Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

O taip.... - vat atkreipk dėmesį - apie pinigus mes iš vis nekalbėjom. Čia tik tu svetimus pinigus skaičiuoji. O turiu pvz aš ir nedokumentinį šunį - ir ką? Nuo to jo geras charakteris nepablogėjo. Aš juo didžiuojuosi, ji fotografuoju ri dedu į forumus. Ir visiems sakau, kad pirkau tokį todėl, kad pagailėjau pinigų kilmingam. Nors ir taip žinau saviškio tėvus, jų išvaizdą, temperamentą ir parodų įvertinimus... Nes jie kilmingi. Kitaip nebūčiau pirkus šuniuko. ir žinau kodėl jis neturi dokumentų (ir tai nėra dėl tėvų)
Turiu ir kilmingą, kuria labai džiaugiuosi. ir žinau, kad sekantys mano šunys bus kilmingi ir ne kokie nors kitokie....
O tu šauki kiekvienoj temoj apie savo super Jeannie.... Ir keli į padanges bekilmius šunelius, nors pati nesupranti ką jie savyje neša...
Atsakyti
QUOTE(BlueBelton @ 2006 08 24, 21:50)
Ale čia ne nosis svarbiausia  lotuliukas.gif  Jau man tikrai mažai žinančiai apie jorkus ir taip matosi, kad jie tragiški.. tas kuprotas tai išvis  blink.gif  Vienu žodžiu aš kaip ir sakiau VICI žinios apie jorkus siekia kailio spalvą, svorį na dar ir snukučio išraišką.. o dar sakė standartą moka..  doh.gif

nu tai savo ekspertiška akim tada išvardink tų dviejų foto jorkų trūkumus, aš tokia neišmanėlė, kvailė tiesiog, visai nieko nesuprantu, tai būk gera padėk man, gal Dievas tau atlygins mirksiukas.gif
P.S. priminsiu tik, kad buvo kalba labai apie nosis pakrypus ir foto turėjom ilganosių surasti, tai tada prie ko čia kuproti jorkai? g.gif man žinok irgi galai nesueina g.gif
Atsakyti
Jau sakiau vieną sykį, kad aš jorkų nukrypimų nuo standarto nekolekcionuoju.... Sakau tik ką mačiau. Neknisiu interneto, kad įrodyti vienai užsispyrėlei, kad ji nėra teisi visur....
Labanakt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(canine @ 2006 08 24, 21:55)
O taip.... - vat atkreipk dėmesį - apie pinigus mes iš vis nekalbėjom. Čia tik tu svetimus pinigus skaičiuoji. O turiu pvz aš ir nedokumentinį šunį - ir ką? Nuo to jo geras charakteris nepablogėjo. Aš juo didžiuojuosi, ji fotografuoju ri dedu į forumus. Ir visiems sakau, kad pirkau tokį todėl, kad pagailėjau pinigų kilmingam. Nors ir taip žinau saviškio tėvus, jų išvaizdą, temperamentą ir parodų įvertinimus... Nes jie kilmingi. Kitaip nebūčiau pirkus šuniuko. ir žinau kodėl jis neturi dokumentų (ir tai nėra dėl tėvų)
Turiu ir kilmingą, kuria labai džiaugiuosi. ir žinau, kad sekantys mano šunys bus kilmingi ir ne kokie nors kitokie....
O tu šauki kiekvienoj temoj apie savo super Jeannie.... Ir keli į padanges bekilmius šunelius, nors pati nesupranti ką jie savyje neša...

apie jokius kėlimus į padanges aš irgi nekalbėjau kaip ir jūs apie pinigus tongue.gif aš tik užsistojau užsipultus žmones, kurie pirko bedokumenčius, tai gal už tai mane dar į teismą paduokit? lotuliukas.gif žiūriu ir pačios galų nebesurišat biggrin.gif o dėl savo šuns dievinimo, tai nieko blogo nematau, jei tai būtų mano šuo, kad ir koks kreivas šleivas vistiek jį dievinčiau, nes myliu jį ne už tai, kokius titulus ir šlovę jis man gali atnešti mirksiukas.gif
aš maniau, kad visi šitam forume savo šunis labai myli, bet matyt klydau g.gif jei net mano meilė Džinei čia užkliuvo blink.gif
tada jau nebežinau apie ką mes dar galime čia diskutuoti su jumis g.gif
nes aš atėjau čia diskutuoti su TIKRAI mylinčiais šunis
Atsakyti
viskas labanakt 4u.gif ir mažiau trūkumų visur ieškokit, nes kai aš pradedu jų irgi ieškoti, tai žiūriu, kad jums labai ir labai ir labai nepatinka mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(manjana @ 2006 08 24, 22:05)
Nu aš apie nosis nešnekėjau ir nieko nežadėjau biggrin.gif Šiaip įdėjau pasigrožėti, ir čia ne blogiausti, o tik atsitiktiniai pavyzdžiai.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nu tai kaip ir maniau, niekas iš jūsų apie nosis net nešnekėjo, aš viena čia tas nosis susigalvojau doh.gif doh.gif doh.gif
nu tai skaitykit tada, kad čia visus tuos postus vėjas pripūtė ir taip niekada ir neraskim kompromisų jokiais klausimais lotuliukas.gif
danar tai jau tikrai tariu jums labanakt, man viskas aišku 4u.gif
Atsakyti
Aišku gera taktika priskaldyti malkų ir pasiplauti lotuliukas.gif
Iki kito karto.
Atsakyti
QUOTE(Rida_R @ 2006 08 24, 23:14)
O kas čia nemoka?  ax.gif


