Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

QUOTE(Verutea @ 2010 04 07, 18:37)
Nebent tuo atveju, jei kergia kalę per kiekvieną rują blink.gif


Arba kitas varijantas- padaro šunims privalomus sveikatos tyrimus ir pasirodo, kad pagal LKD veisimo nuostatus, jų kergti negalima. O norisi, kad bent jau į juos investuoti pinigėliai grįžtų... doh.gif Tai "džiaugsis" tokių šuniukų pirkėjai- pigiai nusipirkę grynakraujį be dokumentų... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Verutea @ 2010 04 07, 19:37)
Įdomu, o kaip veislynas gali pardavinėti šuniukus be dokumentų? Jis ką, neregistruoja vados? O ir kur logika neregistruoti? g.gif  Nebent tuo atveju, jei kergia kalę per kiekvieną rują blink.gif

Arba nueina i parodas , o pasirodo brokas, negauna reikiamu ivertinimu kergimui, o pinigai i sunis investuoti, nori atsiimti. Tevai turi dokus, o vaikai ne.
Atsakyti
QUOTE(liuka** @ 2010 04 07, 16:40)
Arba nueina i parodas , o pasirodo brokas, negauna reikiamu ivertinimu kergimui, o pinigai i sunis investuoti, nori atsiimti. Tevai turi dokus, o vaikai ne.

Bet tokiu atveju jie nusizengia LKD taisyklemis,ka LKD daro tokiu atveju?ar isvis ka nors daro?
Nes siaip dabar apskritai labai daug,kas leidzia savo kilmingus sunis kergti su bedokumenciais,bet tai daryti draudzia LKD taisykles,ar LKD taiko nuobaudas seimininkams?nes dabar susidaro ispudis,kad tik del vaizdo tos ju taisykles.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievenko @ 2010 04 07, 23:11)
Bet tokiu atveju jie nusizengia LKD taisyklemis,ka LKD daro tokiu atveju?ar isvis ka nors daro?
Nes siaip dabar apskritai labai daug,kas leidzia savo kilmingus sunis kergti su bedokumenciais,bet tai daryti draudzia LKD taisykles,ar LKD taiko nuobaudas seimininkams?nes dabar susidaro ispudis,kad tik del vaizdo tos ju taisykles....  doh.gif

Ankstesniam puslapyje jums atsakė, kas dar neaišku?
Atsakyti
lotuliukas.gif oj nebegaliu. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2010 04 08, 05:25)
Ankstesniam puslapyje jums atsakė, kas dar neaišku?

Neaisku Daiva.D,man idomu suzinoti ar LKD taisykles yra tik siaip surasytas ar jas pazeidus yra atitinkamai baudziama,o atsakymas,kad jie nubaude kelis veislynus,kai tokiu,kuriuos reiketu nubausti yra simtai,tai kazin ar tai gero darbo rezultatas.

O ka daro LKD ne su veislynais,o privaciais asmenims,kurie priklauso LKD bet leidzia kergti savo suni su dok,su bedokumenciu sunimi?Pagal ju taisykles,turetu buti baudziama,bet ar taip yra?

Istikruju Daiva.D matau,kad esate savo srities zinove,bet nebutinai kas jums aisku,turi buti aisku visiems,ir nereikia visu pulti,nes pasidaro labai nebemalonus bendravimas sitame forume,del keliu tokiu,kaip jus,kurios daug ismanote,bet deja forume susirenka ne visi profesionalai ir LKD zinovai ir kas man neaisku,as turiu teise paklausti butent cia-forume.O jei jums nemalonu skaityti maziau ismananciu zmoniu klausimus,tai isikurkite profesionaliu ir viska ismananciu kinolgu foruma mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Ievenko @ 2010 04 12, 20:13)
Neaisku Daiva.D,man idomu suzinoti ar LKD taisykles yra tik siaip surasytas ar jas pazeidus yra atitinkamai baudziama,o atsakymas,kad jie nubaude kelis veislynus,kai tokiu,kuriuos reiketu nubausti yra simtai,tai kazin ar tai gero darbo rezultatas.

O ka daro LKD ne su veislynais,o privaciais asmenims,kurie priklauso LKD bet leidzia kergti savo suni su dok,su bedokumenciu sunimi?Pagal ju taisykles,turetu buti baudziama,bet ar taip yra?

