršią daugintojų smerkėją?  g.gif



Matot koks laiko skirtumas tarp cicatų ir dabar? Blem, davai pasiknisam po jūsų žinutes, neduok die prieš šešis metus nemėgot burokėlių, o dabar juos valgot, nes supratot, kad sveika bigsmile.gif

Šiaip jau protingas žmogus yra tas, kuris tobulėja ir mokosi iš savo klaidų ir kuo daugiau tokių kaip VV, tuo bus šviesiau pas mumi niūroj žemelėj, nes jos moralai kai kuriem tikrai proto įkrečia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Daisy @ 2012 03 21, 16:32)
Vicious Vici - gal galėtumėte papasakoti, koks lūžis jūsų gyvenime įvyko, kad štai nuo cituojamų pasisakymų evuliucionavote į tokią teisingą ir aršią daugintojų smerkėją?  g.gif

Todėl, kad viskas buvo labai seniai ir buvo kiti laikai. Ir mano pačios atvejis yra labai individualus ir nelygintinas su n atvejų tų, kurie pirko kitaip nei pirkau aš. O dėl to, kad su dokumentais veisia gerai aš ir dabar nepritariu šioje veislėje, nes dauguma veisia blogai, tik vienetai gerai. O pasisekimų yra visose pusėse. Man irgi labai pasisekė thumbup.gif
Atsakyti
Cha-cha-cha. Jei kas nors pasiknistų po kokių 8 metų senumo mano žinutes, irgi rastų panašių minčių. lotuliukas.gif Kažkada irgi labai karštai bandžiau įrodyti, kad mano bedokumentinė dobermanė ( nors tiesą sakant, dokumentai buvo, tik nepripažįstami LKD) niekuo nenusileidžia dokumentuotiems. Ir kad bedokumentiniai irgi verti gyventi pilnakraujį gyvenimą ( tame tarpe veisimąsi). smile.gif O lūžis įvyko tada, kai įsigijau dokumentuotą kalę parodoms ir pradėjau gilintis kas vis dėlto yra ta veislė, genetika, selekcija ir t.t. Dar ir mokslus į tą pusę baigiau. Dabar kalbu visiškai priešingai negu prieš 7-8 metus. Baisu, ar ne?... mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet ir situacijos buvo kitokios, nes buvo seniau. Ką žinojo vieni, nežinojo kiti, ką rado nete vieni, nerado dar kiti, ką pamatė vieni, nepamatė dar kiti, kas jau buvo užsienyje, to nebuvo dar LT. Kai aš prisijungiau, tai jorkų temoje norma buvo pirkti bet kaip, niekas ten nesipyko. Visi atrodo vienodai mylėjom savo šunelius ir puoselėjom, kol kai kurių išsiskyrė...
Pyko tik kitos narės, iš kitų temų, nes buvo labiau patyrę. O kai po to bele kaip toje pačioje jorkų temoje pradėjo 'veisti' ar dauginti tos, kurios dar mažiau už mane tuo metu praktikos turėjo, nu tai........
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2012 03 21, 18:47)
Matot koks laiko skirtumas tarp cicatų ir dabar? Blem, davai pasiknisam po jūsų žinutes, neduok die prieš šešis metus nemėgot burokėlių, o dabar juos valgot, nes supratot, kad sveika  bigsmile.gif

Šiaip jau protingas žmogus yra tas, kuris tobulėja ir mokosi iš savo klaidų ir kuo daugiau tokių kaip VV, tuo bus šviesiau pas mumi niūroj žemelėj, nes jos moralai kai kuriem tikrai proto įkrečia  rolleyes.gif


Šiaip jau protingas žmogus:
- įsiskaito į tai, kas parašyta, o ne paskaito tai, ką norėjo paskaityti tongue.gif
- šalina ne pasekmes (t.y. smerkia daugintojų rėmėjas šitame forume), o priežastis - kodėl jos perka a'la visokius "grynaveislius". Būtent todėl ir klausiau VV, kas pakeitė tokią kategorišką jos nuomonę kardinaliai - gal tas pats pakeistų bent 1 iš 10 tų, kurios dabar nieko nenori girdėti? Ir nieko nekaltinau, jeigu nepastebėjote.
Ačiū VV už normalią reakciją.
Ir toks neprastas palyginimas - burokėlio su gyvūnu... balionėlis jums doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crazy Daisy: 21 kovo 2012 - 21:13
QUOTE(Crazy Daisy @ 2012 03 21, 20:58)
Būtent todėl ir klausiau VV, kas pakeitė tokią kategorišką jos nuomonę kardinaliai - gal tas pats pakeistų bent 1 iš 10 tų, kurios dabar nieko nenori girdėti? Ir nieko nekaltinau, jeigu nepastebėjote.
Ačiū VV už normalią reakciją.

Nuomonė kategoriška pavirto virtualioje erdvėje, nes man buvo primestas būsimas dauginimas ir aš gyniausi nuo to. O tada atsirado visokių diskusijų ir niuansų, kai kiekvienas normalus žmogus apgintų savo šunį. Jei forume nebūtų itin piktybiškų žmonių, papasakočiau viską išsamiai, kad neliktų klaustukų. O dabar nenoriu pasakoti gyvenimo detalių ir niekam neprivalau. Netgi įdomu yra įgauti tokį neigiamą charakterį, pikantiška visai lotuliukas.gif Juokinga paskaityti, kai būna žmonės nusisvaigsta ir įsivaizduoja, kad žino geriau už mane kaip kas buvo ir komentuoja išdidžiai biggrin.gif
Galiu papasakoti nebent taikiems forumiečiams, kam tiesiog šiaip nuoširdžiai įdomu į a/ž smile.gif

Kaip ir minėjau, aš nesu visi kiti ir tikrai netikiu, kad daug kas susiprotės. Tik dalis. Maža. O iš esmės žmonės žiaurūs, kvaili ir egoistai, kas liečia gyvūnus. Jie tiesiog nesuvokia kas gerai jų šuniui ir t.t.







Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 03 21, 22:11)
Kaip ir minėjau, aš nesu visi kiti ir tikrai netikiu, kad daug kas susiprotės. Tik dalis. Maža. O iš esmės žmonės žiaurūs, kvaili ir egoistai, kas liečia gyvūnus. Jie tiesiog nesuvokia kas gerai jų šuniui ir t.t.


wau
Atsakyti
QUOTE(Crazy Daisy @ 2012 03 21, 20:58)
Šiaip jau protingas žmogus:
- įsiskaito į tai, kas parašyta, o ne paskaito tai, ką norėjo paskaityti  tongue.gif
- šalina ne pasekmes (t.y. smerkia daugintojų rėmėjas šitame forume), o priežastis - kodėl jos perka a'la visokius "grynaveislius". Būtent todėl ir klausiau VV, kas pakeitė tokią kategorišką jos nuomonę kardinaliai - gal tas pats pakeistų bent 1 iš 10 tų, kurios dabar nieko nenori girdėti? Ir nieko nekaltinau, jeigu nepastebėjote.
Ačiū VV už normalią reakciją.
Ir toks neprastas palyginimas - burokėlio su gyvūnu... balionėlis jums doh.gif  biggrin.gif



Aš šitam forume esu įpratus bendraut su žmonėm, kurie nelabai supranta kitokių pasiūlymų ir dažniausiai klausimai būna puolimas (ne paslaptis, kad toks bendravimas daug kam norma ir nesusivokusių - begalės) smile.gif Nuoširdžiai sakau, nesitikėjau, kad tai buvo tik klausimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriz @ 2012 03 21, 22:34)

Tai, kad visai ne vau. Bet yra kaip yra, antraip nebūtų tokios situacijos, tiesa? Ar būtų pilnos prieglaudos, būtų daužomi, kariami, skandinami?

Ar tu čia kaip erborista minėjo bile prikibti ir pasipešioti? Net nesupranti kokia prasme žmogus rašo, bet pakomentuoti atseit labai protingai būtinai panorėjai?
Atsakyti
Gaunasi bėgimas ratu - aiškina ir gražiai, ir kandžiai... Ir vėl atsiranda - "mamytės, įsigijome mėnesio grynaveislį (.....), jungiuos į jūsų būrelį - ką dabar daryt?..." Ir pirmą kart visai netyčia užtikau žmogų, taip kardinaliai pakeitusį nuomonę iš kategoriškos į kategorišką biggrin.gif Pagalvojau, kad tai, kas pakeitė ją, taiko ir kitiems.
O dėl įstatymų - būtų labai neblogai (čia mano supračiu), kad pasinaudoję kaimynų patirtimi, gyvūnų gerovės įstatymo projektą papildytų straipsniu, kad šunis/kates be kilmės dokumentų galima TIK dovanoti. Būtų vienas iš nedaugelio nebogų straipsnių tame įstatyme lotuliukas.gif Tarp kitko, ar jis vis dar projekto stadijoje? Gal galima siūlyti tokį variantą?
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 03 21, 23:25)
Tai, kad visai ne vau. Bet yra kaip yra, antraip nebūtų tokios situacijos, tiesa? Ar būtų pilnos prieglaudos, būtų daužomi, kariami, skandinami?

Ar tu čia kaip erborista minėjo bile prikibti ir pasipešioti? Net nesupranti kokia prasme žmogus rašo, bet pakomentuoti atseit labai protingai būtinai panorėjai?


Vici, tu tik nesusireikšmink taip baisiai, ok? Jau "bile prikibt ir pasipešiot" tai čia tu meistrė. Labai šaunu, kad per kelis metus pakeitei savo nuomonę, bet jei atvirai - tie prieš 6 metus tavo svaidyti argumentai apie dokumentų nesvarbumą skambėjo lygiai taip pat, kaip ir šiandien į forumą atklystančių nesusipratėlių. Ir nereikia pasakoti, kad "va tada tai trūko informacijos, o dabar tai kokie klodai, tik semk, tik srėbk" (kažkada tokį ar panašų argumentą pateikei). Tie, kas norėjo, informacijos susirasdavo visais laikais.
Tiesiog tikrai smagiai skamba "aš nesu visi kiti" ir "Ir mano pačios atvejis yra labai individualus ir nelygintinas su n atvejų". Na tikrai ne. Nes tai juk TU.
Anyway, tai oftopikas. Gali nebeatsakyt, nors žinau, kad nesusilaikysi.
Atsakyti
Kai žmogus užsiima bedokumentiniais, - blogai. Kai pakeičia požiūrį, pripažįsta klaidas ir toliau dirba kaip reikia, - vėl blogai.

Ar čia tautinis bruožas vis žiūrėti atgal?
Atsakyti