Va va.. smile.gif Papraščiausiai man atrodo jog *VICI* turi tiesiog didžiulį kompleksą ir nesugeba pripažinti, jog šunys bedokumentų daugeliu atvėjų yra tikrai prastesni tiek sveikatos atžvilgiu, tiek eksterjeriškai.. Arba dar gali būti, kad ateityje neatsisakys papildyti daugintojų gretas ir baiminasi kad gali po truputį prarasti paklausą.. Nes kaip aš pestebiu ji vienintelė čia apie pinigus kalba tik ir kalba.. tai galiu tave paguost, išliks ta tavo rinka išliks, nes lietuviai kolkas dar kaip ten kažkas sakė - nori pigaus šūdo su padirbta geros firmos etikete, tik neaiškink, kad myli kažkokią veislę, o taip ir sakyk, kad myli savo konkretų dvorterjerą.
Beje, nežinau dar nei vieno tikro veisėjo, kuris kaip tu sakei, myli titulus. Visi iš pradžių pradėjo nuo kažko, nuo dvorterjero, kurį beprotiškai mylėjo ir troško vėliau įsigyti tikrą veislės atstovą bei "globoti" tą veislę, nes kaip ankščiau daug kartų rašiau, mes nei vienas kažkokio veislinio gyvūno savininkas nesam veislės savininkas ir neturim teisės jos gadinti, ką galim padaryti, tai tik stengtis ją išsaugoti tokią kokia buvo ir pratęsti kažkieno sunkų darbą..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlueBelton: 24 rugpjūčio 2006 - 22:51
4u.gif Labas rytas.Na įdomiai vakar mamos jūs čia pridiskutavot...Alia man keista diakusija : ar bedokumentis šuo atitinka standartą g.gif O koks skirtumas kokį jis sdtandartą atitinka , jeigu nėra kilmės dokumento ? g.gif
( norėjau rašyti toliau , alia vėl žiūriu pradėsiu kartoti jau išsakytas mintis) 4u.gif
Vienu žodžiu veisėjai ir daugintojai niekada neras čia bendros kalbos ir nebus prieita prie vieningos nuomonės mirksiukas.gif
Atsakyti
Apie nosis aš pasakiau - bet ta kaip užsikabino, tai parodyk jai ilganosių foto ir vsio smile.gif Neturiu aš jų foto... biggrin.gif
Normalūs veisėjai niekada neras kalbos su daugintojais... Už ką aš turiu suprasti ir gerbti tuos, kurie niekingai gadina mano mylimą veislę vien tik dėl kelių šimtų litų? Kam bendrauti su tais, kurie savo šuns nešeria gerai, taupo vaistų ir gydymo sąskaita, kergia kales per kiekvieną rują, neprižiūri šuniukų? Veisia agresyvius ir ligotus šunis? Kad aš paskui gatvėj girdėčiau pasakojimus, kaip mano veislės šuo užpuolė kažką, kad yra visiškas durnius, ar nuolat serga? Aš tokiu daugintojus noriu tik primušti. O ir jų gynėjams norisi užtvoti už už kišimąsį ne į savo reikalus. Nėra reikalo reklamuoti ir skatinti nekilmingų "veislinių" šunų veisimą... Jei jau nori pigaus šuniuko, eik į prieglaudą ar į turgų pas bobutę ir pasiimk mažutį dvorniuką, o ne "jorko" ieškok. Kaip jau sakė - lietuviams mada tokia būtinai reikai "adidas", bet gerai ri Gariūnuose priktas.... Tas pats su šuniukais, reikia, kad būtų toks kaip kokia Spyrs nešiojas po pažasčia, tik už 500Lt mad.gif censored2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo canine: 25 rugpjūčio 2006 - 09:25
parašysiu jums va ką, tik neįsižeiskit, nes tikrai nerašau to piktai, vakar gal ir piktai būčiau parašiusi, bet šiandien tai tik juokas ima lotuliukas.gif
jūs iš mano žodžių irgi visokias būtas ir nebūtas teorijas išvedinėjat, viskuom kaltinat ir pan.
bet dabar paklausykit kas iš jūsų teorijų išplaukia mirksiukas.gif