Istikruju Daiva.D matau,kad esate savo srities zinove,bet nebutinai kas jums aisku,turi buti aisku visiems,ir nereikia visu pulti,nes pasidaro labai nebemalonus bendravimas sitame forume,del keliu tokiu,kaip jus,kurios daug ismanote,bet deja forume susirenka ne visi profesionalai ir LKD zinovai ir kas man neaisku,as turiu teise paklausti butent cia-forume.O jei jums nemalonu skaityti maziau ismananciu zmoniu klausimus,tai isikurkite profesionaliu ir viska ismananciu kinolgu foruma  mirksiukas.gif


Daro LKD, tik reikia jiems tiksliai viska pranesti. O jei kalba eina apie pavieniu asmenu sunu kergima, tai, pataisykit, jei klystu, bet tam suniui uzdraudziama veistis 3 metus LKD. Jei tai daro veislynas, jis buna uzdaromas arba suspenduotas iki tam tikro laiko su visais veislyne esanciais sunimis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievenko @ 2010 04 12, 19:13)
atsakymas,kad jie nubaude kelis veislynus,kai tokiu,kuriuos reiketu nubausti yra simtai,tai kazin ar tai gero darbo rezultatas.

Jei turite tokią statistiką, kad baustinų yra šimtai, ir turite įrodymų - prašom kreiptis į LKD ir pateikti įrodymus. Aš tokios statistikos neturiu. Įrodymų taip pat neturiu - turiu įtarimus dėl kelių veisėjų, o ne dėl šimtų.
QUOTE
O ka daro LKD ne su veislynais,o privaciais asmenims,kurie priklauso LKD bet leidzia kergti savo suni su dok,su bedokumenciu sunimi?Pagal ju taisykles,turetu buti baudziama,bet ar taip yra?

Lygiai taip pat - bus įrodymai, bus ir nuobaudos. Niekas nebaudžia pagal VBS informaciją.
QUOTE
Istikruju Daiva.D matau,kad esate savo srities zinove,bet nebutinai kas jums aisku,turi buti aisku visiems,ir nereikia visu pulti,nes pasidaro labai nebemalonus bendravimas sitame forume,del keliu tokiu,kaip jus,kurios daug ismanote,bet deja forume susirenka ne visi profesionalai ir LKD zinovai ir kas man neaisku,as turiu teise paklausti butent cia-forume.

Kartoju - į jūsų klausimą jau buvo atsakyta. Kokia prasmė atsakinėti į klausimus žmonėms, kurie neskaito atsakymų?
QUOTE
O jei jums nemalonu skaityti maziau ismananciu zmoniu klausimus,tai isikurkite profesionaliu ir viska ismananciu kinolgu foruma  mirksiukas.gif

Nesakykite ką man daryti, ir aš nesakysiu kur jums eiti ©
O aš ne litas, kad visiems patikčiau.
Atsakyti
Jusu parasas viska pasako Daiva.D drinks_cheers.gif

Sudejus kartu fizinius asmenis ir veislynus,tikrai susidarytu didelis skaicius pazeidzianciu LKD taisykles,nes labai daug randu skelbimu,kuriuose rasoma,kad tevas su dok,o mama be arba atvirksciai.Esu del vieno parasiusi i LKD,nusiuntusi dok. kopija,bet kaip baigesi nieko nezinau,nes jokio atsakymo negavau,tai vat buvo idomu suzinoti ar jie apskritai ka nors daro,pasirodo,kad daro,na tai tada valio biggrin.gif

Ir atsakymus as skaitau,aciu
Atsakyti
QUOTE(Ievenko @ 2010 04 12, 22:37)
Jusu parasas viska pasako Daiva.D  drinks_cheers.gif

Sudejus kartu fizinius asmenis ir veislynus,tikrai susidarytu didelis skaicius pazeidzianciu LKD taisykles,nes labai daug randu skelbimu,kuriuose rasoma,kad tevas su dok,o mama be arba atvirksciai.Esu del vieno parasiusi i LKD,nusiuntusi dok. kopija,bet kaip baigesi nieko nezinau,nes jokio atsakymo negavau,tai vat buvo idomu suzinoti ar jie apskritai ka nors daro,pasirodo,kad daro,na tai tada valio  biggrin.gif

Ir atsakymus as skaitau,aciu
I tai galiu atsakyti.ZMONES yra klubu nariai o ne SUNYS.Pagal jusu suoprata iseina,kad kiekvienas auginantis suni su dok.yra LKD narys.
Atsakyti
QUOTE(gautama @ 2010 04 12, 18:44)
I tai galiu atsakyti.ZMONES yra klubu nariai o ne SUNYS.Pagal jusu suoprata iseina,kad kiekvienas auginantis suni su dok.yra LKD narys.

Na nezinau kodel jums taip pasirode,bet as puikiai suprantu,kad LKD taisykles galioja tik LKD nariams cool.gif
Atsakyti
Sakykim, aš žinau, kad žmogus (savininkai tikrai LKD nariai) kergia savo patiną su bedokėm. Turimi patino, kalės ir vaikų šeimininkų duomenis. Patino ir kalės šeimininkai neigia šį faktą Ar LKD darys genetinius tyrimus? g.gif
Atsakyti