Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

QUOTE(*VICI* @ 2006 08 23, 09:13)
bet juk aš parašiau kai kurie ax.gif tai manau yra skirtumas mirksiukas.gif


4u.gif Aišku , nieko blogo , kad žmonės perka tai kas jiems patinka , kas miela širdžiai. ax.gif Blogai , kad , padidėjus paklausai , pasiūloje atsiranda prastos kokybės šunelių... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2006 08 23, 08:21)
Įdomu, kokiu tonu reikėjo perskaityt kažką kompe, kad šuo išsigąstų  g.gif
Na bet jei tu sakai, kad ir žodžius supranta, tai ką aš čia ginčysiuos  biggrin.gif

prie ko čia tonas? g.gif šunys tikrai ne tik toną supranta schmoll.gif ir nereikia imti visko už gryną pinigą doh.gif norėjau tik atkreipti kai kurių žmonių dėmesį, kad galima ir mandagesniais žodžiais vieną ar kitą mintį išreikšti ax.gif nes kokio jūs supratimo ir palaikymo norite, kai iš jūsų tarpo žmonės tokius dalykus rašinėja? g.gif tada tyčia norisi su jumis pasiginčyti tongue.gif
reiktų ne vien pasaulį keisti, bet ir save nors biškiuką mirksiukas.gif
ir mano šuns supratingumas čia buvo ne prie ko, dar kartą kartoju - norėjau atkreipti dėmesį, tikiuosi dabar jau viskas aišku? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 23, 09:13)
o tai ką taviškiai nesupranta? unsure.gif nu tai negerai labai, nebendrauji reiškias su jais unsure.gif
va jum ir įrodymas, kad bedokumentis šuo gali būti super bigsmile.gif


Šunys supranta maždaug 200 žodžių, bet tarp jų tikrai nėra paminėtų „vagys“ ir „tuščiagalviai“, kurios neva suprato tavo šuo. Nesužmogink šuns, jam nuo to tikrai geriau nebus...
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 23, 09:13)

ir bent jau kai aš pirkau jorką, tai dar tos mados tokios didelės nebuvo schmoll.gif nesakau, kad jų buvo vienetai, bet ir ne ant kiekvieno kampo schmoll.gif o ir dabar tikrai nemanau, kad žmonės perka dėl mados schmoll.gif tiesiog šių šuniukų pridaugėjo, nes jie yra nuostabūs, atsirado galimybė įsigyti ir tiek mirksiukas.gif Papildyta:


Ir iš kur tas nežmoniškas naivumas? lotuliukas.gif Jorkai ne mada? lotuliukas.gif Nu ir pasakei.... lotuliukas.gif

Kiek tavo jorkui metų 2-3? Jorkų banga prasidėjo prieš gerus 3-4 metus. Ankščiau buvo lygiai tokia pati galimybė juos įsigyti tik žinoma su dokumentais. Žmonės juos veisė ir ankščiau, tiesiog liaudis nežinojo kas tai per šuo, nes "rinka" (kaip tu tai vadini) buvo perpildyta bedokumenčių rotikų, doberių ir kitų didesnių šunų. Beje, tas laikotarpis puikiai parodė, ką daro veislės populiarumas. Atsirado straipsniai, kad vienas ar kitas "rotikas" apkandžiojo ką nors, tik kažkodėl spauda niekada neparašo, kad šunys buvo tikrai tik vos šiek tiek panašūs į minimą veislę, o ką jau kalbėt apie dokus. Ir po tokių populiarumo bangų, veislės patiria didžiulį nuosmukį, tampa žmogėdromis.. Nors tarkim Anglijoje aš daugybę rotikų mačiau vedžiojamus be pavadėlių ir be antsnukių, ten žmonės tikriausiai išjuoktų jei uždėtum tokiam šuniui antsnukį, nes visi žino jog rotikai yra gana ramūs ir orūs šunys.
O jorkai dabar yra grynų gryniausia mada. Nei vienos "damos" dabar nerasi be jorko, nes juk jorkas, kaip ir auksinė grandinė ant mužiko kaklo, parodo gerą finansinę padėtį rolleyes.gif O man taip gaila šios veislės veisėjų ir puoselėtojų, kad daugelio iš jų darbas eina šuniui ant uodegos.. Ir pačių jorkų gaila, kad jie dėl savo išvaizdos kartais atsiduria pas žmones, kuriem apskritai reikėtų uždrausti auginti bet kokį gyvūną... Beje, dabar ne tik su jorkais tokia padėtis, bet ir su žako papūgomis.. Irgi prisiperka "damos" tokių paukščių, o paskui nesusitvarko.. bet juk visi žino kokios jų kainos ir tai taip pat labai geras būdas "parodyti" savo finansinę padėtį.. Žodžiu, dar nei vienam gyvam padarui nepadėjo populiarumas.. o populiarumas, kitais žodžiais ir yra savotiška mada, kuri labai dažnai atsiranda dėl žmonių tuštybės..

