Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

Tikrai ne, nes maciau as juos, kaip atrodo, siule mano kalei bedokumentei, maciau kitu sunu dalyvaujanciu tose parodose pagamintus dokus
Atsakyti
Supratau...
Atsakyti
Dalinuosi labai baisiu ir mane sukrėtusiu skelbimu verysad.gif http://www.skelbiu.l...as-6867612.html šuniukus superka kaip kokius grybus ir uogas, baisu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vysnaite1 @ 2011 08 16, 12:50)
Dalinuosi labai baisiu ir mane sukrėtusiu skelbimu verysad.gif  http://www.skelbiu.l...as-6867612.html šuniukus superka kaip kokius grybus ir uogas, baisu doh.gif

"Gali būti neskiepyti"... Plem, nu vat ir kam pranešt???
Atsakyti
QUOTE(Vysnaite1 @ 2011 08 16, 13:50)
Dalinuosi labai baisiu ir mane sukrėtusiu skelbimu verysad.gif  http://www.skelbiu.l...as-6867612.html šuniukus superka kaip kokius grybus ir uogas, baisu doh.gif


Pasakojo, man apie tokį biznį superka vadas ir veža į prancūziją ir ten po kelis šimtus eurų pardavinėja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2011 08 16, 12:16)
"Gali būti neskiepyti"... Plem, nu vat ir kam pranešt???


O gal kinologų draugija galėtų įsikišti, gal kokia veterinarijos tarnyba? O gal būtų galima ir kokį straipsniuką kur nors parašyti?

Sakykite, o gal žinote argi žmonės tikrai parduoda savo šuniukus tokioms kontorėlėms? Nu klaikus biznis verysad.gif blink.gif
Atsakyti
aš ne į temą, bet nežinau, kur klaust.
atsitiko toks dalykas, kad savaitgalį turėjom išvykti ir savo Berniuką nuvežėm uošviui į sodą (ten dažnai ir visi kartu važiuojam, todėl šuniui mažiausias stresas ten pasilikti be mūsų). turi uošvis vokiečių aviganių kalytę. šeštadienį palikom saviškį, kalytė man įtartina atrodė, bet uošvio paklausus, ar nerujoja - atsakymas neigiamas.
iki sekmadienio jie pralakstė kartu, tada tik uošvis suprato, kad visgi, rujoja jo mergaitė doh.gif vokietukė gyvena lauke, į namus neina, tai pastebėti pievoj sunkoka g.gif
dabar baisu, ar negalėjo jie per tą parą susikergti? Bernas dar metų nesulaukęs, 11 mėnesių jam, dėl to man ir stresas didžiausias, nes tikrai ne laikas panom domėtis jam.
vokietukės palikuonių irgi nelabai reikėtų, ypač maišytų g.gif
šeštadienį kalytė nelabai mano šunį prisileido, tai gal tik pati rujos pradžia? gal yra koks būdas išsiaiškinti, buvo ten pas juos kažkas ar ne?
Atsakyti
QUOTE(tindiriuška @ 2011 08 16, 16:50)
aš ne į temą, bet nežinau, kur klaust.
atsitiko toks dalykas, kad savaitgalį turėjom išvykti ir savo Berniuką nuvežėm uošviui į sodą (ten dažnai ir visi kartu važiuojam, todėl šuniui mažiausias stresas ten pasilikti be mūsų). turi uošvis vokiečių aviganių kalytę. šeštadienį palikom saviškį, kalytė man įtartina atrodė, bet uošvio paklausus, ar nerujoja - atsakymas neigiamas.
iki sekmadienio jie pralakstė kartu, tada tik uošvis suprato, kad visgi, rujoja jo mergaitė  doh.gif vokietukė gyvena lauke, į namus neina, tai pastebėti pievoj sunkoka  g.gif
dabar baisu, ar negalėjo jie per tą parą susikergti? Bernas dar metų nesulaukęs, 11 mėnesių jam, dėl to man ir stresas didžiausias, nes tikrai ne laikas panom domėtis jam.
vokietukės palikuonių irgi nelabai reikėtų, ypač maišytų  g.gif
šeštadienį kalytė nelabai mano šunį prisileido, tai gal tik pati rujos pradžia? gal yra koks būdas išsiaiškinti, buvo ten pas juos kažkas ar ne?

O gal geriau tiesiai pas vetus ir sterilizuot kalytę? Net jei su jūsiškiu nesusikergė, taip sakant, tik laiko klausimas - jei šeimininkas nemato kada rujoja - kol su kokiu kitu prašalaičiu susibėgs...
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2011 08 16, 17:38)
O gal geriau tiesiai pas vetus ir sterilizuot kalytę? Net jei su jūsiškiu nesusikergė, taip sakant, tik laiko klausimas - jei šeimininkas nemato kada rujoja - kol su kokiu kitu prašalaičiu susibėgs...

ten prašalaičių neatbėga - aukštos tvoros, kalytė pati niekur neina (per 5 metus niekad nieko nėr pasitaikę).
man labiau rūpi, ar maniškis per anksti meile nesusidomėjo blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,

Prašau visų kas turit konkrečios info apie įvairaus plauko daugintojus čia lietuvoje parašyti man AŽ, skelbimų nuorodos ir pan. welcome. Konfidencialumą garantuoju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliu @ 2012 03 14, 13:06)
Sveiki,

Prašau visų kas turit konkrečios info apie įvairaus plauko daugintojus čia lietuvoje parašyti man AŽ, skelbimų nuorodos ir pan. welcome. Konfidencialumą garantuoju.  smile.gif

Tik toks klausimėlis: jūs pats/pati neatskiriate kurie yra daugintojų skelbimai, kad prašote pagalbos ar laiko neturite tam ar kaip čia?
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 03 14, 15:18)
Tik toks klausimėlis: jūs pats/pati neatskiriate kurie yra daugintojų skelbimai, kad prašote pagalbos ar laiko neturite tam ar kaip čia?


Atskiriu. Mane labiau domina konkrečios istorijos, konkreti informacija iš susidūrusių su tom personom, žinančių konkrečių detalių. Skelbimų tokių kaip pvz. turiu:
http://www.skelbiu. lt/skelbimai/reproduktoriai-siulo-savo-genus-6336315.html
Atsakyti