Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės (užsienio) parduotuvės

Truputi ne i tema.
Mamos, kurios nori nupirkti savo mazyliui stiklini buteliuka, bet bijo, kad vaikas sudauzys gali rinktis stiklini buteliuka, kuri saugo silikonine "rankove"

KAIP CIA

ARBA KAIP CIA
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 12, 20:00)
Truputi ne i tema.
Mamos, kurios nori nupirkti savo mazyliui stiklini buteliuka, bet bijo, kad vaikas sudauzys gali rinktis stiklini buteliuka, kuri saugo silikonine "rankove"

KAIP CIA

ARBA KAIP CIA


Viola fiola, priminei man ko turėjau čia paklaust thumbup.gif

Taigi, noriu su mažium pereiti nuo buteliuko prie puoduko su rankenėlėm, na žinot būna tokie pereinamieji iki tikrų puodelių. Kiek matau parduotuvėse, visi plastikiniai...

Ieškau stiklinio arba nerūdijančio plieno. Gal kas kur užmatėt netyčia? g.gif

Beje, stikliniai buteliukai yra gaminami iš grūdinto stiklo, kuris yra daug atsparesnis ir smūgiams nei paprastas stiklas. Stiklinį buteliuką naudoju beveik nuo pradžios, ir esu sudaužiusi tik vieną, ir tai aš pati, o ne vaikas doh.gif O būna visko, ir išmeta ant žemės, visaip, aišku smile.gif

QUOTE(wioletukas @ 2008 08 12, 20:51)
Na man bent jau Lietuvoje tai kvailokai skamba ekologiški ūkiai, nes teko girdėt, kad augina tam pačiam lauke, o po to tik supilsto į skirtingus gardus daržoves ir jau ekologiškom tampa. Pagalvokim  g.gif  kokia aplinka ir kokie lietūs lyja, o dar dirvožemis  doh.gif


Bet ekologiški ūkiai neprisideda prie rūgščių lietų ir prie dirvožemio tręšimo.

Be to, pagalvok - tame pačiame dirvožemyje, tegu ir ne nekaltame, bet išauginta daržovė netręštą chemija ir tręšta. Tai ką, vienodos? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 12, 23:30)
Aš noriu. O čia Agnetai rašyt? Ir iki kada užsisakyt?



Tai paciai Agnetai. Sake iki sestadienio. Jau susidare suma kur siuntimas UK nemokamas biggrin.gif
Papildyta:
Vaizele,

as vel su savo internetinem nuorodom.

STAI CIA YRA INDELIU VAIKAMS, O GALE -SIPPY CUP - PUODELIS NERUDIJANCIO PLIENO

O as nusipirkau STAI TOKI - nerudijancio plieno termosiukas, su rankenom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 13 rugpjūčio 2008 - 06:16
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 13, 06:08)
O as nusipirkau STAI TOKI - nerudijancio plieno termosiukas, su rankenom


Kaip tik tokį žiūrinėjau bigsmile.gif ir kaip tau jisai? Kaip pirkai, per tarpininkę Agnetą?
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 13, 17:37)
Kaip tik tokį žiūrinėjau  bigsmile.gif ir kaip tau jisai? Kaip pirkai, per tarpininkę Agnetą?



Pati pirkau is Ebay senokai. Maniske dar nelabai priprato. gan sunkokas jos rankytem. Bet dar turim tos pacios firmos termosiuka maistui, tai as patenkinta. Stiliovas, siluma islaiko praktiskai tiek kiek parasyta, berods 5 valandas, tai man uztenka.
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 13, 17:18)
Pati pirkau is Ebay senokai. Maniske dar nelabai priprato. gan sunkokas jos rankytem. Bet dar turim tos pacios firmos termosiuka maistui, tai as patenkinta. Stiliovas, siluma islaiko praktiskai tiek kiek parasyta, berods 5 valandas, tai man uztenka.


Per Ebay gal pigiau nei iš šio websaito? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 13, 18:36)
Per Ebay gal pigiau nei iš šio websaito?  g.gif



Neatsimenu kainos. Siuntimas irgi nepigus g.gif Jei teisingai pamenu man su siuntimu kainavo mazdaug 60-75 Lt tarpe
Papildyta:
Radau savo elektronine saskaita!

Indelis kainavo 15,95 doleriu, o siuntimas - 10, 65
Is viso: 26,60 doleriai. mazdaaaaug.... gal kokie 60 litu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 13, 17:45)
Is viso: 26,60 doleriai. mazdaaaaug.... gal kokie 60 litu  g.gif


Ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
Hm...dar viena VAIKISKU DRABUZELIU PARDUOTUVE!!!

Cia apie sita rasiau, kad nuolaidos dideles.GREEN BABY - Ekologisku vaikisku drabuziuku parduotuve. Tik jie nesiuncia i Lietuva - pati teiravausi. verysad.gif Zodziu reiketu vel su Agneta tartis, kad tarpininkautu rolleyes.gif O siaip dar reikia ziuret kiekvienos prekes ar dar yra parduodamos, nes yra tokiu kurias jau ispardave ar kokiu dydziu neber, bet prekes nuotrauka dar yra doh.gif
Reiktu suzinot kada kitas ispardavimas ir sturmuoti bigsmile.gif Arba pirkti originaliom kainom
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 15, 12:41)
Skubam skubam  biggrin.gif o jūs magnoball nesidomėjot? Galvoju ir tą užsisakyt...


Uzsisakiau ta magnoball, kirtau visa rinkini rolleyes.gif Laukiu nesulaukiu jau kada gausiu ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tada atsiuntė po 2,5sav maždaug. Gavau ecoballs, patinka, pigu ir ekologiška. Dabar dar sesei tokius užsakiau.
O daugiau tai nieko ypatingo, nes su mooncup prašoviau, ne tą dydį pasirinkau, dabar naujo lauksiu. O visa kita tai kosmetika blush2.gif
Jei iš šio siuntino ką nors nerealaus gausiu, tai pranešiu 4u.gif

Dar pagalvojau, kad ta nuolaida tikriausiai vienkartinė, tai gali paprašyt agnetos, kad tave į pirkėjus pakviestų ir ji vėl gaus nuolaidą, su kuria galėsit pirktis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 08 21, 11:12)
Tikrai labai idomu. O lietuviskas atitikmuo yra - muilo akmuo  4u.gif  Einu toliau skaityt, aciu uz nuorodas  4u.gif



A, na galejau susiprotet, tik maniau gal kaip nors imantriau vadinasi, zinot kaip kalbininkai megsta sumastyt tokius dalykus kaip vielabrauki ar toliavaldi biggrin.gif
Atsakyti