Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

QUOTE
Daugelis šio forumo dalyvių kartu su manimi dalyvavo Tamošiūno ir Jefremovo seminare Vilniuje, ir dar daug kur.
Seteriams kol kas nėra rengiami nei apmokymai, nei lauko bandymai (nepainioti su kontinentiniais paukštšuniais ir retriveriais - tai visai kita specifika).


Tai labai smagu, kad klausytojų buvo daugiau, nei įsivaizdavau.

Jei seterių turėtojai norėtų mokyti savo šunis, - kol kas galėtų daryti tai nebent savarankiškai. Metodinę medžiagą su džiaugsmu suteiktų ankščiau minėti ponai.
Atsakyti
QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2009 06 01, 18:50)
Jei seterių turėtojai norėtų mokyti savo šunis, - kol kas galėtų daryti tai nebent savarankiškai. Metodinę medžiagą su džiaugsmu suteiktų ankščiau minėti ponai.

A davaj palikim šitą klausimą seterių turėtojams biggrin.gif Žino jie puikiai, ką gali daryti ir ko negali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva D.: 01 birželio 2009 - 19:00
QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2009 06 01, 19:19)
Seteriai ir kiti paukštšuniai  galėtų dalyvauti šiai šunų grupei pritaikytuose lauko bandymuose (tiek įgimtų savybių išbandymai, tiek pažengusiųjų bandymai). Vyksta ir seminarai. Seminarai paukštšunių šeimininkams bus rugpjūtį  ir rugsėjį. Paskaitas skaitys p.V. Tamošiūnas. Galiu pasakyti tik tiek, kad jo paskaitos būna labai įdomios.

Deja, tik vienetai šio forumo dalyvių į tokius lauko bandymus nuvyksta.


Aš tai mielai. Kur sužinoti tiksliau apie seminarus? Turiu veimaranerį 7 mėn. Rugpjūtis netinka, nes vykstam į paukštšunių kursus į Lenkiją. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(symante @ 2009 06 01, 21:56)
Aš tai mielai. Kur sužinoti tiksliau apie seminarus? Turiu veimaranerį 7 mėn. Rugpjūtis netinka, nes vykstam į paukštšunių kursus į Lenkiją.  4u.gif

http://www.kinologij...D seminarai.pdf
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2009 06 01, 23:10)


Ačiū 4u.gif Kaip pati tame puslapyje nepastebėjau g.gif
Atsakyti
Girdėjau gandų, kad žmonės nusiperka kalytes jau sterilizuotas. Dar kas nors apie tai ką nors žinote? Aišku, čia būtų daugintojų darbas, kad sumažintų konkurenciją.
Atsakyti
Labai dažnai ir solidūs veislynai parduoda sterilizuotus šuniukus. Žinoma tik tuos, kurie yra veislės brokas, pet'ai ar individai, kurie dėl vienų ar kitų priežasčių turėtų būti neveisiami.

Taip daroma tam, kad nebūtų kenkiama veislei ir žmonės nepriveistų dar didesnio veislės broko.
Atsakyti
Dėl brokuotų šuniukų viskas aišku. Juos parduodantis veisėjas ir pasakys, kad kalytė sterilizuota. Aš klausiu apie nesąžiningus veisėjus.
Atsakyti
Manau, kad tokiems sterilizacija būtų per brangi ir jiems būdų nesvarbus šuniuko likimas ir tai, kas su juo bus daroma.
Atsakyti
QUOTE(Tucis @ 2009 06 05, 14:32)
Dėl brokuotų šuniukų viskas aišku. Juos parduodantis veisėjas ir pasakys, kad kalytė sterilizuota. Aš klausiu apie nesąžiningus veisėjus.

Jūs turite omeny, kad perki kalę a la veisimui, o gauni jau sterilizuotą, nors pats to nežinai?

O kokio velnio pirkinėt iš daugintojų "veisimui"?
Atsakyti
Šiaip sterilizacija yra toks dalykas, kuris palieka randus.

Jei žmogus tiek žioplas, kad perka šunį veisimui iš daugintojų ir negana to nežino kokios žymės lieka nuo sterilizavimo, tai reikia ne šunį pirkti, o knygas skaityti...
Atsakyti
QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2009 06 05, 15:06)
Šiaip sterilizacija yra toks dalykas, kuris palieka randus.

Jei žmogus tiek žioplas, kad perka šunį veisimui iš daugintojų ir negana to nežino kokios žymės lieka nuo sterilizavimo, tai reikia ne šunį pirkti, o knygas skaityti...

Oi... Viena labai plačiai žinoma manekenė-verslininkė prieš keletą metų Kikoje pirko šuniuką. Berniuką. O kai po poros mėnesių nunešė kirpt, kirpėja pasakė, kad ten mergaitė bigsmile.gif Ir čia ne anekdotas, pati man pasakojo.
O jūs apie randus... rolleyes.gif
Atsakyti