O šiaip tai tikrai, nusibodo tą patį per tą patį rašyti.. aš jau turbūt kokį 3 kartą tą patį rašau.. tiesiog vis išprovokuoja kokios nors nesąmoningos blevyzgos..
Atsakyti
QUOTE(BlueBelton @ 2006 08 23, 11:27)
O jorkai dabar yra grynų gryniausia mada.


Ir iš tikrųjų mada dar nebūtų taip blogai, jeigu ne lietuviškas skūpumas smile.gif Nori madingo ir brangaus šuns, o pinigų gaila. Tai perka be dokų smile.gif Čia tas pats, kaip tam anekdote: "kuo skiriasi naujojo ruso ir naujojo lietuvio mašinos? Pas abu mersai, bet pas lietuvį dujinė įranga sudėta" biggrin.gif

JEigu jau kalbant apie mašinas... Sakot, Daiva per griežtai pasakė, kad daugintojai yra vagys? O, pvz., jei būtų tokia situacija - imtų koks nors didedukas savo garaže iš daliu surinkinėt mašiną. Padarytų panašią į mersą, prilipdytų merso ženkliuką ir pardavinėtų tokias mašinas kaip mersus biggrin.gif Kitas diedukas taip pat gamintų kokias "audines", trečias - bmw. Manot, tai būtų toleruojama? Oi kliūtų didukam už tokius bajerius, maža nepasirodytų biggrin.gif O va šunim padėtis tokia pati - gamina juos kas nori ir kaip nori, ir vagia veislės vardą. Ir žinot kas blogiausia tokioj situacijoj? Va jeigu pirmo dieduko "mersams" pradėtų bevažiojant, pvz., varikliai sproginėt - tokie va protinguoliai, kurie mano, kad "čia visai tas pats, tik pigiau" pradėtų skleisti kalbas, kad "mersai blogos mašinos, jų varikliai sporginėja". Lygiai taip atsirado kalbos, kad rotveileriai yra baisūs šunys ir vaikus valgo...
Atsakyti
Pasakysiu tik tiek, jei kaltinate jorkistus ir jorkistes mados aukomis, tik pasirodymu, o ne meile būtent šiai veislei, tai parodėte tikrą savo neišmanymą žmonių psichologijos, manau dabar visiems forumiečiams bus aišku kas yra kas ax.gif
galvokit ką norit, bet iki daugumos žmonių lygio, bendraujančių jorkų skyrelyje, kai kuriems iš čia pasisakančiųjų dar augti ir augti 4u.gif
ir sugalvok tu man šitaip doh.gif kad viena kokia Lavrinovič pasirodyt norėjo, tai nereiškia, kad visi tokie blink.gif
Atsakyti
Jei jau VICI prakalbai apie meilę konkrečiai veislei, tai siūlau atsiverst keletą šios temos puslapių ir iš naujo viską perskaityt blink.gif
Nes (pasikartosiu milijoninį kartą) tie, kurie daugina šunis be dokumentų, konkrečiai šiuo atveju kad ir jorkus, tai nėra veislės mylėtojai, o tik jos vardo vagys. Tikiuosi tavo šuo šį kartą neišsigąs unsure.gif
Ai čia gali kartot kiek nori, ne visi žmonių kalbą supranta.
Atsakyti
Sakyčiau, tokia keistoka meilė konkrečiai veislei, pasireiškianti būtent tos veislės gadinimu.
Atsakyti
ir beje iš pirkėjo pusės, jei jau labai mylėčiau konrečią veislę, tai tikrai jokiu būdu nepirkčiau šuns be dokumentų, o kaip tik bandyčiau palaikyti ją atitinkančius standartus, kad ta veislė neišsigimtų ir nedegraduotų.
Ir jei jau atsirastų 1700 lt bedokumenčiam jorkui, tai dar 800 lt ar kiek ten tikrai surasčiau, kad gaučiau TIKRĄ jorką, o ne į jį panašų.