ogi tai kad jūs tikrai bijot konkurencijos rolleyes.gif nes jei būtumėt tikrai tokios puikios žinovės, tokie jūsų šunys būtų nuostabūs, tokie atitinkantys standartą, tai nebijotumėt jokių daugintojų, nebijotumėt nieko. Nes jūs iš pat pradžių dar šnekat kad tipo veislė gadinama, o po to pradedat sukti link pinigų ir kaltinti kad ir mane kad imsiuosi daugintojo darbo doh.gif
nesulauksit niekada, nemano charakteriui žiūrėti kaip kalytėm daromi cezariai, keli šuniukai neišgyvena, kalytė sunkiai atsigauna ir pan.
Su malonumu palieku šį darbą jums, prašom tik dirbkit, niekas jums nemaišo mirksiukas.gif jei darbas toks kokybiškas tai iš po žemių jus norintys įsigyti standartinį šuniuką jus atras, o kad aplink ir bedokumenčiai vaikščios, tai taip nesiputokit mirksiukas.gif galėsit didžiuotis gi, kad va jūsų tai tikri šunys, o VICI ir kiti forumiečiai, turi hibridus šuns vardo nevertus blink.gif

Tik tiek, kad nei aš nei vienas mano pažįstamas, o tikiu kad ir kiti žmonės, paskaitę šią diskusiją dar pagalvos ar jus tokius veisėjus remti, kurie šunį gali visaip išvadinti blink.gif tipo, bedokumentis jau ne šuo, nevertas nei meilės, nei pagarbos....

žinokit būtent taip galima reziumuoti šią diskusiją rolleyes.gif

linkiu nors biški pamąstyti ir prie kompo nesėsti, jei tokia bloga nuotaika ir visas pasaulis toks blogas atrodo cool.gif
Atsakyti
Visi sunys verti meiles, ar veisliniai ar ne, ar is prieglaudos ar dar kur nors. Ir jei nori draugo - pilnos prieglaudos visokiu suniuku, kuriems reikia pagalbos. Kiek zinau, jie buna ypatingai atsidave ir prisirise - taigi geresnio draugo dar paieskot reiktu.
O jei nori VEISLINIO, tai ir perki TIKRA veislini. Ir niekas nesako, kad jis bus nemylimas ir nepriziurimas - sakyciau, daznu atveju kaip tik priesingai.

O veisejai pyksta tikrai ne del konkurencijos, o del veisles ir jos vardo gadinimo. As pati ne veiseja, tai saliskumu manes negali apkaltint smile.gif
Na pagalvok kad ir apie tuos rotveilerius, priveisia kazkas bet kokiu psichiskai nelabai sveiku sunu, apkandzioja jie ka nors, ir laikrasciai mirgeta marga, kokie tie rotveileriai blogi.
Kuo cia kalta ta veisle, jei kazkokie daugintojai, nestudijuodami to, ka turetu, nepadare jokiu tyrimu ir t.t. prisidaugino nesveiku sunu? Cia bet kokia veisle taip galima sugadint.
Del to ir pyksta zmones - tie, kurie ideje i veisles studijas daug laiko, pastangu, pinigu, ir ko tik dar nori, ir tik tam, kad gautu kuo geresnius veisles atstovus. Pyksta del to, kad atsiranda daugintoju, kurie tik pasipelnymo tiksla turedami gadina veisle ir veisia bet kokius sunis.
Kazkas ideda daug vargo, kad juos pagerintu, o kazkam uztenka bile ka su bile kuo suleist - ir va prasom vada bet kokiu "veisliniu" sunu.

kazkur is kompo dingo mano lietuviskos raides... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2006 08 25, 10:22)
Visi sunys verti meiles, ar veisliniai ar ne, ar is prieglaudos ar dar kur nors. Ir jei nori draugo - pilnos prieglaudos visokiu suniuku, kuriems reikia pagalbos. Kiek zinau, jie buna ypatingai atsidave ir prisirise - taigi geresnio draugo dar paieskot reiktu.
O jei nori VEISLINIO, tai ir perki TIKRA veislini. Ir niekas nesako, kad jis bus nemylimas ir nepriziurimas - sakyciau, daznu atveju kaip tik priesingai.
As pati ne veiseja, tai saliskumu manes negali apkaltint smile.gif

na tai tau gal ir verti, bet kai kurioms kitoms čia pasisakiusioms, matyti kad taip neatrodo blink.gif
o dėl prieglaudos... lengva tau ją siūlyti, kažin ar pati nors vieną iš prieglaudos turi? unsure.gif aš tai iš TEN tikrai bijočiau imti dėl ligų ir pan. Nu čia jau tokia pas mane nuostata ax.gif
nu matai aš irgi ne veisėja ir visiškai nešąliška, bet matyt Blue Belton yra kitos nuomonės lotuliukas.gif
Blue Belton, Jeannie susilaukė šuniukų biggrin.gif gal norėtum? mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti