Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

QUOTE(Kroja @ 2011 02 08, 11:08)
Sveikinu. Jau net ne kartą tėčiu tapęs wink.gif
Ištikrųjų tai labai užjaučiu, turbūt labai pikta dabar  verysad.gif


Ir pikta, ir liūdna labai frusty.gif frusty.gif frusty.gif

Vargšas šis šuo metų laiko keitė šeimininkus... O aš kvaila per visą pilvą nepasitikėjau savo nuojauta, nei pirmą, nei antrą kartą, kuri klykte klykė "ne ne ne".

Dabar belieka tikėtis, kad jis nors mylimas ir prižiūrimas yra unsure.gif Iš klaidų mokomės... Pamoka visam gyvenimui
Atsakyti
QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2011 02 06, 17:07)
Atšilo oras, ir atkuto šunų supirkinėtojai perpardavinėtojai.

Štai, kokie e-mailai vaikšto:

Tieisog urmu perka...Štai kokios 2011 metų pavasario mados tendencijos... doh.gif

gavau ir aš , bet aš tokiem parašau, kad mes ne trečiosios šalies daugykla ir jiems mūsų šuniukai bus per geri ir kaina ir kokybe biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


QUOTE(Rida_R @ 2011 02 08, 11:05)
O vargeli...
http://www.ltsunys.l...ko-paneliu.html

čia juk Cheopsas  swoon.gif iš mano vienintelės vados  doh.gif Kažin kiek kartų jis pakeitė šeimininkus, kol pateko į tą daugyklą?  verysad.gif

toj pačioj daugykloj, kur prieš kurį laiką bandė atsikratyti dviejų metų ir jau tris vadas turėjusios kalytės (dar tada pagalvojau, kad cleo ten) verysad.gif
Atsakyti
visai nesidomėjau tokiais dalykais, bet kodel neuzdraudzia dauginimo ? visam pasauly vyksta sita baisybe ir niekur niekas nieko nesiima??? gautu geras baudas, gal truputi sumazetu viso sito.... ar kur nors yra draudziama istatimiskai??
Atsakyti
Kadangi tai būtų taip lengvai padaroma...
Atsakyti
QUOTE(kornelija.k @ 2011 02 08, 11:52)
visai nesidomėjau tokiais dalykais, bet kodel neuzdraudzia dauginimo ? visam pasauly vyksta sita baisybe ir  niekur niekas nieko nesiima??? gautu geras baudas, gal truputi sumazetu viso sito.... ar kur nors yra draudziama istatimiskai??

Galvokim logiskai - suo, kate, kaip ir kiti gyvunai, teoriskai skaitomi zmogaus turtu. Kaip nedraudzia kaime niekas dauginti turimos beveisles karves su arciausiai esanciu buliumi, tiap nedraudzia ir su sunimis to daryti. Berods UK kazkada buvo net siuloma ukininkams uzsiimti sunu dauginimu ir taip uzsidirbti papildomu pinigu.
Atsakyti
Rida, užjaučiu.

Ten ne šiaip daugyklėlė, ten perpardavinėtojai.
http://www.bone.lt/s...ldogas-id93215/
Ir čia pagal e-mailą galima rasti http://www.lietuvauz...nd,1/Itemid,34/ (pavardė ir vardas irgi yra).
Nežinau kaip tokius niekšus uždusint. Gal mokesčių inspekcijai skųsti?
Atsakyti
Rida užjaučiu unsure.gif .. ir kaip apsisaugoti nuo to?
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2011 02 08, 12:52)
Rida užjaučiu  unsure.gif .. ir kaip apsisaugoti nuo to?


Va čia jau mano klaida. Bent šį šuniuką galėjau apsaugoti nuo daugintojų. Juk jis metų laiko grįžo pas mane. Kodėl aš jo nekastravau prieš ieškodama naujų namų???????????? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2011 02 08, 12:11)
Galvokim logiskai - suo, kate, kaip ir kiti gyvunai, teoriskai skaitomi zmogaus turtu. Kaip nedraudzia kaime niekas dauginti turimos beveisles karves su arciausiai esanciu buliumi, tiap nedraudzia ir su sunimis to daryti. Berods UK kazkada buvo net siuloma ukininkams uzsiimti sunu dauginimu ir taip uzsidirbti papildomu pinigu.


o su karvėm ne taip paprastai viskas vyksta, karvės turi savo knyžkes kažkokias, kaip suprantu alia "kilmės dokus", numeriais sužymėtus, kad artimos kraujomaišos nebūtų ( na bent tiek iš vaikystės pamenu, kai dar kaimą turėjau), o va šunims nu kam gi to reikia..............................


QUOTE(Rida_R @ 2011 02 08, 13:24)
Va čia jau mano klaida. Bent šį šuniuką galėjau apsaugoti nuo daugintojų. Juk jis metų laiko grįžo pas mane. Kodėl aš jo nekastravau prieš ieškodama naujų namų????????????  unsure.gif

..... na iš klaidų mokomės, ir vat tai yra įrodymas, kad apskritai labai pasitikėti negalima, juolab menkai tepažįstamais žmonėm verysad.gif dabar jau nepergyvenk labai, nes nieko nepadarysi tik sau sveikatą susigadinsi .......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lacosta: 08 vasario 2011 - 13:55
QUOTE(lacosta @ 2011 02 08, 13:54)
o su karvėm ne taip paprastai viskas vyksta, karvės turi savo knyžkes kažkokias, kaip suprantu alia "kilmės dokus", numeriais sužymėtus, kad artimos kraujomaišos nebūtų ( na bent tiek iš vaikystės pamenu, kai dar kaimą turėjau), o va šunims nu kam gi to reikia..............................

Karves pateikiau tik kaip pavyzdi, sovusi pirma galvon. Gal paprastesne ir panasesne "tvarka" butu lyginant su vistom? Vat turi vistas kelias, gaidi. Isperi visciukus, pasilieka sau kelis, kitus parduoda - turi kelis litus papildomus. Taip ir su sunim - pardave suniuku, uzdirbo kelis litus ir ka tu jiems? Istatymams tai nenusizengia.
Atsakyti
ne visos karves turi yra ir "dvorniu" ir pirmos antros kartos misankiu yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wolfin: 08 vasario 2011 - 14:30
QUOTE(Rida_R @ 2011 02 08, 13:24)
Va čia jau mano klaida. Bent šį šuniuką galėjau apsaugoti nuo daugintojų. Juk jis metų laiko grįžo pas mane. Kodėl aš jo nekastravau prieš ieškodama naujų namų????????????  unsure.gif

teisingai Lacosta sako.. bus pamoka.. visos mes savo laiku klaidų pridarėm deja.. ir dar kiek pridarysim..
Atsakyti