Taip kad nekalbėk apie meilę konkrečiai veislei, jei nesupranti, kas tai yra.

Sorry jei piktai nuskambėjo, nebeišlaikiau wink.gif
Atsakyti
Noriu tik tiek pasakyti, pilnas turgus visokių LEVIS džinsų ir kitų galsių firmų, NET dizainerių darbų - D&G ir kitų. Juk čia pat vietoje galime ore nusipirkti tokį pat "firminį" ir daug pigiau, tik tie durni markės sąvininkai kažko parinasi ir pyksta, o visos puikiai žinom, ar Armani pirksi Gariūnuose ar Paryžiuje jo parduotuvėje daiktas vis vien tas pats, čia tik sutaupai, turi Armani tik pigiau. Vat kaip logiška, o tie snobai tegul paspringsta, nes turginis toks pat kaip ir ten anas, esu praktiška ir madinga, nors iš kart į aukštuomenės vakarėlį. Ir nupiratauti diskai yra tik gerovė vartotojui, juk jam pigiau, o jei kreipsim į tokius menkaverčius dalykus dėmesį kaip garso kokybė ar per ekraną prabėgantis vienas kitas žmogus, čia jau mes ne toki kretiniškai priekabūs, juk aiškiai ant disko nupiešta ir parašyta kas atlikėjas, svarbu, kad girdžiu jį truputį (koks skirtumas, kad tas atlikėjas dirba parom, kad skambėtų kokybiškiau), man to pakanka.
Tik tiek.
Papildyta:
Tiesa, užmiršau parašyti-esu baisi baisigerbėja to atlikėjo.
P.S. tikiuosi būsiu teisingai suprasta.
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2006 08 23, 11:24)
Jei jau VICI prakalbai apie meilę konkrečiai veislei, tai siūlau atsiverst keletą šios temos puslapių ir iš naujo viską perskaityt  blink.gif
Nes (pasikartosiu milijoninį kartą) tie, kurie daugina šunis be dokumentų, konkrečiai šiuo atveju kad ir jorkus, tai nėra veislės mylėtojai, o tik jos vardo vagys. Tikiuosi tavo šuo šį kartą neišsigąs  unsure.gif
Ai čia gali kartot kiek nori, ne visi žmonių kalbą supranta.

o tai kur tu matei mūsų forume nors vieną jorkų daugintoją? unsure.gif aš kažkaip nepastebėjau schmoll.gif o iš kur pirkti, tai kiekvieno asmeninis reikalas, aš apžiūrėjau ne vienus mažylių tėvus prieš pirkdama ir išsirinkau labiausiai mano skonį atitinkantį šuniuką ir esu juo pilnumoje patenkinta, kitos jorkistės mūsų temoje manau taip pat, tai kas jum dar čia blogai, nepatinka ar pan. Juk nei viena jorkistė jum neverkė, tai kodėl dabar visas dėmesys pasidarė šioje Sukčių temoje žmonėms, auginantiems jorkus? unsure.gif
tokie jau baisūs, sugadinti šunys, o apie šeimininkus net nekalbam atseit doh.gif tik kai mes lauke su saviškiais vaikštome, tai netsiginam pagyrų, klausimų kur pirkom, žmonės mums šypsosi ir pan. smile.gif
tik čia forume kažkokiomis nusikaltėlėmis virstame doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 23, 13:40)
o tai kur tu matei mūsų forume nors vieną jorkų daugintoją? unsure.gif aš kažkaip nepastebėjau schmoll.gif


Eilinį kartą nieko nesupratai unsure.gif Ne tik apie daugintojus šnekam, bet ir apie žmones, perkančius iš daugintojų. Jeigu perki mėgstamo atlikėjo piratinį cd - kenki tam atlikėjui. Jeigu perki mėgstamos veislės šunį be dokumentų ž kenki tai veislei. Jeigu nesugebi šito suvokti - tada gal ir gana tų diskusijų.
Atsakyti