Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojų etika ir pataikavimas rinkos skoniams

QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 22:22)
reiškia atsargiai renkantis be dokų šunį galima nusipirkti lygiai taip pat puikų kaip ir su dokais mirksiukas.gif




Iš tikrųjų tai yra įmanoma. Tarkim, turi veisėjas keletą jorkų, nesužiūrėja, kada kalytei prasidėjo ruja, nematė, su katruo patinu ji susikergė, nu ir ką - vada neregistruota, šuniukai be dokumentų. Jeigu atsitiktinumo dėka kalytė susikergė su patinu, kuris jai puikiai tinka, na, ir žinoma, abu šunys yra pauikūs - tikrai, gali gimti puikūs šuniukai be dokumentų. Bet kokia tikimybė, kad taip atsitiks? Beveik lygi nuliui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 22:22)
nu va pagaliau patvirtinot mano mintį, kad gerų dokumentuotų jorkų būna visokios išvaizdos, tai užtat ir stojau ginti bedokumenčius, nes jeigu anų būna visokių, tai reiškia atsargiai renkantis be dokų šunį galima nusipirkti lygiai taip pat puikų kaip ir su dokais mirksiukas.gif
jorkai kaip ir žmonės labai skirtingi smile.gif manau, kad mūsų temoje ne kartą jau tai išsiaiškinom mirksiukas.gif

Padėsiu prisiminti nuo ko pradėjai smile.gif Pradėjai nuo to, kad su dokumentais sunkiai rasi padorų šuniuką, o jei rasi tai reiks permokėti doh.gif neskaičiuok svetimų pinigų g.gif neteig kad šunys su dokumentais neatitinka standarto g.gif

QUOTE(*VICI* @ 2006 08 22, 12:27)
aiškinu nesuprantantiems ax.gif ne visi šioje temoje kitus žmones kaltina sukčiavimu schmoll.gif o ir sukčiavimas gali būti įvairių formų, pvz.: šuniukas atvežtas iš Lenkijos, o nurodytas kaip Vilnietis arba parodyti ne tie tėvai. Bet... tame ir esmė, kad jei iš jo išauga nors kiek standartą vienos ar kitos veislės šuniuką atitinkantis šuniukas, tai kur problemos? g.gif Todėl žmonės ir pasiklausia apie vieną ar kitą vietą ar verta iš ten pirkti ir po to nusiperka smile.gif ir tikrai nesigaili.
P.S. kitų veislių nekomentuosiu, bet kas liečia jorkus, tai dar ir su dokais sunkiai rastum iki galo atitinkantį standartą doh.gif jie yra labai įvairių atmainų nuo spalvos iki kūno sudėjimo ax.gif todėl dalis žmonių ir renkasi be dokų, nes kam permokinėti? g.gif  mirksiukas.gif
tikiuosi dabar aiškiau g.gif  biggrin.gif
P.P.S. dėl didžiųjų veislių ir jų visokių displazijų tai pilnai sutinku, kad geriau rinktis su dokais mirksiukas.gif o jorkams dantis genda ar skrandžiai yra jautrūs nežiūrint jie su dokais ar be ax.gif




Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 23:29)
taigi susitarėm, kad pirma iš canine sulaukiu foto, kur bedokumentis ilganosis mirksiukas.gif
manau, kartais net ir sverti nereikia ir taip matosi mirksiukas.gif o be to, kartoju tau, ne mano tai išmyslas schmoll.gif tas žmogus žino ką rašo mirksiukas.gif
tu juk Daivos D. straipsniu apie liaukas pasitiki, nu tai aš tau sakau, kad apie tuos kg kompetetingas žmogus irgi parašė ir joks čia neišsisukinėjimas schmoll.gif  smile.gif

tu su canine susitarei,o man sakei kad pasistengsi parodyti tongue.gif
mazai tu jorku macius,kad galvojo kad pamacius gali ir svori nustatyti,is kur zinai kad tas zmogus tiesiog neraso to is pavydo,galbut pralaimejo tam ale 5 kg jorkui,be to jau pasakei kad buvo kas svere,dabar jau sakai kad is matymo ,,pasvere" paziurek kita karta kitas savo zinutes kad nerasytum tokiu nesamoniu doh.gif Daivos D. straipsnis buvo verstas is uzsienio kalbos,be to apie liaukas zinau,ir tas straipsnis nepaneige to ka as zinau,o tu kad jei suo ciuozineja ant uzpakalio,jis turi kirminu bigsmile.gif reikia tada duoti vaistu nuo kirminu ir jis baigs ciuozinet bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jorke: 24 rugpjūčio 2006 - 21:35
QUOTE(Dianela @ 2006 08 24, 21:34)
Padėsiu prisiminti nuo ko pradėjai smile.gif Pradėjai nuo to, kad su dokumentais sunkiai rasi padorų šuniuką, o jei rasi tai reiks permokėti  doh.gif  neskaičiuok svetimų pinigų  g.gif  neteig kad šunys su dokumentais neatitinka standarto  g.gif

eilinį kartą negražiai išvartėt mano žodžius ax.gif tikrai negražu ir jūsų pusės rolleyes.gif aš nieko panašaus nesakiau schmoll.gif siūlau 10 kartų įsiskaityti į mano žodžius arba kitu atveju iš viso neskaityti, nes blogai mane suprantat ax.gif

pasakiau, kad visko būna ir taip dokumentuotų, bet tai dar nereiškia, kad visi jie blogi schmoll.gif bet tai taip pat nereiškia, kad visi blogi be dokų, o jūs visos tai bandote įrodyti doh.gif dėl to ir vyksta ginčas, tik matau, kad jis jau į visas puses iškraipomas ir plius dar į netinkamas puses rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 22:29)
taigi susitarėm, kad pirma iš canine sulaukiu foto, kur bedokumentis ilganosis mirksiukas.gif


Palauk, nevisi sėdi kiaurą dieną namuose ir žiūrinėja TIK jorkų NUOTRAUKAS. Canine, manau rašo apie tai ką mato savo darbe tongue.gif O man beje teko matyti šunį (aš jau net nesakau kad jorką, nors šeimininkai tvirtino kad ten būtent jorkas) šiurkščiaplaukį apie 10 kg sveriantį ir tik spalvos panašios į jorko lotuliukas.gif Ir už tokį jie mokėjo ne taip ir mažai - 1000 LT lotuliukas.gif Ir tėvus daigintojai parodė, buvo normalūs.. o kas gali įrodyti kad ten ne tie tėvai buvo unsure.gif Gaila kad fotiko neturėjau..
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2006 08 24, 21:37)
Va kokie jorkai:

user posted image
user posted image

Kaži su dokumentais ar be?

niekas nežino lotuliukas.gif o nosis jo tikrai ne kilometrinė bigsmile.gif o tu pasiieškok veislynų puslapių ir susirask šunis, kuriems jau apie 10metų, jie irgi jau būna nukarpyti, tai atrodo dar baisiau už šitą rolleyes.gif ir be to nežinai kiek šitam metų.
Iš foto mes čia nieko nenuspręsim schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 22:38)
eilinį kartą negražiai išvartėt mano žodžius ax.gif tikrai negražu ir jūsų pusės rolleyes.gif aš nieko panašaus nesakiau schmoll.gif siūlau 10 kartų įsiskaityti į mano žodžius arba kitu atveju iš viso neskaityti, nes blogai mane suprantat ax.gif

pasakiau, kad visko būna ir taip dokumentuotų, bet tai dar nereiškia, kad visi jie blogi schmoll.gif bet tai taip pat nereiškia, kad visi blogi be dokų, o jūs visos tai bandote įrodyti doh.gif dėl to ir vyksta ginčas, tik matau, kad jis jau į visas puses iškraipomas ir plius dar į netinkamas puses rolleyes.gif

Klausyk *VICI* aš nieko neišvarčiau, aš įdėjau pajuodintus tavo žodžius, tavo.
Tu tiesiai šviesiai parašei kad kas liečia jorkus, tai dar ir su dokais sunkiai rastum iki galo atitinkantį standartą jie yra labai įvairių atmainų nuo spalvos iki kūno sudėjimo todėl dalis žmonių ir renkasi be dokų, nes kam permokinėti?
Ir aš iš jų turėčiau suprasti kas kalba apie visko būna ir taip dokumentuotų, bet tai dar nereiškia, kad visi jie blogi ?
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2006 08 24, 22:37)
OT liejasi laisvai. esme liko kazkur anapus  g.gif


Ultra, priprask su tokia persona tai čia galo nėr.. Vieną temą išprašėm moderatorių kad užrakintų, nes ten ir įžeidinėjimai ir visa kita pasipylė. O tema lygiai apie tą patį buvo. Papraščiausiai žmogus negali susitaikyti, kad turi bedokumentų šunį ir nemoka juo tiesiog džiaugtis, bet aiškina kad šunys be dokų yra super ir kad jie tikrų tikriausi ir vos ne geriausi veislės atstovai ir kad tokius daugintojus reikia tik palaikyti. Vienu žodžiu.. kažkoks kompleksas pas žmogų išsivystė..
Atsakyti
VICI - aš beje, nežadėjau tau nei vienos foto wink.gif nes nekolekcionuoju išsigimėlių foto. Iš vis man jorkai mažai rūpi. Tik gaila, kad žmonės nenorėdami "permokėti" kaip tu parašei nusiperka va tokį kaip Manjana įdėjo (ačiū Manjana) šuniuką. ir sumoka už jį 1000-1500Lt. Ir tai NEPERMOKĖJIMAS? Jei už 2000- 2500Lt jie būtų gavę normalų?
Atsakyti
mes gi jau tai išsiaiškinom, tai kas vėl netaip? doh.gif aš jau nebespėju nieko rašyti, nei skaityti nei foto ieškoti doh.gif
nu tai gerai, tarkim jei standartas nuo 0 iki 3,1 kg, tai reikia dar paieškoti tokio mažiuko, kuris būtų liuks, ane? kurį teisėjai tituluotų, ane? nu tai ir sakau, kad tų mažiukų tai labai daug privisę ir kaip ir nelabai standartiniai jei jų netituluoja.
Ir mes tik svorį išsiaiškinom, o kur dar spalvos ir palukų struktūra, kaulai stambūs ir smulkūs? man dar vis lieka neaišku, ir manau kad daug jorkų kad ir su dokais nestandartinių.
Tai va laukiu spalvinių įrodymų, kūno sudėjimo ir t.t. Va kaip gerai, jei apšviesit mane iki tiek, tai kas žino, gal stosiu jūsų pusėn? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 08 24, 22:43)
niekas nežino lotuliukas.gif o nosis jo tikrai ne kilometrinė bigsmile.gif o tu pasiieškok veislynų puslapių ir susirask šunis, kuriems jau apie 10metų, jie irgi jau būna nukarpyti, tai atrodo dar baisiau už šitą rolleyes.gif ir be to nežinai kiek šitam metų.
Iš foto mes čia nieko nenuspręsim schmoll.gif


Ale čia ne nosis svarbiausia lotuliukas.gif Jau man tikrai mažai žinančiai apie jorkus ir taip matosi, kad jie tragiški.. tas kuprotas tai išvis blink.gif Vienu žodžiu aš kaip ir sakiau VICI žinios apie jorkus siekia kailio spalvą, svorį na dar ir snukučio išraišką.. o dar sakė standartą moka.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueBelton @ 2006 08 24, 21:46)
Ultra, priprask su tokia persona tai čia galo nėr.. Vieną temą išprašėm moderatorių kad užrakintų, nes ten ir įžeidinėjimai ir visa kita pasipylė. O tema lygiai apie tą patį buvo. Papraščiausiai žmogus negali susitaikyti, kad turi bedokumentų šunį ir nemoka juo tiesiog džiaugtis, bet aiškina kad šunys be dokų yra super ir kad jie tikrų tikriausi ir vos ne geriausi veislės atstovai ir kad tokius daugintojus reikia tik palaikyti. Vienu žodžiu.. kažkoks kompleksas pas žmogų išsivystė..

ne, tai jūs nemokat džiaugtis savo kažkada nupirkstais nedokumentuotais šunim, lyginat juos su dokumentuotais ir matot jų trūkumus ir dar tipo aiškinat kaip vistiek juos mylit, kartais atrodo kad meilę šuniui standartu ar pinigais matuojat blink.gif
žinokit, iš jūsų kalbų irgi labai daug nuomonių galima susidaryti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(canine @ 2006 08 24, 21:47)
VICI - aš beje, nežadėjau tau nei vienos foto wink.gif nes nekolekcionuoju išsigimėlių foto. Iš vis man jorkai mažai rūpi. Tik gaila, kad žmonės nenorėdami "permokėti" kaip tu parašei nusiperka va tokį kaip Manjana įdėjo (ačiū Manjana) šuniuką. ir sumoka už jį 1000-1500Lt. Ir tai NEPERMOKĖJIMAS? Jei už 2000- 2500Lt jie būtų gavę normalų?

nu tai tada aš irgi niekam nieko nežadėjau, nieko nesakiau, vėjelis čia visus postus pripūtė, ne aš mirksiukas.gif
Atsakyti