Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

Teisingai...Nevykusi parodija...user posted image
Atsakyti
QUOTE(...Šlapia Jorkė... @ 2009 10 28, 12:32)
Mačiau ir aš ją Šiaulių parodoj, žiauriai apsirengus ir prisidažius su kamera visus filmuoja, fotografuoja.. Siaubas blink.gif

Šią išsidažiusia ir išsipuščiuse poniute, jau išmete iš klubo, buvo vilniuje susirinkimas ir ji pasalinta iš LKD. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MėnulioŠešėlis @ 2009 12 08, 11:33)
Šią išsidažiusia ir išsipuščiuse poniute, jau išmete iš klubo, buvo vilniuje susirinkimas ir ji pasalinta iš LKD. ax.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MėnulioŠešėlis @ 2009 12 08, 10:33)
Šią išsidažiusia ir išsipuščiuse poniute, jau išmete iš klubo, buvo vilniuje susirinkimas ir ji pasalinta iš LKD. ax.gif



Smagu jei tiesa. Sakykit, o iš kur tokios žinios ir gal plačiau papasakotumėte.
Atsakyti
ka galiu pasakyti sueinu su gerai pažystama klubo darbuotoja. Tiksliai negaliu nupaskoti ka ten kalbejo, ir neklausinejau, tik vieną gerai žinau, kad ji yra pašalinata iš LKD nariu, buvo kalbėta ir nagrinėta tema dėl klaidingos žmonems duodamos informacijos, (jorkšyru šuniukai turi buti laikomi narve, kad nesusiveltu plaukas) lotuliukas.gif ir už neteiseta veikla. Tai įvyko užpraeita šeštadienį.
Atsakyti
QUOTE(MėnulioŠešėlis @ 2009 12 08, 13:53)
kad ji yra pašalinata  iš  LKD nariu

Na, nors tiek. Bet nejaugi ji priklausė LKD klubui? Buvo jos narys? Kaži koks veislyno pavadinimas mastau.gif
Atsakyti
jinai gal savo vardu buvo uzregistravus...? g.gif
Vienaip ar kitaip, gavo ko nusipelne! Dziugu, kad pastate i vieta sita nesusipratele... user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2009 12 08, 16:53)
Na, nors tiek. Bet nejaugi ji priklausė LKD klubui? Buvo jos narys? Kaži koks veislyno pavadinimas mastau.gif

tikrai veislyno pavadinimo nezinau, bet kad ismete tai tikrai garantuoju 100% ji su chua dalyvaudavo ir toiterjarais pardose, taip pat anksciau supirkinedavo be dokumentu toiterjerus ir perparduodavo i ryga, kaip juos veisimo suniukus. Tik tokios visos mano zinios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MėnulioŠešėlis: 08 gruodžio 2009 - 15:13
QUOTE(Aidulia @ 2009 12 08, 15:53)
Na, nors tiek. Bet nejaugi ji priklausė LKD klubui? Buvo jos narys? Kaži koks veislyno pavadinimas mastau.gif

Priklausė matyt kažkokiam, jei išmetė. LKD konferencijoje tas klausimas buvo svarstytas. O tai reportaže nesakė veislyno ar bent jos pavardės? Gūglas visagalis... (negalėjau žiūrėt viso reportažo, pradžios gana buvo unsure.gif )
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 12 09, 21:03)
Priklausė matyt kažkokiam, jei išmetė. LKD konferencijoje tas klausimas buvo svarstytas.

Gal mano žinios klaidingos, nenoriu nusisapalioti, bet kiek aš girdėjau tai ponia Mirtišė priklausė ne LKD klubui unsure.gif , o tam....alternatyviam ax.gif . Bet kartoju, mano žinios gali būti netikslios
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2009 12 09, 22:08)
Gal mano žinios klaidingos, nenoriu nusisapalioti, bet kiek aš girdėjau tai ponia Mirtišė priklausė ne LKD klubui unsure.gif , o tam....alternatyviam ax.gif . Bet kartoju, mano žinios gali būti netikslios

na jei LKD klubo susirinkime tai svarste ir ta mano pazystama dirba taip pat LKD klube ir ji ten priklauso, tai ka as zinau, ar tiesa buvo paskyta ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2009 12 09, 21:08)
Gal mano žinios klaidingos, nenoriu nusisapalioti, bet kiek aš girdėjau tai ponia Mirtišė priklausė ne LKD klubui unsure.gif , o tam....alternatyviam ax.gif . Bet kartoju, mano žinios gali būti netikslios

Tikrai LKD smile.gif
Atsakyti