Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

bet kai nežinai, tai labai prašmatniai gali pasirodyti tie plepalai apie parodas, kailius, gineso rekordus, vedėjo paaikčiojimai ir pasidėkavojimai..
šiaip kitam (gerokai labiau vykusiam;) reportaže tai labai jau rūpinosi, kokiom sąlygom gyvena policijos šunys.. o jorkučiams bus gerai ir plastmasinis kibiras biggrin.gif dabar tai laidai būtų kone garbės reikalas sukurti laidelę apie atsakingą veisimą ar kažką panašaus

Atsakyti
O tam trumpaplaukiui chihua nėra bėdų su akim ? Ir tas toičiko kailis irgi ar man pasirodė ar pliktelėjęs kai kur ?

Ale prisižiūri tokių laidų, kur paveikslai su auksiniais rėmais, tai paskui ir galvoja, kad veislynai iš šunų gyvena biggrin.gif
Atsakyti
vat tokie, atsprasant "su protu pasipyke" ir gyvena, nes ten veisimo ne kvapo nesimato.
Atsakyti
QUOTE(sniegosunys @ 2009 10 16, 23:00)
O tam trumpaplaukiui chihua nėra bėdų su akim ? Ir tas toičiko kailis irgi ar man pasirodė ar pliktelėjęs kai kur ?

Ale prisižiūri tokių laidų, kur paveikslai su auksiniais rėmais, tai paskui ir galvoja, kad veislynai iš šunų gyvena  biggrin.gif

vien tik paziurejus i daugintojos snukeli, matosi kas tai per zmogus, akiu i ekrana ne karto nepakele, tai daug ka pasako apie jos "bizneli", Bjauru ziuret tokius reportazus schmoll.gif vargsai gyvunai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vestina: 16 spalio 2009 - 23:46
Atsiras atsiras patikėjusių, kad šuniukus reikia narve laikyti, kad plauko nesigadintų verysad.gif
Ką daryt? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2009 10 16, 23:48)
Atsiras atsiras patikėjusių, kad šuniukus reikia narve laikyti, kad plauko nesigadintų verysad.gif
Ką daryt? verysad.gif

Pradžiai tai gal verta prie to video parašyti savo komentarus.
Aš parašiau. Spėju, kad tų komentarų niekada nesimatys, tačiau gal bent televizininkai ateityje pagalvos, ką rodo.
Ką dar daryti... Informuoti visuomenę, ką gi daugiau. Bijau, kad neįmanoma imtis prieš tokias "veisėjas" jokių legalių priemonių. Nebent mokesčių inspekciją užsiundyti...
Atsakyti
Na tiesiog siaubas verysad.gif verysad.gif verysad.gif Vargsai suneliai verysad.gif
Atsakyti
Daiva D.- nerodo komentarų, ištrynė turbūt lotuliukas.gif

Bet čia tai šakės, akys ant kaktos išsprogo, kai pamačiau tokį "reportažą" blink.gif Ypač šunų būklė... Tas Toyterjeras išplikęs gabalais, pleiskanotas visas, Chihuahuaškėms galėjo bent akis išvalyt prieš filmuojant... doh.gif Bet jau tokias legendines mintis reiškė, kad šakės- griūk negyvas doh.gif lotuliukas.gif
"Šiaip yra tokių priemonių, kur užtepi ant kailio ir... ... aa... tada užauga kailis" lotuliukas.gif
Aš šiaip pirmą kart matau šitą "veikėją"- gal kas nors daugiau apie ją žinot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegosunys @ 2009 10 17, 01:00)
O tam trumpaplaukiui chihua nėra bėdų su akim ? Ir tas toičiko kailis irgi ar man pasirodė ar pliktelėjęs kai kur ?

Ale prisižiūri tokių laidų, kur paveikslai su auksiniais rėmais, tai paskui ir galvoja, kad veislynai iš šunų gyvena  biggrin.gif



Ir ausytes atrodo toičikas ne taip laiko?
Papildyta:
QUOTE(Aidulia @ 2009 10 17, 01:48)


Jorkų temoj skaičiau kad parašėt LKD, ar gavot kokį atsakymą?
Atsakyti
QUOTE(Marceborzoi @ 2009 10 17, 01:25)
Daiva D.- nerodo komentarų, ištrynė turbūt lotuliukas.gif




Rodo, bet man parodė kitų komentarus tik tada, kai pati parašiau.
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2009 10 17, 08:59)
Jorkų temoj skaičiau kad parašėt LKD, ar gavot kokį atsakymą?

Da negavau. Aš nusiunčiau reportažą ir pasiteiravau ar šis veislynas įregistruotas LKD. Gal pirmadienį atsakys. O tą parašų rinkimą gal iniciavo LKD? blush2.gif Ar merginos iš forumo?

Bet jei ji eina į parodas, gal visgi turi veislyną? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidulia: 17 spalio 2009 - 08:57
Parašų rinkimą peticijoje čia mes kelios merginos iš vieno jorkšyrų forumo sugalvojom. Nežinau ar padės kažkiek, bet manau verta pabandyt... Dar aš parašiau į Šiaulių TV, dėl šito reportažo. Yra Šiaulių televizijos svetainėje skiltis atsiliepimai, ir ten administracija televizijos taipogi atsakinėja. Galit ir jūs pabandyti ten parašyti wink.gif Pamatys kad daug žmonių skundžiasi ta laida, gal į protą ateis smile.gif

Aš drįsčiau suabejoti... Galbūt ir augina dokinius šunis, bet pardavinėja be dokinius. Tai vadinasi parodų net nemato...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lacrymosa: 17 spalio 2009 - 09:27