Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

QUOTE(MėnulioŠešėlis @ 2009 12 09, 22:23)
na jei LKD klubo susirinkime tai svarste ir ta mano pazystama dirba taip pat LKD klube ir ji ten priklauso, tai ka as zinau, ar tiesa buvo paskyta ar ne.



QUOTE(žostautė @ 2009 12 09, 22:34)
Tikrai LKD smile.gif

aiškutis, tuomet smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2009 12 09, 21:08)
Gal mano žinios klaidingos, nenoriu nusisapalioti, bet kiek aš girdėjau tai ponia Mirtišė priklausė ne LKD klubui unsure.gif , o tam....alternatyviam ax.gif . Bet kartoju, mano žinios gali būti netikslios

Na jei priklause LKD ir dabar ismete, tai pereis i kita, alternatyvini, ir tiek ziniu biggrin.gif
Atsakyti
o koks tas alternatyvinis? blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2009 12 09, 23:46)
Na jei priklause LKD ir dabar ismete, tai pereis i kita, alternatyvini, ir tiek ziniu  biggrin.gif

Taigi dar reportažo pradžioj kiek pamenu sakė, kad norint įsitikint, kad šuniukas veislinis, reikia abu tėvus pamatyt, o ne dokumentus biggrin.gif Tai kam jai tie klubai, gerai ir taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 12 09, 22:59)
o koks tas alternatyvinis?  blush2.gif  doh.gif

http://www_lgac_lt/ doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 12 10, 08:55)


aj šitas irnesakyk.gif smile.gif
Atsakyti
LGAC taip pat turi proto ir tokiu nukvasusiu ala veiseju netoleruoja,kazkuriuose sio forumo komentaruose apie perpardavinetojus moteris buvo mulkinama neva suniukai bus(kazkada)su dokais bet jie is LGAC tai ta miteriske nepatingejo,pasiskambino tai tos organizacijos atstovai tuoj pasidomejo kas ir kur ju vardu dagstosi,paklause kontaktu tu aferistu ir pasiule is tokiu daugintoju suneliu nepirkti.taip sakant tas š... visiems nors kiek padoresniems zmonems smirda lotuliukas.gif
Atsakyti
Idomu sita kalyte priglaude jau nescia ar patys pagausino bedokumenciu VA gretas g.gif
http://www.skelbiu.l...do-7365871.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cile: 09 vasario 2010 - 15:08
Panasu, kad pas juos pastojo. Nes suniukams 1 men, pastoti turejo spalio gale-lakricio pradzioje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tati: 09 vasario 2010 - 15:29
QUOTE(Giedruma @ 2010 01 13, 22:57)
LGAC taip pat turi proto...


...jei jo turėtų, tai p. Sirijus www.bone.lt nesipeštų su to portalo vartotojais 9kur absoliuti dauguma yra jaunesniojo amžiaus mokinukai) ir nereikalautų iš jų paaiškinimų, kuriuos jis kažkada gavo čia, SM-e. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2009 10 16, 21:07)

Čia man vienai užkliuvo kaip ji šunis laiko? blink.gif Tartum jie kokie nešvarūs būtų, nė karto neprisiglaudė ir normaliai nepaglostė.
Kalba apie jorkus: "Tai jie faktiškai ir miršta. Jei vadoje būna penki šuniukai, tai jei trys išgyvena reikia labai džiaugtis." blink.gif Omg, mano sesers jorkšyriukė pati be jokių problemų pagimdė sveikus penkis šuniukus (dar pati juos padėjau priimti ir po to auginau iki 3 mėn.). Svarbu, kad gautų normaliai judėti, o ne sėdėtų narve uždaryti.

Paskaičiau šitos temos pradžią, kai kurios žinutės tikrai įkvepia tikram veisimui ir veislės puoselėjimui. Manau nesupyks veisėjai, jei pasakysiu, kad kiekvienas tikras veisėjas yra menininkas, kuris išsikėlęs viziją bando ją pamažu įgyvendinti. Tad linkiu stiprybės kiekvienam save ir savo veislę gerbiančiam veisėjui 4u.gif
Atsakyti
As ir perziurejau ta laida ir pakraupau,nes siaip pati esu siauliete ir tikrai geda uz tokias klaidinancias Siauliu televizijos laidas.Moteris,tikrai netryksta meile gyvunams,o kalba labai daug netiesos.Geda,kad televizija reklamuoja daugintojus bash.gif censored2.gif
Beje dar yra viena jos laida apie jorksyrus,tai dar daugiau nesamoniu prisnekejusi!
Atsakyti