Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

Siandiena Siauliu parodoje,vos soko negavom blink.gif kaip ir pamacius sios "zinoves" fotoreportaza lotuliukas.gif savo akimis ja isvydome gyvai bigsmile.gif vaikstinejant po paroda,su kamera rankoje,befilmuojancia jorksyrus ir kt.Tuo paciu filetavu lupdaziu,tragisku makijazu ir cariska apranga biggrin.gif nutaisiusi labai rimta veido israiska,bande diskutuoti su rusais kazkokias,pas kuriuos du jorkai gulejo ant stalo.
Ta akimirka taip ir norejosi prieiti ir issakyti viska ka apie ja ir jos sunis galvojam doh.gif
Bet,nebuvo laiko... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lacrymosa @ 2009 10 17, 11:26)
Parašų rinkimą peticijoje čia mes kelios merginos iš vieno jorkšyrų forumo sugalvojom. Nežinau ar padės kažkiek, bet manau verta pabandyt... Dar aš parašiau į Šiaulių TV, dėl šito reportažo. Yra Šiaulių televizijos svetainėje skiltis atsiliepimai, ir ten administracija televizijos taipogi atsakinėja. Galit ir jūs pabandyti ten parašyti wink.gif Pamatys kad daug žmonių skundžiasi ta laida, gal į protą ateis smile.gif

Aš drįsčiau suabejoti... Galbūt ir augina dokinius šunis, bet pardavinėja be dokinius. Tai vadinasi parodų net nemato...

seniau maciau keleta kartu parodose as ja, taip pat vakar siauliuose parodose sukinejosi
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2009 10 16, 23:35)
O galgi ir gerai, kad šita persona rodosi ekranuose? Juk iš jos pirkti šuniuką gali tik suskystėjusio proto asmuo. Taip iš karto ir matysis, kas yra kas...


Nebūtinai. Gali ir šiaip naivus žmogelis pakliūti, absoliučiai nenusimanantis nei apie šunelių standartus, nei apie LKD reikalavimus, nei tuo labiau veisimo "plonybes". Suveiks pasąmonė "oi, šitą ponią per TV rodė, matyt, nusipelniusi kokia, visi ją pažįsta..."
Kažkur skaičiau psichologų komentarus, kodėl žmonės į seimą prirenka visokių klounų- ogi dėl to, kad kasdien per TV mato, jie jau tokie artimi pasidarę, nu, beveik kaip giminės... rolleyes.gif
Atsakyti
Zinoma, kad buvo ir bus zmoniu kurie tiki visokiomis ''zinovemis".Anksciau as pati tikedavau ir priimdavau kaip uz gryna tiesa, kai man tokie zmogeliai makaronus kabindao, nes buvau visiskai zalia.Tik dabar po biskuti pradedu atskirti kas yra kas.
Atsakyti
QUOTE(Heide_Aitra @ 2009 10 19, 08:55)
seniau maciau keleta kartu parodose as ja, taip pat vakar siauliuose parodose sukinejosi


Tai sukinėtis ir aš galiu, bet mes kalbam apie dalyvavimą... smile.gif Kiek girdėjau, ji be šunų buvo vakar parodoje. Ir niekas jos lyg ir nėra regėjęs dalyvaujant blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lacrymosa: 19 spalio 2009 - 14:55
QUOTE(Lacrymosa @ 2009 10 17, 10:26)
Parašų rinkimą peticijoje čia mes kelios merginos iš vieno jorkšyrų forumo sugalvojom. Nežinau ar padės kažkiek, bet manau verta pabandyt... Dar aš parašiau į Šiaulių TV, dėl šito reportažo. Yra Šiaulių televizijos svetainėje skiltis atsiliepimai, ir ten administracija televizijos taipogi atsakinėja. Galit ir jūs pabandyti ten parašyti wink.gif Pamatys kad daug žmonių skundžiasi ta laida, gal į protą ateis smile.gif

Aš drįsčiau suabejoti... Galbūt ir augina dokinius šunis, bet pardavinėja be dokinius. Tai vadinasi parodų net nemato...

Va turbūt geriausias variantas yra informuoti laidos autorius ar bent transliuotoją, nes nu... Sugalvosiu aš laidą apie automobilius daryt, pavyzdžiui. Kai šunį vedžiojau, mačiau, kad netoli autoservisas yra. Tai aš ten einu ir klausiu tepaluoto dėdės, papasakokit man apie mašinas. O ar aš suprantu, sąmones jis kalba ar ne? Aišku nesuprantu biggrin.gif Tai va laidą kuria aiškiai žmogus, kuriam gal ir patinka gyvuliukai, ale supračiaus apie tai, kas kaip ir kodėl jis neturi... Gaila, bet turint omenyje regioninių TV finansinę situaciją... Eina kas nori ir gali bent kiek susikrapštyt iš reklamos... O apie profesionalumą, tiek turinio, tiek formos, kalba neina smile.gif
Atsakyti
Žostaute, pritariu visom keturiom drinks_cheers.gif Davai, grupelę renkam žmonių ir kuriam laidą apie automobilius bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lacrymosa @ 2009 10 19, 16:54)
Tai sukinėtis ir aš galiu, bet mes kalbam apie dalyvavimą... smile.gif Kiek girdėjau, ji be šunų buvo vakar parodoje. Ir niekas jos lyg ir nėra regėjęs dalyvaujant  blush2.gif

kam jai dalyvauti, jei turi daukartinius cempionus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , na ji taip save apaibudina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MėnulioŠešėlis @ 2009 10 20, 11:51)
kam jai dalyvauti, jei turi daukartinius cempionus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , na ji taip save apaibudina  blush2.gif

musiau, prifotkina parodoje svetimus šuniukus, paskui pirkėjams rodo kaip savo gun_bandana.gif
Atsakyti
Būtent apie šitą poniulę jau anksčiau rašiau perpardavinėtojų, sukčių temoje mirksiukas.gif

Mačiau ir aš ją Šiaulių parodoj, žiauriai apsirengus ir prisidažius su kamera visus filmuoja, fotografuoja.. Siaubas blink.gif
Atsakyti
He he...Nagi tikrai Mirtišė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2009 10 28, 13:59)
He he...Nagi tikrai Mirtišė  doh.gif

Nu ne. Negalima lyginti. Mirtišė - stilinga, skoninga. O ten tik apgailėtina parodija.
Atsakyti